'Arsenal heeft absolute topdeal beet: "De beste sinds Henry"'

562 stemmen
'Arsenal heeft absolute topdeal beet:

Pierre-Emerick Aubameyang ligt bij Arsenal nog maar vast tot medio 2021 en dus is er haast geboden bij een verlenging. Des te meer omdat de Gabonees stilaan op interesse van heel wat buitenlandse ploegen kan rekenen. Maar er zou een doorbraak in de maak zijn.

Volgens het medium The Mirror staan alle neuzen inmiddels dezelfde kant op in het Emirates Stadium. Naar verluidt heeft Aubameyang een nieuwe aanbieding gekregen voor een monstercontract voor drie seizoenen met een weeksalaris van 278.000 euro, wat neerkomt op een bedrag van 14,5 miljoen euro per jaar. Op dit moment strijkt de spits nog een kleine 200.000 euro per week op.

Iemand die men bij Arsenal liever kwijt dan rijk is, is Mesut Özil. De Duitser verdient het krankzinnige bedrag van 400.000 euro per week in Londen, maar komt vrijwel nooit meer in actie voor zijn werkgever. De clubleiding hoopt hem te kunnen slijten, maar daar wil Özil volgens de laatste geruchten niets van weten. Hij zou het helemaal niet vervelend vinden om een bijrol te spelen voor het megasalaris dat hij opstrijkt.

UPDATE 23u30

Een akkoord tussen Arsenal en zijn sterspeler Pierre-Emerick Aubameyang is dus nakende, en daar zullen ze bij The Gunners meer dan tevreden over zijn. De Gabonees leidde de Londenaren zowat eigenhandig naar FA Cup-winst, en zal dus normaliter ook de komende seizoenen in het Emirates te bewonderen zijn.

Het lijkt er dan ook op dat Aubameyang straks zal uitgroeien tot een clubicoon van Arsenal, een status die sowieso al niet veraf meer is. Bij Give Me Sport zijn ze alvast duidelijk: “Aubameyang is de beste Arsenal-speler sinds Henry”. Een straffe uitspraak, maar één die wel moeilijk te weerleggen valt gezien zijn straffe statistieken sinds zijn komst. 70 doelpunten in 109 wedstrijden, het vertelt zowat het hele verhaal. 

LEES OOK: Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De beste sinds Henry?

Meest recent

Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

0
0
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

67
67
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

78
78
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

68
68
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

285
285
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

283
283
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

102
102
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

295
295
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

63
63
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

247
247
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

310
310
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

478
478
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

156
156
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

235
235
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

178
178
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

866
866
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

207
207
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

346
346
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

214
214
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

506
506
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

365
365
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

582
582
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

495
495
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

121
121
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

228
228

Meer sportnieuws