'Palace wil Club Brugge koude transferdouche bezorgen'

1282 stemmen
'Palace wil Club Brugge koude transferdouche bezorgen'

Een drietal dagen voor het nieuwe seizoen (normaal gezien) van start gaat met de bekerfinale, is het bij Club Brugge nog steeds wachten op de eerste nieuwkomers van de zomermercato. Maar daar lijkt snel verandering in te gaan komen. Dinsdag geraakte immers bekend dat Blauw-Zwart dicht bij de komst van Bright Osayi-Samuel staat.


De transfer van de 22-jarige winger zat er al een tijdje aan te komen. Eventjes zette hij de deal zelf nog 'on hold' om na te gaan welke andere clubs hem een aanbod wilden doen, maar uiteindelijk ging hij toch overstag. Zo zou Osayi-Samuel inmiddels op Belgische bodem vertoeven om de deal af te ronden. Blauw-Zwart had naar verluidt al een akkoord met zijn huidige werkgever Queens Park Rangers.

Het Laatste Nieuws meldt echter dat Osayi-Samuel intussen teruggekeerd is naar Engeland, maar dan wel zonder akkoord. Ook zijn medische testen legde de winger nog niet af. Wel kwam hij een kijkje nemen in het Belfius Basecamp en waar hij in Knokke-Heist zou kunnen gaan wonen. Een akkoord viel daarbij dus niet uit de lucht, maar de onderhandelingen blijven wel lopen.

UPDATE 29/07
Nog steeds geen akkoord en dus blijven er ook kapers op de kust. Zo meldt West London Sport dat ook Crystal Palace plots in de race om Osayi-Samuel is gestapt. De club van Christian Benteke zou hem willen overtuigen met de vooruitzichten op Premier League-voetbal. Momenteel zou Palace aan het dubben zijn of ze het bod van Blauw-Zwart gaan evenaren. Indien dat het geval is, zou Club zijn topdoelwit wel eens snel kunnen kwijtspelen.

LEES OOK: "We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Club kan beter andere pistes volgen ...

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

54
54
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

29
29
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

24
24
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

21
21
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

293
293
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

45
45
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

178
178
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

36
36
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

214
214
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

149
149
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

653
653
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

62
62
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

155
155
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

160
160
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1027
1027
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

65
65
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

649
649
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

435
435
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

827
827
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

813
813
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

131
131
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

482
482
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

798
798
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

388
388

Meer sportnieuws