Recordman Lukaku schittert op Italiaanse voorpagina's

544 stemmen
Recordman Lukaku schittert op Italiaanse voorpagina's

In de 'Final 8' van de Europa League heeft Internazionale zich maandagavond geplaatst voor de halve finale. De Italianen haalden het uiteindelijk met 2-1 van Bayer Leverkusen na onder meer een doelpunt van Romelu Lukaku. Die zorgde met zijn treffer meteen voor een straf record.


Het is was immers al de 9de opeenvolgende Europa League-wedstrijd waarin de Rode Duivel kon scoren, geen enkele speler deed ooit beter. Daags nadien oogst hij dan ook een pak lof in de Italiaanse pers. Bij de spelersbeoordelingen van La Gazzetta dello Sport, dat hem in het groot op de voorpagina zet, scoort hij met 7.5/10 het beste van zijn hele ploeg. "Lukaku domineert", klinkt het bij de bekende roze sportkrant.

Ook bij Corriere dello Sport is men niet blind voor het recorddoelpunt van onze landgenoot. Lukaku pronkt er dinsdagochtend in het groot op de cover met als kop 'EuRomelu'. Tuttosport heeft op de voorpagina eveneens plaats voor de prestatie van Lukaku voorzien en citeert onder meer coach Antonio Conte. "Wat een fantastisch seizoen heeft hij, zo zagen we hem nog nooit! Al moet hij daar ook het team voor danken", aldus de Italiaanse trainer.

Bij Sky Italia tot slot, zette men het record van Lukaku nog eens extra in de verf door een overzicht te maken van welke andere spelers mochten pronken met zo'n reeks. De Rode Duivel snoepte het record bijvoorbeeld af van Alan Shearer die destijds bleef steken op acht opeenvolgende EL-wedstrijden met een doelpunt. Maar hij gaat nog meer grote namen vooraf zoals Hernan Crespo (7), Jurgen Klinsmann (7), Thierry Henry (6) en Radamel Falcao (6).

LEES OOK: Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Lukaku is de beste Belgische spits ooit ...

Meest recent

Rode Duivels hebben misschien joker waar niemand over praat

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

5
5
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

40
40
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

15
15
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

5
5
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

22
22
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

87
87
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

422
422
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

443
443
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

139
139
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

80
80
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

78
78
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

167
167
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

71
71
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

118
118
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

404
404
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

189
189
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

110
110
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

330
330
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

172
172
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

76
76
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

863
863
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

265
265

Meer sportnieuws