'Club Brugge betaalt miljoenen voor nieuwe aanvaller'

door
'Club Brugge betaalt miljoenen voor nieuwe aanvaller'

De transferdossiers van Club Brugge slepen tegenwoordig behoorlijk lang aan, maar nu lijkt de landskampioen zijn eerste zomeraanwinst toch bijna beet te hebben. Toptarget Bright Osayi-Samuel zou eerder op de dag op een privévlucht naar ons land zijn opgestapt. Hij zou zijn overgang naar Jan Breydel dan toch willen afronden.

  
De landskampioen maakt al langer werk van zijn komst en heeft naar verluidt een akkoord met zijn huidige werkgever Queens Park Rangers, alleen sloeg Osayi-Samuel zelf aan het twijfelen. Hij wou de deur openhouden voor eventuele geïnteresseerden uit de Premier League. Maar Blauw-Zwart zou hem nu toch overtuigd hebben. The Sun-journalist Alan Nixon – die het dossier nauwgezet opvolgt – bevestigt dat hij op weg is naar Jan Breydel voor een finale onderhandelronde. De eerste zomeraanwinst lijkt dus bijna een feit.

UPDATE 19u40
Het heeft er alle schijn van dat Osayi-Samuel eerstdaags wordt voorgesteld als nieuwe speler van Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws zal er dinsdagavond nog verder onderhandeld worden met de speler en zijn entourage. Als alles goed verloopt, zou hij woensdag zijn medische proeven afleggen en kan de overgang dan helemaal afgerond worden. Ten laatste donderdag zou alles in kannen kruiken moeten zijn.

Met QPR zou er al een tijdje een akkoord zijn. De Engelsen mikten op een transfersom van minstens 5.5 miljoen euro en probeerden het onderste uit de kan te halen. Daarom werd Osayi-Samuel ook bij andere ploegen aangeboden. Uiteindelijk zou Club echter een akkoord hebben gevonden over een transfersom van zo'n 4.5 miljoen euro.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfers Club, wending bij Anderlecht'

Club moet naast Osayi-Samuel nog een flankaanvaller aantrekken ...

Meest recent

Beerschot stuurde ervaren oude bekende wandelen

Beerschot hoopt om dit seizoen meteen een terugkeer naar de Jupiler Pro League af te kunnen dwingen. ...

3
3
Blunder Anderlecht? "Topclubs moeten hem snel ophalen"

Anderlecht moest het de voorbije weken stellen zonder Ali Maamar en Anas Tajaouart. De twee talenten ...

31
31
Verrassing bij Duivels: "Hij zal vaker spelen dan je denkt"

De Rode Duivels hebben maandagavond in Wales hun opdracht volbracht en zetten zo een grote stap ...

30
30
The Guardian plaatst 2 Belgen in lijst met grootste talenten

De gouden generatie van de Rode Duivels mag dan wel stilaan tot het verleden behoren, er zit echter ...

64
64
Michael Van Gerwen zorgt voor grote shock: "Het is gedaan"

Michael van Gerwen, drievoudig wereldkampioen darts én bekend PSV-fan heeft uitgepakt met een ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfers Club, wending bij Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

176
176
Ongelooflijk: Ronaldo én Messi blijven records breken

Cristiano Ronaldo en Lionel Messi gaan de geschiedenisboeken in als legendes van het voetbal. ...

46
46
Doku verrast vlak na Wales met groot nieuws

De Rode Duivels staan met één been op het WK 2026 na het gelijkspel tegen ...

57
57
‘Opvallend Anderlecht-plan met Verschueren onthuld’

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe structuur voor te stellen na het vertrek van Wouter ...

252
252
Pocognoli geeft meteen plannen met Pogba prijs

Sebastien Pocognoli werd officieel voorgesteld bij AS Monaco. De Belgische coach moet de ploeg weer ...

75
75
PSV dacht aan stunt met zomertransfer Gouden Schoen

PSV kende een heel drukke zomermercato. Er vertrokken heel wat basisspelers en er kwamen een resem ...

107
107
'Dennis (ex-Club Brugge) baalt: ex-club stuurt hem wandelen'

De carrière van Emmanuel Dennis zit de afgelopen jaren toch wel in een flinke neerwaartse ...

111
111
'Belgische topclubs, opgelet: Rode Duivel moet weg'

De wintermercato loert om de hoek. Voor een aantal spelers is dat de laatste kans om nog een ...

212
212
Anderlecht likt zijn wonden: "Zou 5,7 miljoen vragen voor hem"

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer de nodige jonge talenten de club verlaten. Eén speler ...

369
369
Kane doet boekje open: dit denkt Bayern-ster écht over Kompany

Bayern München is op fenomenale wijze aan het huidige seizoen begonnen. De club won tot dusver ...

423
423
'FC Barcelona en AC Milan lonken naar ex-JPL-toppers'

De wintermercato loert alweer in de verte. Alweer een maand transfergeruchten, maar ondertussen ...

75
75
'Garcia broedt op verrassende naam in WK-selectie'

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

301
301
'Anfield in rep en roer: Real slaat wéér genadeloos toe'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

86
86
Paul Gascoigne breekt volledig: "Hij stierf in mijn armen"

De Engelse voetballegende Paul Gascoigne (58) was ooit een van de grootste sterren op het veld, maar ...

50
50
'De Bruyne niet tevreden: Garcia maakt kemel met Vanaken'

Rudi Garcia staat op punt om de Rode Duivels te verzekeren van hun plek op het WK 2026. Desondanks ...

771
771
Anderlecht in de wolken: enorme opsteker uit ziekenboeg

RSC Anderlecht staat na één derde van de reguliere competitie op de derde plaats in de ...

328
328
Atalanta in shock: De Ketelaere-bommetje slaat keihard in

Tijdens de interlandbreak gaf Charles De Ketelaere een onverwacht signaal van ...

302
302
'Club Brugge zet zich schrap: monstertransfer in januari'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een waslijst aan sterkhouders. ...

413
413
WK 2026: Deze Duivels nu al zeker van plaats in selectie

Behoudens een enorme schok tegen Liechtenstein en Kazachstan, treden de Rode Duivels straks voor de ...

373
373
Verschueren voorzitter? 'Vandenhaute beslist over veto'

Bij RSC Anderlecht staat woensdag een uiterst belangrijke afspraak op het programma. Op een speciale ...

225
225

Meer sportnieuws