'KRC Genk legt stevige som op tafel voor Arteaga'

575
'KRC Genk legt stevige som op tafel voor Arteaga'

KRC Genk toonde zich al erg hongerig op de transfermarkt. De Limburgers lichtten de aankoopopties in de contracten van Eboué Kouassi en Yunja Ito, daarnaast werden met Cyriel Dessers en Daniel Muñoz twee interessante aanwinsten aangetrokken. Maar er is nog versterking op komst in de Luminus Arena.


Zo blijven de Limburgers doordrukken voor de Argentijnse aanvaller Juan Brunetta (Godoy Cruz), daarnaast zou ook een nieuwe linksback op komst zijn. Gustavo Mendoza, een bekende journalist van Fox Sports, meldt namelijk dat Genk zijn zinnen heeft gezet op Gerardo Arteaga. Deze 21-jarige Mexicaan komt momenteel in eigen land uit voor Santos Laguna, waar hij doorgaans een vaste basisplaats heeft. Inmiddels schopte hij het ook tot de nationale A-ploeg.

UPDATE 27/07
Op een doorbraak rond Brunetta blijft het voorlopig wachten, maar Genk heeft met Gerardo Arteaga wel zijn nieuwe linksback beet. Santos Laguna maakte maandagochtend bekend dat het akkoord met de Limburgers in kannen en kruiken is. Over de overeenkomst werden wel geen details bekend gemaakt, behalve dan dat het om een definitieve transfer gaat. "Ik wil iedereen in de club bedanken om me te helpen mijn droom te realiseren om in Europa te kunnen gaan spelen", reageerde Arteaga zelf op de clubwebstek.

UPDATE 11u15
KRC Genk slaat na de transfers van Daniel Munoz en Cyriel Dessers weer hard toe op de transfermarkt. Gerardo Areaga wordt aanzien als een groot talent en dat kostte ook de nodige centen. De Limburgers betalen volgens Mexicaanse media maar liefst 3,5 miljoen euro voor de verdediger. Door de uitgaande transfers van de afgelopen jaren kon Genk een stevig spaarpotje bij elkaar rapen. Door de coronacrisis en het missen van Europees voetbal moest Genk wel al heel wat miljoenen uit die pot halen.

Juiste som?

Meest recent

Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

2
2
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

5
5
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

1
1
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

8
8
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

23
23
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

148
148
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

50
50
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

13
13
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

56
56
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

43
43
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

115
115
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

232
232
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

86
86
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

270
270
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

121
121
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

49
49
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

36
36
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

77
77
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

188
188
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

54
54
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

127
127

Meer sportnieuws