Nieuwkomer Genk: "Ben naar hier gekomen met groot doel"

168 stemmen
Nieuwkomer Genk:

Genk heeft zich in het tussenseizoen op verschillende fronten versterkt. Een van de nieuwkomers waar het meest van verwacht wordt, is de 24-jarige Daniel Muñoz. In een filmpje op het officiële Youtube-kanaal barst de Colombiaan alvast van de motivatie.

Muñoz werd overgenomen van de Colombiaanse topclub Atlético Nacional, waar zijn goede prestaties en inzet Genk niet ontgaan zijn. "Ik heb altijd alles gegeven voor Atlético Nacional, de mensen en de stad. Of ik een vedette was, of de beste speler boeit me niet. Ik wil gewoon altijd de ambitie tonen om te winnen en belangrijk zijn voor de ploeg."

De overgang naar Genk werd al op 28 mei aangekondigd, maar toch was het wachten tot 19 juli voordat hij naar Europa kon vliegen. "Het wachten duurde wel lang, maar het was de opoffering waard. Het waren enkele bange maanden waarin ik niet kon trainen zoals ik wilde, maar ik ben dankbaar dat ik hier nu kan zijn en dat ik de kans krijg om te tonen waarvoor ik gehaald ben. Ik ben naar hier gekomen met een groot doel, individueel en met de ploeg. Ik hoop de verwachtingen te kunnen inlossen. Ze mogen van mij verwachten dat ik mijn truitje nat maak en altijd alles geef. Ik wil mijn steentje bijdragen en bijleren."

De Colombiaan kijkt alvast uit naar zijn debuut voor de Genkse fans: "Ik wil eerst en vooral een hartelijke groet sturen naar de supporters. Ik kijk er heel erg naar uit om te debuteren bij Genk en in deze stad. Ik weet dat de supporters hier altijd vurig zijn en dat ze de ploeg steunen. Ik heb heel veel goede dingen gehoord over de supporters van Genk. Ik wil ze zeggen dat ik mij altijd 100% zal geven. Hopelijk kan ik hun verwachtingen inlossen. Forza Racing!"
 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Is Daniel Muñoz een versterking voor KRC Genk?

Meest recent

'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

0
0
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

27
27
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

71
71
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

77
77
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

243
243
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

259
259
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

108
108
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

98
98
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

88
88
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

12
12
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

106
106
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

461
461
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

284
284
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

186
186
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

184
184
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

52
52
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

99
99
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1019
1019
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

525
525
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

224
224
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

78
78
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

324
324
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

102
102
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

118
118
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

122
122

Meer sportnieuws