Sa (ex-Standard) heeft nieuwe club beet

door
Sa (ex-Standard) heeft nieuwe club beet

Standard beleeft een zeer rustige transferzomer, waarin het amper transfers deed. Het nam wel afscheid van enkele overbodige spelers. In mei deed het al zaakjes door de contracten van de naar de B-kern verbannen Luis Pedro Cavanda en Orlando Sa te ontbinden.


Drie maanden later hebben beide spelers nog altijd geen nieuwe werkgever gevonden. In het geval van Sa zou daar wel snel verandering in kunnen komen. De spits verklaart zelf immers aan het Portugese nieuwsagentschap Lusa dat hij aanbiedingen ontvangen heeft uit Portugal en het buitenland en dat er de komende week een beslissing zou moeten vallen.

Op zijn 32ste heeft Orlando Sa al een hele odyssee afgelegd als voetballer. Hij begon zijn carrière bij Sporting Braga en kwam daarna nog uit voor Maria da Fonte, FC Porto, Nacional, Fulham, AEL Limassol, Legia Warschau, Reading en Maccabi Tel Aviv alvorens in Luik neer te strijken. Hij zou er van 2016 tot dit jaar spelen, met een intermezzo van zes maanden bij het Chinese Henan Jianye in 2018.

UPDATE 12/08

Orlando Sa keert mogelijk terug naar Portugal. Maritimo heeft concrete interesse in de spits. Voor Sa zou het een terugkeer kunnen zijn naar het prachtige Portugese eiland Madeira, waar Maritimo speelt. Hij speelde er eerder al voor Nacional. Madeira is de geboorteplaats van ene Cristiano Ronaldo.

UPDATE 13/08

Het is bekend waar Orlando Sa zijn carrière verder zal zetten. Het Laatste Nieuws meldt dat de Portugees een contract van een jaar getekend heeft bij de Spaanse tweedeklasser Málaga. De spits was sinds mei op zoek naar een nieuwe club en heeft die nu dus gevonden. Vorig seizoen kwam hij geen enkele keer in actie voor de Rouches, voor wie hij 30 keer raak trof in 62 duels.




LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend
139

Had Sa Standard nog diensten kunnen bewijzen?

Meest recent

‘Details Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

5
5
De Bruyne schittert plots in opmerkelijk filmpje: "King Kev"

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

1
1
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

92
92
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

63
63
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

93
93
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

20
20
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

116
116
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

39
39
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

33
33
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

65
65
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

93
93
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

73
73
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

64
64
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

539
539
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

53
53
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

69
69
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

260
260
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

148
148
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

53
53
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

187
187
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

209
209
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

209
209
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1397
1397

Meer sportnieuws