Spaanse pers geeft Hazard volle lading na wanprestatie

door
Spaanse pers geeft Hazard volle lading na wanprestatie

In de Champions League plaatste Manchester City zich vrijdagavond voor de 'Final 8' door met 2-1 te winnen van Real Madrid. Kevin De Bruyne heerste andermaal op het Engelse middenveld, terwijl Thibaut Courtois uitpakte met enkele knappe reddingen. Eden Hazard daarentegen speelde weer een bleke partij.


De Rode Duivel begon verrassend genoeg aan de aftrap, maar dat bleek geen goede zet van coach Zinedine Zidane. Hazard leek niet helemaal fit en bleef grotendeels onzichtbaar. Achteraf kreeg hij er dan ook stevig van langs in de Spaanse pers. "Hazard was een gok, maar werd een teleurstelling", stelt Marca. "Het was een slechte avond voor de nummer 7. Vinicius had beter in zijn plaats gespeeld. Hij leek helemaal klaar voor deze wedstrijd, maar kwam geen minuut in actie. Ongelooflijk."

Ook Mundo Deportivo toonde zich streng voor de povere Hazard. "Hazard mocht starten, maar was nooit de speler die Real kocht van Chelsea. Zijn wedstrijd, en bij uitbreiding z’n hele seizoen, was teleurstellend." Bij AS trekt men de lijn eveneens door naar zijn hele seizoen. "Hazard beëindigd zijn seizoen met een slechte smaak in de mond. De Belg kon in zijn eerste jaar als Madritista helemaal niet aan de verwachtingen voldoen."

Bij SPORT tot slot, kreeg Hazard een beoordeling van slechts 3 op 10. Enkel zondebok Raphael Varane kreeg een slechtere score. "Pas na 20 minuten liet hij zich een eerste keer zien, toen hij een actie met Benzema wou opzetten. In de tweede helft toonde hij amper teken van leven. Fysiek gezien zat hij ook niet op het niveau dat nodig is voor zo'n wedstrijden, hij werd dan ook maar gewisseld."

LEES OOK: Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

🚀

Denkt u dat Hazard volgend seizoen wel zijn topniveau zal halen?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

6
6
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

19
19
Vroegtijdig einde carrière Mignolet? Vader reageert

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

28
28
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

21
21
'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

43
43
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

114
114
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

34
34
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

582
582
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

61
61
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

63
63
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

312
312
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

73
73
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

345
345
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

372
372
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

57
57
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

179
179
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

149
149
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

84
84
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

40
40
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

276
276
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

55
55
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

51
51
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

226
226
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

126
126
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

324
324

Meer sportnieuws