Waasland-Beveren op kop: "Nieuw verhaal aan het schrijven"

door
Waasland-Beveren op kop:

Maandagavond staan er nog twee wedstrijden op het programma, maar de eerste speeldag van de Jupiler Pro League zorgde nu al voor enkele onverwachte uitslagen. Zo gingen lieten de drie titelfavorieten, Club Brugge, AA Gent en Antwerp FC, meteen punten liggen. En is het zowaar degradatiefavoriet Waasland-Beveren dat bovenaan het klassement staat.


Een tweetal weken geleden stond WB nog ingedeeld tussen de ploegen in 1B, maar na een juridische strijd mocht de club uiteindelijk toch op het hoogste niveau blijven spelen. Bijgevolg werden de Waaslanders wel getipt als de grootste kanshebber om te degraderen. Maar zondagavond toonde de ploeg van coach Nicky Hayen dat ze niet zomaar een vogel voor de kat is. Op het veld van KV Kortrijk werd met 1-3 gewonnen en dus staat WB voorlopig helemaal bovenaan het klassement.

Hayen is dan ook vier op zijn manschappen en hoopt dat deze zege ook nieuwe perspectieven biedt op de transfermarkt. "Mijn spelers toonden wel 95 minuten lang hun leeuwenhart. We zijn een nieuw verhaal aan het schrijven. Er mogen nog wat spelers met ervaring en kwaliteit bijkomen en als zulke spelers ons vandaag aan het werk zagen, denk ik dat ze misschien wél naar Waasland-Beveren zullen willen komen", klonk het bij Sporza.

LEES OOK: Hayen verlekkert zich op Club-aanwinst

Trending:

'Club Brugge neemt drastische beslissing op transfermarkt'
'Club Brugge neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Ondanks deze zege blijft WB de grootste degradatiekandidaat ...

Meest recent

Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Carl Hoefkens deed het afgelopen seizoen goed bij NAC Breda en is er ook zeer geliefd bij de ...

1
1
'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

34
34
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

42
42
'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

75
75
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

396
396
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

461
461
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

138
138
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

88
88
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

513
513
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

53
53
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1116
1116
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

340
340
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

929
929
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

362
362
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

616
616
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

516
516
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

222
222
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

82
82
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

668
668
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

675
675
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

294
294
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

336
336
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1389
1389
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

886
886
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

175
175

Meer sportnieuws