'Ex-publiekslieveling legt stevige eis neer bij Club'

door
'Ex-publiekslieveling legt stevige eis neer bij Club'

Club Brugge deed deze zomer nog geen inkomende transfers, maar daar zou weldra verandering in kunnen komen. Bright Osayi-Samuel lijkt momenteel de meest concrete piste te zijn, maar de voorbije weken werd Club ook gelinkt aan Nabil Dirar. De flankspeler zou overigens niet de enige gewezen publiesklieveling zijn die naar Club terug zou kunnen keren.

Het Turkse medium Sabah meldt immers dat Club ook Ryan Donk een voorstel gedaan zou hebben. De Nederlandse verdediger/middenvelder is er intussen al 34 en straks loopt zijn overeenkomst bij Galatasaray af. De Turkse topclub wil hem graag aan boord houden, maar dan zou Donk wel de helft van zijn salaris moeten inleveren.

Donk zou nog niet geantwoord hebben op het aanbod van Galatasaray en dus ruikt Club zijn kans. Donk was al van 2009 tot 2013 actief in het Jan Breydelstadion en groeide er uit tot een sterkhouder en smaakmaker, tot hij in 2013 koos voor een Turks avontuur bij Kasimpasa.

UPDATE 04/08

Afgelopen weekend vernamen we uit Turkse media dat Club Brugge wel wat ziet in een terugkeer van ex-publiekslieveling Ryan Donk. Een transfersom zou er voor de Nederlander dan niet moeten worden opgehoest, aangezien hij einde contract is bij Galatasaray.

Maar dat wil niet zeggen dat een terugkeer van Donk een goedkope operatie zou worden. TRT Sports meldt namelijk dat de verdediger minstens evenveel wil verdienen dat wat hij nu opstrijkt bij Galatasaray. Dat zou zo’n 1,9 miljoen euro zijn op jaarbasis. Een stevige som dus, maar niet onoverkomelijk voor Club. Zo verdient Simon Mignolet jaarlijks zo’n 3 à 4 miljoen euro. Echter is het maar de vraag of Blauw-Zwart ook voor Donk zo diep in de buidel wil tasten.

LEES OOK: Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Moeten ze hem terughalen?

Meest recent

De Punten van VN: zes buizen bij Duivels, één extra WK-zekerheid

De Amerikaanse tourneé van de Rode Duivels zit erop, dinsdagnacht bleven ze op 1-1 steken ...

108
108
"Goede signalen" - Garcia opvallend positief na pover optreden

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt in hun oefenwedstrijd tegen Mexico. Na een ...

7
7
België botst op Mexico: Lukebakio wist drama voor rust uit

De Rode Duivels zijn er niet in geslaagd hun Amerikaanse trip af te sluiten met een perfect rapport. ...

77
77
Nieuw Italiaans fiasco zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

84
84
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

157
157
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

89
89
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

74
74
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

125
125
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

183
183
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

107
107
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

85
85
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

94
94
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

655
655
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

32
32
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

71
71
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

184
184
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

209
209
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

65
65
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

82
82
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

265
265
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

214
214
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

74
74
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

315
315
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

518
518
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

214
214

Meer sportnieuws