Anderlecht-aanwinst brengt klein ongemak met zich mee

door
Anderlecht-aanwinst brengt klein ongemak met zich mee

RSC Anderlecht heeft zoals verwacht Bogdan Mykhaylichenko voorgesteld. De linksachter komt over van Zorya Luhansk en tekent voor vier jaar. Sportief directeur Peter Verbeke is zeer tevreden.


"Bogdan heeft op amper 23 jarige leeftijd reeds heel wat wedstrijden op de teller. Hij moet ons snelheid, wendbaarheid en een gezonde agressiviteit brengen op linksachter. Daarenboven is hij zeer aanvallend ingesteld waardoor hij goed past in onze manier van spelen. Zoals al onze jonge spelers heeft hij nog werkpunten, maar gezien zijn prima ingesteldheid menen we dat hij dan ook progressie zal blijven boeken", aldus Verbeke.

De speler kijkt uit naar zijn eerste optredens voor RSCA. "Het is een eer om voor een grote club als RSC Anderlecht te mogen uitkomen. De voetbalfilosofie van RSCA past bij mijn kwaliteiten. Ik zal er alles aan doen om mijn plaats te veroveren en het team te helpen de doelstellingen te halen."

UPDATE 04/08

Bogdan Mykhaylichenko wordt dus de nieuwe linksachter van Anderlecht. De Oekraïner is zo ook de vierde zomeraanwinst van Paars-Wit, maar om zijn naam uit te spreken zal het toch nog even oefenen worden.

Dat niet in het minst voor de vele voetbalcommentatoren in ons land. Echter krabt ook de stadionspeaker van Anderlecht, Didier Laporte, zich al in de haren op Twitter: “Dat gaan we nog een paar keer moeten oefenen”, stelt hij namelijk al lachend.

LEES OOK: Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Wordt dat een probleem?

Meest recent

Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

49
49
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

198
198
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

159
159
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

292
292
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

103
103
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

195
195
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

217
217
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

155
155
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

63
63
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

169
169
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

168
168
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

46
46
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

595
595
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

95
95
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

518
518
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

216
216
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

332
332
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

197
197
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

143
143
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

723
723
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

124
124
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

99
99
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

252
252
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

242
242

Meer sportnieuws