'Club heeft drie grote troeven in dossier-Edmilson'

door
'Club heeft drie grote troeven in dossier-Edmilson'

Club Brugge is nog steeds in afwachting van de eerste zomerse aanwinsten, maar het bestuur is achter de schermen wel degelijk in de weer met verschillende dossiers. Zo wordt de landskampioen alweer nadrukkelijk aan Junior Edmilson gelinkt. Volgens de Waalse openbare omroep zou de ex-speler van Standard een seizoen gehuurd worden met aankoopoptie.


Blauw-Zwart wordt al een tijdje gelinkt aan de 25-jarige winger. Donderdag werd coach Philippe Clement op zijn persbabbel ook al geconfronteerd met deze geruchten en ondanks het feit dat Edmilson onlangs zijn contract verlengde bij Al-Duhail, weigerde hij de piste definitief af te schrijven. En nu bevestigt dus ook RTBF dat de Bruggelingen wel degelijk achter zijn handtekening blijven hengelen. Al is het nog te vroeg om van een doorbraak te spreken. Dat bleek vrijdagavond ook uit het feit dat Edmilson gewoon aan de aftrap stond bij Al-Duhail.

Volgens onder meer La Dernière Heure weigeren de Qatari voorlopig ook om grote toegevingen te doen. Het lijkt er dus op dat er eerst stevig onderhandeld zal moeten worden alvorens er sprake kan zijn van witte rook, als we die al mogen verwachten. Indien het toch tot een akkoord komt met Al-Duhail, zou het echter wel snel kunnen gaan. Edmilson aast naar verluidt al een tijdje op een terugkeer naar België. En Blauw-Zwart beschikt over drie belangrijke troeven.

Ten eerste is Club gezien de financiële verhoudingen in principe in staat om hem een hoger salaris aan te bieden dan eender welke andere Belgische club. Daarnaast is Edmilson bij de landskampioen verzekerd van minstens zes Champions League-duels. En tot slot kan hij zich er in de kijker spelen van bondscoach Roberto Martinez, regelmatig te gast op Jan Breydel. Indien Edmilson nog een waterkansje wil maken op een EK-selectie, lijkt een terugkeer naar Europa in ieder geval noodzakelijk.

LEES OOK: 'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Club moet alles uit de kast halen om Edmilson binnen te halen ...

Meest recent

'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

23
23
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

71
71
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

111
111
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

42
42
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

69
69
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

36
36
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

176
176
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

24
24
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

145
145
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

207
207
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

43
43
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

115
115
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

213
213
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

99
99
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

70
70
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

148
148
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

325
325
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

309
309
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

202
202
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

549
549
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

43
43
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

246
246
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

155
155
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

184
184
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

262
262

Meer sportnieuws