'Club heeft drie grote troeven in dossier-Edmilson'

door
'Club heeft drie grote troeven in dossier-Edmilson'

Club Brugge is nog steeds in afwachting van de eerste zomerse aanwinsten, maar het bestuur is achter de schermen wel degelijk in de weer met verschillende dossiers. Zo wordt de landskampioen alweer nadrukkelijk aan Junior Edmilson gelinkt. Volgens de Waalse openbare omroep zou de ex-speler van Standard een seizoen gehuurd worden met aankoopoptie.


Blauw-Zwart wordt al een tijdje gelinkt aan de 25-jarige winger. Donderdag werd coach Philippe Clement op zijn persbabbel ook al geconfronteerd met deze geruchten en ondanks het feit dat Edmilson onlangs zijn contract verlengde bij Al-Duhail, weigerde hij de piste definitief af te schrijven. En nu bevestigt dus ook RTBF dat de Bruggelingen wel degelijk achter zijn handtekening blijven hengelen. Al is het nog te vroeg om van een doorbraak te spreken. Dat bleek vrijdagavond ook uit het feit dat Edmilson gewoon aan de aftrap stond bij Al-Duhail.

Volgens onder meer La Dernière Heure weigeren de Qatari voorlopig ook om grote toegevingen te doen. Het lijkt er dus op dat er eerst stevig onderhandeld zal moeten worden alvorens er sprake kan zijn van witte rook, als we die al mogen verwachten. Indien het toch tot een akkoord komt met Al-Duhail, zou het echter wel snel kunnen gaan. Edmilson aast naar verluidt al een tijdje op een terugkeer naar België. En Blauw-Zwart beschikt over drie belangrijke troeven.

Ten eerste is Club gezien de financiële verhoudingen in principe in staat om hem een hoger salaris aan te bieden dan eender welke andere Belgische club. Daarnaast is Edmilson bij de landskampioen verzekerd van minstens zes Champions League-duels. En tot slot kan hij zich er in de kijker spelen van bondscoach Roberto Martinez, regelmatig te gast op Jan Breydel. Indien Edmilson nog een waterkansje wil maken op een EK-selectie, lijkt een terugkeer naar Europa in ieder geval noodzakelijk.

LEES OOK: Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club moet alles uit de kast halen om Edmilson binnen te halen ...

Meest recent

Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

5
5
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

32
32
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

22
22
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

43
43
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

43
43
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

41
41
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

163
163
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

115
115
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

111
111
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

166
166
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

169
169
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

109
109
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

293
293
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

126
126
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

603
603
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

184
184
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

430
430
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

246
246
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

104
104
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

158
158
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

301
301
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

212
212
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

363
363
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

280
280
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

57
57

Meer sportnieuws