AA Gent haalt risicopatiënt met nieuwste aanwinst

361 stemmen
AA Gent haalt risicopatiënt met nieuwste aanwinst

AA Gent haalde deze zomer al stevig uit de op de transfermarkt, maar de Buffalo's waren nog op zoek naar één topaanwinst. Ze wilden er graag nog een targetspits bij ter ondersteuning van Roman Yaremchuk en Laurent Depoitre, die regelmatig met blessures kampen. Gent lijkt nu zijn laatste doelwit ook gevonden te hebben.

En daarvoor is Gent opnieuw in Heidenheim beland, want Het Laatste Nieuws meldt dat na Niklas Dorsch ook Tim Kleindienst de overstap zal maken. Woensdag legt de 24-jarige Duitser al zijn medische testen af, waarna hij wellicht woensdagavond of donderdagvoormiddag zijn handtekening zal zetten in de Ghelamco Arena.

UPDATE 30/07

De transfer van Kleindienst is nu ook helemaal officieel. Heidenheim heeft het vertrek van de spits naar AA Gent bevestigd. "Ik krijg nu de kans om me te tonen op het internationale toneel en mijn eerste ervaring in het buitenland op te doen. Ik kon deze misschien wel unieke kans niet laten liggen, maar het valt me wel moeilijk om afscheid te nemen van Heidenheim", reageert de spits op de website van zijn oude ploeg.

UPDATE 11u30

KAA Gent heeft zijn nieuwe spits helemaal binnen. De aanvaller werd al gespot aan de Ghelamco Arena en wordt dus aanwinst nummer negen van deze zomer. Al lijkt het er toch op dat de Buffalo’s een klein risico nemen met Kleindienst.

De Duitser legde naar verluidt woensdag al zijn medische testen af, en die zouden zonder problemen zijn verlopen. Echter is hij wel nog herstellende na een operatie aan de knie. Kleindienst zelf is er echter gerust op: “Mijn knie voelt goed en ik zal zo hard als mogelijk trainen om fit te geraken”, klinkt het namelijk. Ironisch genoeg wordt hij binnengehaald omdat de huidige spitsen, Depoitre en Yaremchuk, erg blessuregevoelig zijn.

LEES OOK: Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

Een risico?

Meest recent

Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

6
6
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

143
143
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

90
90
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

186
186
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

96
96
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

67
67
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

438
438
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

179
179
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

390
390
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

353
353
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

157
157
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

668
668
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

209
209
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

572
572
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

153
153
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

799
799
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

266
266
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

939
939
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

543
543
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

215
215
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

393
393
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1503
1503
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

507
507
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

342
342
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

512
512

Meer sportnieuws