Nieuwkomer Genk: "Ben naar hier gekomen met groot doel"

168
Nieuwkomer Genk:

Genk heeft zich in het tussenseizoen op verschillende fronten versterkt. Een van de nieuwkomers waar het meest van verwacht wordt, is de 24-jarige Daniel Muñoz. In een filmpje op het officiële Youtube-kanaal barst de Colombiaan alvast van de motivatie.

Muñoz werd overgenomen van de Colombiaanse topclub Atlético Nacional, waar zijn goede prestaties en inzet Genk niet ontgaan zijn. "Ik heb altijd alles gegeven voor Atlético Nacional, de mensen en de stad. Of ik een vedette was, of de beste speler boeit me niet. Ik wil gewoon altijd de ambitie tonen om te winnen en belangrijk zijn voor de ploeg."

De overgang naar Genk werd al op 28 mei aangekondigd, maar toch was het wachten tot 19 juli voordat hij naar Europa kon vliegen. "Het wachten duurde wel lang, maar het was de opoffering waard. Het waren enkele bange maanden waarin ik niet kon trainen zoals ik wilde, maar ik ben dankbaar dat ik hier nu kan zijn en dat ik de kans krijg om te tonen waarvoor ik gehaald ben. Ik ben naar hier gekomen met een groot doel, individueel en met de ploeg. Ik hoop de verwachtingen te kunnen inlossen. Ze mogen van mij verwachten dat ik mijn truitje nat maak en altijd alles geef. Ik wil mijn steentje bijdragen en bijleren."

De Colombiaan kijkt alvast uit naar zijn debuut voor de Genkse fans: "Ik wil eerst en vooral een hartelijke groet sturen naar de supporters. Ik kijk er heel erg naar uit om te debuteren bij Genk en in deze stad. Ik weet dat de supporters hier altijd vurig zijn en dat ze de ploeg steunen. Ik heb heel veel goede dingen gehoord over de supporters van Genk. Ik wil ze zeggen dat ik mij altijd 100% zal geven. Hopelijk kan ik hun verwachtingen inlossen. Forza Racing!"
 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Is Daniel Muñoz een versterking voor KRC Genk?

Meest recent

Hommeles bij Club: ware reden afwezigheid Diakhon bekend

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

29
29
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

76
76
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

505
505
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

105
105
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

10
10
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

171
171
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

8
8
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

51
51
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

227
227
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

150
150
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

118
118
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

240
240
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

114
114
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

53
53
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

128
128
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

385
385
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

109
109
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

48
48
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

497
497
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

113
113
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

125
125
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

293
293

Meer sportnieuws