'Buitenkans voor Antwerp: Racing Genk en Standard op de loer'

door
'Buitenkans voor Antwerp: Racing Genk en Standard op de loer'

AA Gent wil Brecht Dejaegere maar al te graag van de hand doen. Royal Antwerp FC lijkt zijn volgende club te gaan worden.

Het Laatste Nieuws weet dat Gent nog maar 350.000 euro vraagt voor de middenvelder. Een koopje voor iemand met de kwaliteiten van Dejaegere. Er zit wel een addertje onder het gras.

Dejaegere strijkt jaarlijks maar liefst 850.000 euro op en daardoor zijn bepaalde buitenlandse ploegen niet happig om hem te halen. Antwerp staat financieel wellicht sterk genoeg om aan deze eisten te voldoen.

UPDATE 06/08

AA Gent wil al even af van Brecht Dejaegere en zou hem voor een beperkte som van 350.000 euro willen laten vertrekken. Mogelijk kunnen de Buffalo’s zelfs akkoord gaan met een lager bedrag, gezien de recente ontwikkelingen omtrent de middenvelder.

Er is voor Dejaegere namelijk helemaal geen plaats meer in de Ghelamco Arena. Hij werd dan ook naar de B-kern gestuurd (samen met Nana Asare). Voor Antwerp, dat al even interesse toont, zou Dejaegere dan ook een buitenkans kunnen zijn. Racing Genk en Standard zouden ook op de loer liggen, al zou hun interesse (nog) niet al te concreet zijn.

LEES OOK: AA Gent, Antwerp én KRC Genk met unieke samenwerking

Wie zou hem het best kunnen gebruiken?

Meest recent

Om deze reden greep Anderlecht in de zomer naast Duivel

Er is de voorbije weken heel wat gezegd en geschreven over de spitsenkwestie bij Anderlecht. Luis ...

14
14
Bliksemvertrek De Mil: Charleroi reageert

Er lijkt een trainerswals op komst te kunnen zijn in de Jupiler Pro League. Dat heeft alles te maken ...

130
130
Aster Nzeyimana onthult groot geheim met Sam Kerkhofs

Aster Nzeyimana en Sam Kerkhofs: twee bekende koppen, elk in hun eigen domein, maar met meer gemeen ...

2
2
TRANSFERUURTJE: 'Nog vertrekkers bij Club, geen knaltransfer Neymar'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

64
64
‘Club Brugge verbaast en gaat all-in voor grote naam’

Er staat weer een heuse trainerscarrousel voor de deur in België. In de Jupiler Pro League gaat ...

232
232
Union in zak en as: Pocognoli neemt pion mee naar Monaco'

Union SG staat op het punt om hoofdtrainer Sebastien Pocognoli te verliezen. Het Franse AS Monaco ...

195
195
Hasi vreest: Anderlecht op ramkoers met De Cat?

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat weer een nieuw goudhaantje in de rangen. De 17-jarige ...

231
231
'Courtois duidt Rode Duivel aan als opvolger bij Real'

Thibaut Courtois vierde vorige lente al zijn 33ste verjaardag, maar als doelman lijkt hij zeker wel ...

148
148
'Union is Pocognoli kwijt: opvolger al in vizier'

In de zomer wist Union eindelijk zijn trainersvloek te doorbreken. Het verloor sinds de terugkeer op ...

511
511
Gruwelijk beeld: oude JPL-bekende viraal met horrorblessure

Enkele jaren geleden trok de Chinese competitie nog veel aandacht door met megasalarissen heel wat ...

81
81
Laatbloeier bij Rode Duivels? "Het is een doel"

Rudi Garcia verraste door voor de komende interlands Axel Witsel terug bij de Rode Duivels te halen. ...

47
47
'Toptalent zorgt voor ergernis bij Jonge Duivels'

De komende dagen zullen de ogen niet alleen gericht zijn op de Rode Duivels. Ook de Jonge Duivels ...

136
136
Olivier Deschacht volledig afgemaakt: "Grootste dommerik"

Olivier Deschacht, jarenlang een vertrouwd gezicht op het veld bij RSC Anderlecht, heeft de ...

110
110
Wéér bom in Pro League: 3 tweedeklassers naar BAS

De voorbije maanden heeft het regelmatig gestormd binnen de Pro League. Er waren zeer moeizame ...

203
203
Louwagie waarschuwt: "Tijd dat wij het gaan doen bij Genk"

Bij AA Gent willen ze de komende jaren meer talent van eigen bodem laten doorbreken. Malick Fofana ...

356
356
"Ik wist van niks" – Penders doorbreekt stilte over transfer

Bij KRC Genk verkochten ze Mike Penders voor 20 miljoen euro aan Chelsea. De Engelsen stuurden hem ...

233
233
Lahm prikkelt Kompany: "Als hij dat doet…"

Vincent Kompany is steengoed begonnen aan het seizoen met Bayern München. Tien matchen, tien ...

155
155
Anderlecht dankt Kompany en Lukaku voor onverwachte vondst

Bij RSC Anderlecht haalde ze héél veel nieuwe spelers in de zomer. Voorlopig is het ...

400
400
De Bruyne kan z’n ogen niet geloven: wat bezielt Garcia?

Kevin De Bruyne kijkt raar op: met Youri Tielemans out duwt Rudi Garcia de aanvoerdersband zijn ...

281
281
'Vertrek Pocognoli: topclub drukt gaspedaal in'

De trainers van Union SG liggen jaarlijks goed in de markt. Ze versierden allen een transfer na hun ...

222
222
De Bilde ziet énorme test voor duo: “Veel potentie”

De Rode Duivels staan voor twee zeer belangrijke interlands. Tegen Noord-Macedonië en Wales ...

89
89
Volgende uitdaging van Hasi nu al bekend?

Bij RSC Anderlecht gingen ze met een tevreden gevoel de interlandbreak in. Ze wonnen met 1-0 van ...

304
304
Martinez wrijft de ogen uit: “Hij is werkelijk uniek”

Roberto Martinez kreeg in België vaak kritiek, maar hij zorgde wel voor mooi voetbal en ...

89
89
RSCA denkt aan ex-helden: keren zij terug naar Lotto Park?

RSC Anderlecht staat nog maar eens voor een grote verandering. Het plan is om meer voetbalknowhow in ...

406
406
'Uitzichtloze situatie bij Club: vertrek stilaan onvermijdelijk'

Club Brugge werkte dit seizoen al een erg druk programma af en daar zal in de komende weken en ...

406
406

Meer sportnieuws