'Club Brugge kan stokje steken voor transfer RSCA'

door
'Club Brugge kan stokje steken voor transfer RSCA'

RSC Anderlecht kijkt rond naar betaalbare versterking en de Brusselaars speuren daarvoor vooral in het buitenland. Zo zou de recordkampioen twee jonge aanvallers in het vizier hebben. Al heerst er wel concurrentie voor de twee vermeende doelwitten.


De negentienjarige aanvaller Emmanuel Arokodare geniet volgens media in Litouwen alvast interesse van Paars-Wit. Hij speelt voor Valmiera in Litouwen, waar hij 5 keer scoorde in 9 wedstrijden. Slavia Praag heeft ook interesse, net als enkele Duitse en Franse clubs. Daarnaast zou RSCA zich ook melden in de strijd om Paul Mukairu. De 20-jarige spits van Antalyaspor werd de voorbije weken al gelinkt aan Club Brugge en KRC Genk. Mukairu zou overigens wel een zeer goedkope optie kunnen worden, want volgens Het Nieuwsblad kan hij mogelijk zijn contract bij zijn Turkse werkgever verbreken.

UPDATE 30/07
De belangstelling van Paars-Wit in Mukairu wordt nu bevestigd door het Turkse medium Asistanaliz. Al benadrukt men daar dat Club Brugge nog steeds in de running is en dus een stokje voor zijn transfer kan steken. Net zoals KRC Genk overigens. De drie Belgische ploegen zouden volgens deze bron het meest concreet zijn, maar ook vanuit het buitenland heerst er concurrentie. Zo zouden ook ploegen uit Italië, Nederland en Spanje gecharmeerd zijn. Een concreet bod zou er echter nog niet op tafel zijn gelegd.

LEES OOK: "Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

Wie heeft momenteel het meeste nood aan een extra spits?

Meest recent

Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

22
22
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

139
139
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

194
194
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

172
172
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

157
157
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

22
22
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

317
317
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

332
332
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

72
72
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

182
182
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

44
44
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

86
86
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

324
324
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

782
782
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

348
348
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

912
912
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

98
98
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

308
308
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

459
459
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

67
67
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

285
285
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

51
51
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

350
350
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

25
25

Meer sportnieuws