AA Gent haalt risicopatiënt met nieuwste aanwinst

door
AA Gent haalt risicopatiënt met nieuwste aanwinst

AA Gent haalde deze zomer al stevig uit de op de transfermarkt, maar de Buffalo's waren nog op zoek naar één topaanwinst. Ze wilden er graag nog een targetspits bij ter ondersteuning van Roman Yaremchuk en Laurent Depoitre, die regelmatig met blessures kampen. Gent lijkt nu zijn laatste doelwit ook gevonden te hebben.

En daarvoor is Gent opnieuw in Heidenheim beland, want Het Laatste Nieuws meldt dat na Niklas Dorsch ook Tim Kleindienst de overstap zal maken. Woensdag legt de 24-jarige Duitser al zijn medische testen af, waarna hij wellicht woensdagavond of donderdagvoormiddag zijn handtekening zal zetten in de Ghelamco Arena.

UPDATE 30/07

De transfer van Kleindienst is nu ook helemaal officieel. Heidenheim heeft het vertrek van de spits naar AA Gent bevestigd. "Ik krijg nu de kans om me te tonen op het internationale toneel en mijn eerste ervaring in het buitenland op te doen. Ik kon deze misschien wel unieke kans niet laten liggen, maar het valt me wel moeilijk om afscheid te nemen van Heidenheim", reageert de spits op de website van zijn oude ploeg.

UPDATE 11u30

KAA Gent heeft zijn nieuwe spits helemaal binnen. De aanvaller werd al gespot aan de Ghelamco Arena en wordt dus aanwinst nummer negen van deze zomer. Al lijkt het er toch op dat de Buffalo’s een klein risico nemen met Kleindienst.

De Duitser legde naar verluidt woensdag al zijn medische testen af, en die zouden zonder problemen zijn verlopen. Echter is hij wel nog herstellende na een operatie aan de knie. Kleindienst zelf is er echter gerust op: “Mijn knie voelt goed en ik zal zo hard als mogelijk trainen om fit te geraken”, klinkt het namelijk. Ironisch genoeg wordt hij binnengehaald omdat de huidige spitsen, Depoitre en Yaremchuk, erg blessuregevoelig zijn.

LEES OOK: AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Een risico?

Meest recent

België botst op Mexico: Lukebakio wist drama voor rust uit

De Rode Duivels zijn er niet in geslaagd hun Amerikaanse trip af te sluiten met een perfect rapport. ...

51
51
Nieuw Italiaans fiasco zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

67
67
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

140
140
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

76
76
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

70
70
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

118
118
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

172
172
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

93
93
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

80
80
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

88
88
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

597
597
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

31
31
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

70
70
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

183
183
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

207
207
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

64
64
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

81
81
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

258
258
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

211
211
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

73
73
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

311
311
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

508
508
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

213
213
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

180
180
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

607
607

Meer sportnieuws