Sterkhouder Standard bevestigt transfer: "Ik heb een akkoord"

door
Sterkhouder Standard bevestigt transfer:

Standard gaat wellicht afscheid nemen van één van hun sterkhouders van vorig seizoen. Torino en Atalanta willen Mergim Vojvoda naar de Serie A halen en ze hebben volgens La Capitale de gesprekken met Standard opgestart. Daar lonken ze naar een mooie som geld.

Standard zou namelijk 6 miljoen euro willen, maar moet wel 20% van de meerwaarde doorstorten aan Moeskroen. Het lijkt vooral Atalanta menens om Vojvoda binnen te halen. Sportitalia meldt nu ook dat de huidige nummer drie in de Serie A van de rechtsachter van Standard één van zijn belangrijkste doelwitten voor deze zomer gemaakt heeft. Technisch directeur Sartori kwam de Kosovaar alvast hoogstpersoonlijk scouten in de vriendschappelijke match van de Rouches tegen OGC Nice.

UPDATE 16/08

Het heeft er alle schijn van dat Vojvoda zijn carrière in de Serie A gaat voortzetten. Zo melden onder meer L'Avenir en Het Belang van Limburg dat een akkoord op clubniveau in de maak is. Maandag zou er een nieuwe onderhandelronde tussen Atalanta en Standard op het programma staan. De kans is groot dat er dan een overeenkomst uit de bus zal komen. Vooralsnog zit Vojvoda in de selectie voor de wedstrijd van maandagavond tegen Waasland-Beveren, maar dat kan dus nog veranderen.

UPDATE 20u
De bovenstaande informatie werd nu ook bevestigd door Vojvoda zelf. "Ik heb een akkoord met Atalanta", verklaart hij immers aan het Kosovaarse medium GazetaOlle. "De verwachting is nu dat de clubs snel een akkoord zullen vinden. Maandag zou alles duidelijk moeten zijn, want dan staat de laatste meeting tussen de clubs geprogrammeerd. Er zijn nog drie andere clubs geïnteresseerd, maar Atalanta was tot dusver het meest concreet."

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Een groot verlies voor Standard?

Meest recent

Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

1
1
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

39
39
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

143
143
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

175
175
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

53
53
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

279
279
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

262
262
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

155
155
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

470
470
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

158
158
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

186
186
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

133
133
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

225
225
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

257
257
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

120
120
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

411
411
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

103
103
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

92
92
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

766
766
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

157
157
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

267
267
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

311
311
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

180
180
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

465
465

Meer sportnieuws