Recordman Lukaku schittert op Italiaanse voorpagina's

door
Recordman Lukaku schittert op Italiaanse voorpagina's

In de 'Final 8' van de Europa League heeft Internazionale zich maandagavond geplaatst voor de halve finale. De Italianen haalden het uiteindelijk met 2-1 van Bayer Leverkusen na onder meer een doelpunt van Romelu Lukaku. Die zorgde met zijn treffer meteen voor een straf record.


Het is was immers al de 9de opeenvolgende Europa League-wedstrijd waarin de Rode Duivel kon scoren, geen enkele speler deed ooit beter. Daags nadien oogst hij dan ook een pak lof in de Italiaanse pers. Bij de spelersbeoordelingen van La Gazzetta dello Sport, dat hem in het groot op de voorpagina zet, scoort hij met 7.5/10 het beste van zijn hele ploeg. "Lukaku domineert", klinkt het bij de bekende roze sportkrant.

Ook bij Corriere dello Sport is men niet blind voor het recorddoelpunt van onze landgenoot. Lukaku pronkt er dinsdagochtend in het groot op de cover met als kop 'EuRomelu'. Tuttosport heeft op de voorpagina eveneens plaats voor de prestatie van Lukaku voorzien en citeert onder meer coach Antonio Conte. "Wat een fantastisch seizoen heeft hij, zo zagen we hem nog nooit! Al moet hij daar ook het team voor danken", aldus de Italiaanse trainer.

Bij Sky Italia tot slot, zette men het record van Lukaku nog eens extra in de verf door een overzicht te maken van welke andere spelers mochten pronken met zo'n reeks. De Rode Duivel snoepte het record bijvoorbeeld af van Alan Shearer die destijds bleef steken op acht opeenvolgende EL-wedstrijden met een doelpunt. Maar hij gaat nog meer grote namen vooraf zoals Hernan Crespo (7), Jurgen Klinsmann (7), Thierry Henry (6) en Radamel Falcao (6).

LEES OOK: 'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

Lukaku is de beste Belgische spits ooit ...

Meest recent

Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

30
30
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

33
33
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

96
96
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

135
135
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

88
88
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

245
245
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

344
344
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

282
282
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

43
43
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

109
109
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

95
95
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

91
91
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

64
64
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

58
58
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

68
68
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

211
211
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

236
236
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

350
350
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

45
45
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

218
218
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

187
187
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

294
294

Meer sportnieuws