Sevilla naar kwartfinale Europa League, ook Leverkusen is er bij

door
Sevilla naar kwartfinale Europa League, ook Leverkusen is er bij

De kwartfinales van de Europa League krijgen steeds meer vorm. Donderdagavond wisten ook Sevilla FC en Bayer Leverkusen zich bij de laatste acht ploegen te scharen. De Spanjaarden haalden het met 2-0 in de clash tegen AS Roma, de Duitsers waren dan weer een maatje te groot voor Glasgow Rangers.


Sevilla-Roma: 2-0
Het treffen tussen Sevilla en Roma werd beslecht over slechts éénd duel op neutraal terrein, zo vond de wedstrijd plaats in Duisburg. De Spanjaarden begonnen alvast het best. De lat wist Jules Koundé nog van scoren af te houden, maar even later wist linksback Sergio Reguilón de Spanjaarden alsnog op 1-0 te zetten. Nog voor rust maakte Sevilla ook de 2-0. Youssef En-Nesyri verdubbelde de marge.

In de tweede helft dacht Jules Koundé er zelfs 3-0 van te maken, ware het niet dat Björn Kuipers zowel door zijn assistent-scheidsrechter als de VAR op buitenspel werd gewezen. Kuipers gaf op VAR-advies nog wel rood aan Gianluca Mancini van Roma.

Leverkusen-Rangers: 1-0
Na de 1-3 zege in Schotland wonnen de Duitsers ook de return van Rangers: 1-0. Moussa Diaby zorgde in de tweede helft voor het enige doelpunt van de avond. Edmond Tapsoba was nog wel dicht bij een gelijkmaker, maar zijn inzet werd van de lijn gehaald. Sevilla stuit in de volgende ronde op de winnaar van Olympiakos Piraeus - Wolverhampton Wanderers. Leverkusen neemt het op tegen het Italiaanse Internazionale.

LEES OOK: 'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Wie maakte volgens u de grootste kans op de eindzege?

Meest recent

Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

0
0
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

16
16
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

118
118
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

42
42
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

116
116
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

77
77
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

166
166
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

35
35
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

170
170
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

305
305
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

81
81
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

163
163
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

169
169
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

227
227
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

152
152
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

333
333
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

247
247
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

160
160
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

66
66
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

40
40
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

146
146
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

162
162
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

288
288
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

135
135

Meer sportnieuws