'Club heeft drie grote troeven in dossier-Edmilson'

1264 stemmen
'Club heeft drie grote troeven in dossier-Edmilson'

Club Brugge is nog steeds in afwachting van de eerste zomerse aanwinsten, maar het bestuur is achter de schermen wel degelijk in de weer met verschillende dossiers. Zo wordt de landskampioen alweer nadrukkelijk aan Junior Edmilson gelinkt. Volgens de Waalse openbare omroep zou de ex-speler van Standard een seizoen gehuurd worden met aankoopoptie.


Blauw-Zwart wordt al een tijdje gelinkt aan de 25-jarige winger. Donderdag werd coach Philippe Clement op zijn persbabbel ook al geconfronteerd met deze geruchten en ondanks het feit dat Edmilson onlangs zijn contract verlengde bij Al-Duhail, weigerde hij de piste definitief af te schrijven. En nu bevestigt dus ook RTBF dat de Bruggelingen wel degelijk achter zijn handtekening blijven hengelen. Al is het nog te vroeg om van een doorbraak te spreken. Dat bleek vrijdagavond ook uit het feit dat Edmilson gewoon aan de aftrap stond bij Al-Duhail.

Volgens onder meer La Dernière Heure weigeren de Qatari voorlopig ook om grote toegevingen te doen. Het lijkt er dus op dat er eerst stevig onderhandeld zal moeten worden alvorens er sprake kan zijn van witte rook, als we die al mogen verwachten. Indien het toch tot een akkoord komt met Al-Duhail, zou het echter wel snel kunnen gaan. Edmilson aast naar verluidt al een tijdje op een terugkeer naar België. En Blauw-Zwart beschikt over drie belangrijke troeven.

Ten eerste is Club gezien de financiële verhoudingen in principe in staat om hem een hoger salaris aan te bieden dan eender welke andere Belgische club. Daarnaast is Edmilson bij de landskampioen verzekerd van minstens zes Champions League-duels. En tot slot kan hij zich er in de kijker spelen van bondscoach Roberto Martinez, regelmatig te gast op Jan Breydel. Indien Edmilson nog een waterkansje wil maken op een EK-selectie, lijkt een terugkeer naar Europa in ieder geval noodzakelijk.

LEES OOK: Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Club moet alles uit de kast halen om Edmilson binnen te halen ...

Meest recent

Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

14
14
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

25
25
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

19
19
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

83
83
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

163
163
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

400
400
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

149
149
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

223
223
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

34
34
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

140
140
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

165
165
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

435
435
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

170
170
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

37
37
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

105
105
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

233
233
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

523
523
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

72
72
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

341
341
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

250
250

Meer sportnieuws