'Ex-publiekslieveling legt stevige eis neer bij Club'

door
'Ex-publiekslieveling legt stevige eis neer bij Club'

Club Brugge deed deze zomer nog geen inkomende transfers, maar daar zou weldra verandering in kunnen komen. Bright Osayi-Samuel lijkt momenteel de meest concrete piste te zijn, maar de voorbije weken werd Club ook gelinkt aan Nabil Dirar. De flankspeler zou overigens niet de enige gewezen publiesklieveling zijn die naar Club terug zou kunnen keren.

Het Turkse medium Sabah meldt immers dat Club ook Ryan Donk een voorstel gedaan zou hebben. De Nederlandse verdediger/middenvelder is er intussen al 34 en straks loopt zijn overeenkomst bij Galatasaray af. De Turkse topclub wil hem graag aan boord houden, maar dan zou Donk wel de helft van zijn salaris moeten inleveren.

Donk zou nog niet geantwoord hebben op het aanbod van Galatasaray en dus ruikt Club zijn kans. Donk was al van 2009 tot 2013 actief in het Jan Breydelstadion en groeide er uit tot een sterkhouder en smaakmaker, tot hij in 2013 koos voor een Turks avontuur bij Kasimpasa.

UPDATE 04/08

Afgelopen weekend vernamen we uit Turkse media dat Club Brugge wel wat ziet in een terugkeer van ex-publiekslieveling Ryan Donk. Een transfersom zou er voor de Nederlander dan niet moeten worden opgehoest, aangezien hij einde contract is bij Galatasaray.

Maar dat wil niet zeggen dat een terugkeer van Donk een goedkope operatie zou worden. TRT Sports meldt namelijk dat de verdediger minstens evenveel wil verdienen dat wat hij nu opstrijkt bij Galatasaray. Dat zou zo’n 1,9 miljoen euro zijn op jaarbasis. Een stevige som dus, maar niet onoverkomelijk voor Club. Zo verdient Simon Mignolet jaarlijks zo’n 3 à 4 miljoen euro. Echter is het maar de vraag of Blauw-Zwart ook voor Donk zo diep in de buidel wil tasten.

LEES OOK: Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Moeten ze hem terughalen?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

24
24
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

49
49
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

88
88
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

29
29
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

38
38
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

412
412
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

77
77
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

79
79
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

250
250
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

206
206
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

376
376
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

174
174
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

43
43
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

144
144
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

200
200
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

44
44
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

157
157
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

248
248
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

230
230
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

207
207
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

51
51
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

303
303
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

375
375
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

201
201

Meer sportnieuws