'Club heeft drie grote troeven in dossier-Edmilson'

door
'Club heeft drie grote troeven in dossier-Edmilson'

Club Brugge is nog steeds in afwachting van de eerste zomerse aanwinsten, maar het bestuur is achter de schermen wel degelijk in de weer met verschillende dossiers. Zo wordt de landskampioen alweer nadrukkelijk aan Junior Edmilson gelinkt. Volgens de Waalse openbare omroep zou de ex-speler van Standard een seizoen gehuurd worden met aankoopoptie.


Blauw-Zwart wordt al een tijdje gelinkt aan de 25-jarige winger. Donderdag werd coach Philippe Clement op zijn persbabbel ook al geconfronteerd met deze geruchten en ondanks het feit dat Edmilson onlangs zijn contract verlengde bij Al-Duhail, weigerde hij de piste definitief af te schrijven. En nu bevestigt dus ook RTBF dat de Bruggelingen wel degelijk achter zijn handtekening blijven hengelen. Al is het nog te vroeg om van een doorbraak te spreken. Dat bleek vrijdagavond ook uit het feit dat Edmilson gewoon aan de aftrap stond bij Al-Duhail.

Volgens onder meer La Dernière Heure weigeren de Qatari voorlopig ook om grote toegevingen te doen. Het lijkt er dus op dat er eerst stevig onderhandeld zal moeten worden alvorens er sprake kan zijn van witte rook, als we die al mogen verwachten. Indien het toch tot een akkoord komt met Al-Duhail, zou het echter wel snel kunnen gaan. Edmilson aast naar verluidt al een tijdje op een terugkeer naar België. En Blauw-Zwart beschikt over drie belangrijke troeven.

Ten eerste is Club gezien de financiële verhoudingen in principe in staat om hem een hoger salaris aan te bieden dan eender welke andere Belgische club. Daarnaast is Edmilson bij de landskampioen verzekerd van minstens zes Champions League-duels. En tot slot kan hij zich er in de kijker spelen van bondscoach Roberto Martinez, regelmatig te gast op Jan Breydel. Indien Edmilson nog een waterkansje wil maken op een EK-selectie, lijkt een terugkeer naar Europa in ieder geval noodzakelijk.

JOUW MENING TELT:
Club moet alles uit de kast halen om Edmilson binnen te halen ...

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

99
99
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

30
30
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

43
43
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

92
92
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

157
157
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

652
652
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

90
90
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

390
390
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

87
87
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1178
1178
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

679
679
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

482
482
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1700
1700
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

733
733
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

642
642
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

516
516
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

147
147
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

192
192
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

99
99
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

571
571
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

200
200
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

422
422
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws