'Arsenal heeft absolute topdeal beet: "De beste sinds Henry"'

562 stemmen
'Arsenal heeft absolute topdeal beet:

Pierre-Emerick Aubameyang ligt bij Arsenal nog maar vast tot medio 2021 en dus is er haast geboden bij een verlenging. Des te meer omdat de Gabonees stilaan op interesse van heel wat buitenlandse ploegen kan rekenen. Maar er zou een doorbraak in de maak zijn.

Volgens het medium The Mirror staan alle neuzen inmiddels dezelfde kant op in het Emirates Stadium. Naar verluidt heeft Aubameyang een nieuwe aanbieding gekregen voor een monstercontract voor drie seizoenen met een weeksalaris van 278.000 euro, wat neerkomt op een bedrag van 14,5 miljoen euro per jaar. Op dit moment strijkt de spits nog een kleine 200.000 euro per week op.

Iemand die men bij Arsenal liever kwijt dan rijk is, is Mesut Özil. De Duitser verdient het krankzinnige bedrag van 400.000 euro per week in Londen, maar komt vrijwel nooit meer in actie voor zijn werkgever. De clubleiding hoopt hem te kunnen slijten, maar daar wil Özil volgens de laatste geruchten niets van weten. Hij zou het helemaal niet vervelend vinden om een bijrol te spelen voor het megasalaris dat hij opstrijkt.

UPDATE 23u30

Een akkoord tussen Arsenal en zijn sterspeler Pierre-Emerick Aubameyang is dus nakende, en daar zullen ze bij The Gunners meer dan tevreden over zijn. De Gabonees leidde de Londenaren zowat eigenhandig naar FA Cup-winst, en zal dus normaliter ook de komende seizoenen in het Emirates te bewonderen zijn.

Het lijkt er dan ook op dat Aubameyang straks zal uitgroeien tot een clubicoon van Arsenal, een status die sowieso al niet veraf meer is. Bij Give Me Sport zijn ze alvast duidelijk: “Aubameyang is de beste Arsenal-speler sinds Henry”. Een straffe uitspraak, maar één die wel moeilijk te weerleggen valt gezien zijn straffe statistieken sinds zijn komst. 70 doelpunten in 109 wedstrijden, het vertelt zowat het hele verhaal. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De beste sinds Henry?

Meest recent

Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

31
31
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

46
46
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

88
88
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

50
50
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

170
170
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

240
240
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

394
394
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

336
336
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

417
417
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

237
237
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

65
65
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

485
485
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

329
329
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

337
337
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

162
162
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

58
58
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

276
276
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

340
340
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

471
471
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

253
253
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1700
1700
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

638
638
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

268
268
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

165
165
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

368
368

Meer sportnieuws