'Ex-publiekslieveling legt stevige eis neer bij Club'

889 stemmen
'Ex-publiekslieveling legt stevige eis neer bij Club'

Club Brugge deed deze zomer nog geen inkomende transfers, maar daar zou weldra verandering in kunnen komen. Bright Osayi-Samuel lijkt momenteel de meest concrete piste te zijn, maar de voorbije weken werd Club ook gelinkt aan Nabil Dirar. De flankspeler zou overigens niet de enige gewezen publiesklieveling zijn die naar Club terug zou kunnen keren.

Het Turkse medium Sabah meldt immers dat Club ook Ryan Donk een voorstel gedaan zou hebben. De Nederlandse verdediger/middenvelder is er intussen al 34 en straks loopt zijn overeenkomst bij Galatasaray af. De Turkse topclub wil hem graag aan boord houden, maar dan zou Donk wel de helft van zijn salaris moeten inleveren.

Donk zou nog niet geantwoord hebben op het aanbod van Galatasaray en dus ruikt Club zijn kans. Donk was al van 2009 tot 2013 actief in het Jan Breydelstadion en groeide er uit tot een sterkhouder en smaakmaker, tot hij in 2013 koos voor een Turks avontuur bij Kasimpasa.

UPDATE 04/08

Afgelopen weekend vernamen we uit Turkse media dat Club Brugge wel wat ziet in een terugkeer van ex-publiekslieveling Ryan Donk. Een transfersom zou er voor de Nederlander dan niet moeten worden opgehoest, aangezien hij einde contract is bij Galatasaray.

Maar dat wil niet zeggen dat een terugkeer van Donk een goedkope operatie zou worden. TRT Sports meldt namelijk dat de verdediger minstens evenveel wil verdienen dat wat hij nu opstrijkt bij Galatasaray. Dat zou zo’n 1,9 miljoen euro zijn op jaarbasis. Een stevige som dus, maar niet onoverkomelijk voor Club. Zo verdient Simon Mignolet jaarlijks zo’n 3 à 4 miljoen euro. Echter is het maar de vraag of Blauw-Zwart ook voor Donk zo diep in de buidel wil tasten.

LEES OOK: Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Moeten ze hem terughalen?

Meest recent

Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

14
14
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

32
32
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

171
171
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

124
124
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

396
396
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

383
383
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

115
115
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

73
73
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

219
219
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

117
117
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

75
75
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

307
307
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

240
240
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

97
97
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

99
99
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

264
264
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

164
164
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

401
401
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

138
138
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

92
92
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

218
218
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

36
36
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

536
536
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

236
236

Meer sportnieuws