'Palace wil Club Brugge koude transferdouche bezorgen'

door
'Palace wil Club Brugge koude transferdouche bezorgen'

Een drietal dagen voor het nieuwe seizoen (normaal gezien) van start gaat met de bekerfinale, is het bij Club Brugge nog steeds wachten op de eerste nieuwkomers van de zomermercato. Maar daar lijkt snel verandering in te gaan komen. Dinsdag geraakte immers bekend dat Blauw-Zwart dicht bij de komst van Bright Osayi-Samuel staat.


De transfer van de 22-jarige winger zat er al een tijdje aan te komen. Eventjes zette hij de deal zelf nog 'on hold' om na te gaan welke andere clubs hem een aanbod wilden doen, maar uiteindelijk ging hij toch overstag. Zo zou Osayi-Samuel inmiddels op Belgische bodem vertoeven om de deal af te ronden. Blauw-Zwart had naar verluidt al een akkoord met zijn huidige werkgever Queens Park Rangers.

Het Laatste Nieuws meldt echter dat Osayi-Samuel intussen teruggekeerd is naar Engeland, maar dan wel zonder akkoord. Ook zijn medische testen legde de winger nog niet af. Wel kwam hij een kijkje nemen in het Belfius Basecamp en waar hij in Knokke-Heist zou kunnen gaan wonen. Een akkoord viel daarbij dus niet uit de lucht, maar de onderhandelingen blijven wel lopen.

UPDATE 29/07
Nog steeds geen akkoord en dus blijven er ook kapers op de kust. Zo meldt West London Sport dat ook Crystal Palace plots in de race om Osayi-Samuel is gestapt. De club van Christian Benteke zou hem willen overtuigen met de vooruitzichten op Premier League-voetbal. Momenteel zou Palace aan het dubben zijn of ze het bod van Blauw-Zwart gaan evenaren. Indien dat het geval is, zou Club zijn topdoelwit wel eens snel kunnen kwijtspelen.

LEES OOK: 'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Club kan beter andere pistes volgen ...

Meest recent

'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

1
1
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

5
5
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

29
29
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

157
157
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

120
120
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

93
93
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

57
57
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

78
78
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

242
242
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

212
212
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

77
77
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

330
330
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

109
109
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

270
270
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

392
392
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

267
267
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

627
627
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

238
238
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

174
174
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

123
123
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

173
173
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

97
97
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

285
285
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

697
697

Meer sportnieuws