'Kaminksi moet vrezen voor plaats na blunderdoelpunt'

door
'Kaminksi moet vrezen voor plaats na blunderdoelpunt'

AA Gent is met een slipper aan het nieuwe seizoen begonnen en ging tijdens de openingsspeeldag meteen onderuit op het veld van STVV. Al had die nederlaag wel voorkomen kunnen worden. De winnende treffer van de Kanaries kwam immers tot stand na defensief geklungel bij de Buffalo's.


Bij een schijnbaar ongevaarlijke fase, gingen zowel doelman Thomas Kaminski als verdediger Igor Plastun naar de bal. Omdat ze mekaar stoorden belandde het leer weer bij de tegenstander en na een scrimmage viel het uiteindelijk ook het doelpunt. Een dure communicatiefout tussen de twee Buffalo's dus. Toch kreeg vooral Kaminski de volle lading. De doelman beweerde nochtans dat hij geschreeuwd had om de bal te lossen, maar bijna niemand anders had dit in het lege stadion gehoord. Op zijn minst had hij dus niet hard genoeg geroepen. Bovendien is het niet de eerste keer dat hij in de fout gaat bij dit soort fases.

Volgens Het Laatste Nieuws kan dit blunderdoelpunt dan ook zware gevolgen hebben voor de doelman. De krant stelt namelijk dat Kaminski zijn basisplaats volgend weekend tegen KV Kortrijk weer kwijt kan zijn. In het tussenseizoen werd Davy Roef immers aangetrokken om de concurrentie te verscherpen en die liet in de voorbereiding geen slechte indruk achter. Het zou dus zomaar kunnen dat hij zich komend weekend mag tonen. HLN gaat overigens nog een stap verder en sluit niet uit dat Gent nog een extra doelman aantrekt in de huidige transferperiode.

LEES OOK: Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

Wie zou u komend weekend in doel zetten?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

66
66
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

23
23
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

445
445
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

48
48
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

52
52
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

271
271
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

64
64
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

324
324
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

361
361
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

54
54
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

143
143
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

36
36
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

269
269
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

123
123
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

312
312
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

235
235
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

305
305
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

722
722
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

289
289
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

160
160

Meer sportnieuws