'Ex-publiekslieveling legt stevige eis neer bij Club'

door
'Ex-publiekslieveling legt stevige eis neer bij Club'

Club Brugge deed deze zomer nog geen inkomende transfers, maar daar zou weldra verandering in kunnen komen. Bright Osayi-Samuel lijkt momenteel de meest concrete piste te zijn, maar de voorbije weken werd Club ook gelinkt aan Nabil Dirar. De flankspeler zou overigens niet de enige gewezen publiesklieveling zijn die naar Club terug zou kunnen keren.

Het Turkse medium Sabah meldt immers dat Club ook Ryan Donk een voorstel gedaan zou hebben. De Nederlandse verdediger/middenvelder is er intussen al 34 en straks loopt zijn overeenkomst bij Galatasaray af. De Turkse topclub wil hem graag aan boord houden, maar dan zou Donk wel de helft van zijn salaris moeten inleveren.

Donk zou nog niet geantwoord hebben op het aanbod van Galatasaray en dus ruikt Club zijn kans. Donk was al van 2009 tot 2013 actief in het Jan Breydelstadion en groeide er uit tot een sterkhouder en smaakmaker, tot hij in 2013 koos voor een Turks avontuur bij Kasimpasa.

UPDATE 04/08

Afgelopen weekend vernamen we uit Turkse media dat Club Brugge wel wat ziet in een terugkeer van ex-publiekslieveling Ryan Donk. Een transfersom zou er voor de Nederlander dan niet moeten worden opgehoest, aangezien hij einde contract is bij Galatasaray.

Maar dat wil niet zeggen dat een terugkeer van Donk een goedkope operatie zou worden. TRT Sports meldt namelijk dat de verdediger minstens evenveel wil verdienen dat wat hij nu opstrijkt bij Galatasaray. Dat zou zo’n 1,9 miljoen euro zijn op jaarbasis. Een stevige som dus, maar niet onoverkomelijk voor Club. Zo verdient Simon Mignolet jaarlijks zo’n 3 à 4 miljoen euro. Echter is het maar de vraag of Blauw-Zwart ook voor Donk zo diep in de buidel wil tasten.

LEES OOK: Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

Moeten ze hem terughalen?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

30
30
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

91
91
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

189
189
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

63
63
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

319
319
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

81
81
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

582
582
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

207
207
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

178
178
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

404
404
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

62
62
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

240
240
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

69
69
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

117
117
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

469
469
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

272
272
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

360
360
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

814
814
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

665
665
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

375
375

Meer sportnieuws