Sterkhouder Standard bevestigt transfer: "Ik heb een akkoord"

door
Sterkhouder Standard bevestigt transfer:

Standard gaat wellicht afscheid nemen van één van hun sterkhouders van vorig seizoen. Torino en Atalanta willen Mergim Vojvoda naar de Serie A halen en ze hebben volgens La Capitale de gesprekken met Standard opgestart. Daar lonken ze naar een mooie som geld.

Standard zou namelijk 6 miljoen euro willen, maar moet wel 20% van de meerwaarde doorstorten aan Moeskroen. Het lijkt vooral Atalanta menens om Vojvoda binnen te halen. Sportitalia meldt nu ook dat de huidige nummer drie in de Serie A van de rechtsachter van Standard één van zijn belangrijkste doelwitten voor deze zomer gemaakt heeft. Technisch directeur Sartori kwam de Kosovaar alvast hoogstpersoonlijk scouten in de vriendschappelijke match van de Rouches tegen OGC Nice.

UPDATE 16/08

Het heeft er alle schijn van dat Vojvoda zijn carrière in de Serie A gaat voortzetten. Zo melden onder meer L'Avenir en Het Belang van Limburg dat een akkoord op clubniveau in de maak is. Maandag zou er een nieuwe onderhandelronde tussen Atalanta en Standard op het programma staan. De kans is groot dat er dan een overeenkomst uit de bus zal komen. Vooralsnog zit Vojvoda in de selectie voor de wedstrijd van maandagavond tegen Waasland-Beveren, maar dat kan dus nog veranderen.

UPDATE 20u
De bovenstaande informatie werd nu ook bevestigd door Vojvoda zelf. "Ik heb een akkoord met Atalanta", verklaart hij immers aan het Kosovaarse medium GazetaOlle. "De verwachting is nu dat de clubs snel een akkoord zullen vinden. Maandag zou alles duidelijk moeten zijn, want dan staat de laatste meeting tussen de clubs geprogrammeerd. Er zijn nog drie andere clubs geïnteresseerd, maar Atalanta was tot dusver het meest concreet."

LEES OOK: Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Een groot verlies voor Standard?

Meest recent

Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

2
2
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

8
8
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

57
57
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

54
54
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

76
76
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

138
138
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

62
62
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

231
231
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

130
130
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

398
398
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1054
1054
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

58
58
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

145
145
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

145
145
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

260
260
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

57
57
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

558
558
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

115
115
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

387
387
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

604
604
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

312
312
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

368
368
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

376
376
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

82
82

Meer sportnieuws