Bayern jubelt: "Was net leuk om Messi te vernederen"

door
Bayern jubelt:

Bayern München maakte vrijdagavond compleet gehakt van FC Barcelona in de Champions League. Het werd in Lissabon maar liefst 2-8 voor Der Rekordmeister. Volgens verschillende media was deze historische afgang het einde van een tijdperk bij de Catalanen, maar daar trokken de Duitsers zich weinig van aan.


Middenvelder Leon Goretzka werd achteraf bijvoorbeeld gevraagd of het pijn deed om een jeugd-idool als Lionel Messi te vernederen. "Nee, het deed geen pijn. Het was eigenlijk juist leuk. Ik was daar ook niet zo mee bezig. We hebben gewoon lol gemaakt op het veld", reageerde hij al lachend. Thomas Müller, die twee keer scoorde, moest op het veld dan weer terugdenken aan de 1-7-overwinning van Duitsland op Brazilië op het WK 2014: "Maar toen hadden we niet zoveel controle als vandaag. We zijn zo dominant geweest. Het was een bijzondere avond, alleen het resultaat en ons spel al…"

De architect van dit succes is uiteraard coach Hansi Flick. Sinds hij het roer overnam staat er geen maat meer op Bayern. Maar na de ongelooflijke overwinning was zijn vizier al snel op de halve finales gericht. "Het was een geweldige wedstrijd, maar het blijft één wedstrijd. Een resultaat van 1-3 was ook de geschiedenisboeken ingegaan. We wilden de halve finale bereiken en daar zijn we in geslaagd. Er is nog veel werk te verrichten, in het voetbal kan alles heel snel veranderen. We zijn blij met de prestatie en de uitslag, maar vanaf morgen ligt de focus alweer op de halve finale."

LEES OOK: 'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Bayern is de grootste favoriet op de eindzege in de CL ...

Meest recent

Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

83
83
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

93
93
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

78
78
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

110
110
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

80
80
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

207
207
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

239
239
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

662
662
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

37
37
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

255
255
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

67
67
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

940
940
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

356
356
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

127
127
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

157
157
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

377
377
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

54
54
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

145
145
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1980
1980
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

594
594
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

632
632
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

22
22
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

226
226
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

501
501
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

364
364

Meer sportnieuws