Sa (ex-Standard) heeft nieuwe club beet

131 stemmen
Sa (ex-Standard) heeft nieuwe club beet

Standard beleeft een zeer rustige transferzomer, waarin het amper transfers deed. Het nam wel afscheid van enkele overbodige spelers. In mei deed het al zaakjes door de contracten van de naar de B-kern verbannen Luis Pedro Cavanda en Orlando Sa te ontbinden.


Drie maanden later hebben beide spelers nog altijd geen nieuwe werkgever gevonden. In het geval van Sa zou daar wel snel verandering in kunnen komen. De spits verklaart zelf immers aan het Portugese nieuwsagentschap Lusa dat hij aanbiedingen ontvangen heeft uit Portugal en het buitenland en dat er de komende week een beslissing zou moeten vallen.

Op zijn 32ste heeft Orlando Sa al een hele odyssee afgelegd als voetballer. Hij begon zijn carrière bij Sporting Braga en kwam daarna nog uit voor Maria da Fonte, FC Porto, Nacional, Fulham, AEL Limassol, Legia Warschau, Reading en Maccabi Tel Aviv alvorens in Luik neer te strijken. Hij zou er van 2016 tot dit jaar spelen, met een intermezzo van zes maanden bij het Chinese Henan Jianye in 2018.

UPDATE 12/08

Orlando Sa keert mogelijk terug naar Portugal. Maritimo heeft concrete interesse in de spits. Voor Sa zou het een terugkeer kunnen zijn naar het prachtige Portugese eiland Madeira, waar Maritimo speelt. Hij speelde er eerder al voor Nacional. Madeira is de geboorteplaats van ene Cristiano Ronaldo.

UPDATE 13/08

Het is bekend waar Orlando Sa zijn carrière verder zal zetten. Het Laatste Nieuws meldt dat de Portugees een contract van een jaar getekend heeft bij de Spaanse tweedeklasser Málaga. De spits was sinds mei op zoek naar een nieuwe club en heeft die nu dus gevonden. Vorig seizoen kwam hij geen enkele keer in actie voor de Rouches, voor wie hij 30 keer raak trof in 62 duels.




LEES OOK: 'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

Had Sa Standard nog diensten kunnen bewijzen?

Meest recent

Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

105
105
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

32
32
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

144
144
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

214
214
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

135
135
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

14
14
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

100
100
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

52
52
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

85
85
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

209
209
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

76
76
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

165
165
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

435
435
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

147
147
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

88
88
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

101
101
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

215
215
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

233
233
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

100
100
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

51
51
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

219
219
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

248
248
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

106
106
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

81
81

Meer sportnieuws