Sa (ex-Standard) heeft nieuwe club beet

door
Sa (ex-Standard) heeft nieuwe club beet

Standard beleeft een zeer rustige transferzomer, waarin het amper transfers deed. Het nam wel afscheid van enkele overbodige spelers. In mei deed het al zaakjes door de contracten van de naar de B-kern verbannen Luis Pedro Cavanda en Orlando Sa te ontbinden.


Drie maanden later hebben beide spelers nog altijd geen nieuwe werkgever gevonden. In het geval van Sa zou daar wel snel verandering in kunnen komen. De spits verklaart zelf immers aan het Portugese nieuwsagentschap Lusa dat hij aanbiedingen ontvangen heeft uit Portugal en het buitenland en dat er de komende week een beslissing zou moeten vallen.

Op zijn 32ste heeft Orlando Sa al een hele odyssee afgelegd als voetballer. Hij begon zijn carrière bij Sporting Braga en kwam daarna nog uit voor Maria da Fonte, FC Porto, Nacional, Fulham, AEL Limassol, Legia Warschau, Reading en Maccabi Tel Aviv alvorens in Luik neer te strijken. Hij zou er van 2016 tot dit jaar spelen, met een intermezzo van zes maanden bij het Chinese Henan Jianye in 2018.

UPDATE 12/08

Orlando Sa keert mogelijk terug naar Portugal. Maritimo heeft concrete interesse in de spits. Voor Sa zou het een terugkeer kunnen zijn naar het prachtige Portugese eiland Madeira, waar Maritimo speelt. Hij speelde er eerder al voor Nacional. Madeira is de geboorteplaats van ene Cristiano Ronaldo.

UPDATE 13/08

Het is bekend waar Orlando Sa zijn carrière verder zal zetten. Het Laatste Nieuws meldt dat de Portugees een contract van een jaar getekend heeft bij de Spaanse tweedeklasser Málaga. De spits was sinds mei op zoek naar een nieuwe club en heeft die nu dus gevonden. Vorig seizoen kwam hij geen enkele keer in actie voor de Rouches, voor wie hij 30 keer raak trof in 62 duels.




LEES OOK: De Condé: "Beloofd dat hij nóóit nog in Genk-shirt speelt"

Had Sa Standard nog diensten kunnen bewijzen?

Meest recent

Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

5
5
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

106
106
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

71
71
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

374
374
Tzolis op bank gezet: Hayen onthult de echte reden

Na amper zes competitieduels is de tweede nederlaag van Club Brugge in de eigen Jupiler Pro League ...

164
164
Samoise moet zélf ingrijpen na VAR-fase: "Bizarre situatie"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

77
77
El Ouahdi verkoopt messcherpe sneer aan Anderlecht

KRC Genk is er zondagavond niet in geslaagd om het tweede luik van het seizoen met een overwinning ...

258
258
Jackers stort in: Club riskeert groot drama

Het bestuur pusht, Jackers kraakt: twee momenten en het huis staat in brand. Achter de storm zit een ...

341
341
Engeland in shock na waanzinnig optreden Doku

Na een aarzelende start van de competitie heeft Manchester City zondagavond nog eens indruk gemaakt ...

231
231
Anderlecht genaaid door arbitrage? Ex-ref antwoordt Hasi

RSC Anderlecht speelde zondagavond een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op een ...

841
841
Afgang met zware gevolgen: eerste slachtoffer bij Club

Club Brugge heeft allerminst een geslaagde aanloop naar het Champions League-duel tegen AS ...

621
621
Vrancken trekt belangrijke les uit afstraffing

Na zeven wedstrijden is STVV zijn ongeslagen status kwijt. De Kanaries gingen zondagavond pijnlijk ...

66
66
Vazquez doet Anderlecht straffe belofte na bevrijdende goal

Anderlecht speelde zondag zijn eerste wedstrijd na de interlandbreak en na het turbulente einde van ...

393
393
Barça houdt voor minipubliek schietoefening tegen Valencia

FC Barcelona heeft de aansluiting met Real Madrid zondag niet verloren. Het blijft in het spoor van ...

74
74
Modric en Saelemaekers doen San Siro ontploffen

AC Milan begon zijn seizoen dramatisch met een thuisnederlaag tegen Cremonese, maar lijkt stilaan ...

161
161
Rode kaarten Anderlecht: Hasi sloopt de scheids

De kraker tussen Anderlecht en Genk van zondagavond heeft heel wat voer voor discussie opgeleverd. ...

852
852
El Ouahdi komt met bizarre reactie na schwalbe

De topper tussen Anderlecht en Genk heeft zondagavond uiteindelijk een gelijkspel opgeleverd. ...

329
329
Storm bij Anderlecht: Coosemans haalt uit na rode kaart

Anderlecht heeft zondag vrede moeten nemen met een puntje in de topper tegen Genk. Het leek nochtans ...

521
521
Skoras steekt Club pijnlijke waarheid onder neus

AA Gent maakte zondag een statement, want het boekte een zeer knappe zege tegen Antwerp. Met een man ...

576
576
STVV gaat volledig met de billen bloot tegen Westerlo

STVV begon uiterst fraai aan de competitie en kon vandaag weer mee aan kop komen. De Kanaries ...

63
63
Rob Schoofs koestert één grote droom na debuut bij Union

Union pakte gisteren in de absolute slotfase de zege op het veld van Dender. De landskampioen trekt ...

128
128
Lotto Park kookt: Vazquez en rood zorgen voor spektakel

In het Lotto Park werd het vanavond allesbehalve een gewone topper. Anderlecht moest al vroeg met ...

435
435
Dries Mertens viert babyborrel in kolkend Lotto Park

Anderlecht staat momenteel op voorsprong in de topper tegen Racing Genk, al moet het wel nog een ...

136
136
Doku schittert in verwoestende Manchester-derbyzege

Jérémy Doku heeft zich op weergaloze wijze in de kijker gespeeld tijdens de ...

244
244
Ongeziene vierklapper: Ex-KV speler beleeft droom in CPL

De Challenger Pro League blijft garant staan voor spektakel. Na vijf speeldagen steken SK Beveren en ...

146
146

Meer sportnieuws