Nieuwkomer Genk: "Ben naar hier gekomen met groot doel"

door
Nieuwkomer Genk:

Genk heeft zich in het tussenseizoen op verschillende fronten versterkt. Een van de nieuwkomers waar het meest van verwacht wordt, is de 24-jarige Daniel Muñoz. In een filmpje op het officiële Youtube-kanaal barst de Colombiaan alvast van de motivatie.

Muñoz werd overgenomen van de Colombiaanse topclub Atlético Nacional, waar zijn goede prestaties en inzet Genk niet ontgaan zijn. "Ik heb altijd alles gegeven voor Atlético Nacional, de mensen en de stad. Of ik een vedette was, of de beste speler boeit me niet. Ik wil gewoon altijd de ambitie tonen om te winnen en belangrijk zijn voor de ploeg."

De overgang naar Genk werd al op 28 mei aangekondigd, maar toch was het wachten tot 19 juli voordat hij naar Europa kon vliegen. "Het wachten duurde wel lang, maar het was de opoffering waard. Het waren enkele bange maanden waarin ik niet kon trainen zoals ik wilde, maar ik ben dankbaar dat ik hier nu kan zijn en dat ik de kans krijg om te tonen waarvoor ik gehaald ben. Ik ben naar hier gekomen met een groot doel, individueel en met de ploeg. Ik hoop de verwachtingen te kunnen inlossen. Ze mogen van mij verwachten dat ik mijn truitje nat maak en altijd alles geef. Ik wil mijn steentje bijdragen en bijleren."

De Colombiaan kijkt alvast uit naar zijn debuut voor de Genkse fans: "Ik wil eerst en vooral een hartelijke groet sturen naar de supporters. Ik kijk er heel erg naar uit om te debuteren bij Genk en in deze stad. Ik weet dat de supporters hier altijd vurig zijn en dat ze de ploeg steunen. Ik heb heel veel goede dingen gehoord over de supporters van Genk. Ik wil ze zeggen dat ik mij altijd 100% zal geven. Hopelijk kan ik hun verwachtingen inlossen. Forza Racing!"
 

LEES OOK: Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

Is Daniel Muñoz een versterking voor KRC Genk?

Meest recent

'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

26
26
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

29
29
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

114
114
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

61
61
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

280
280
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

68
68
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

65
65
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

267
267
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

103
103
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

200
200
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

142
142
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

37
37
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

86
86
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

89
89
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

57
57
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

304
304
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

195
195
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

289
289
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

75
75
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

258
258
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

604
604
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

45
45
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

398
398
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

486
486

Meer sportnieuws