'KRC Genk legt stevige som op tafel voor Arteaga'

575 stemmen
'KRC Genk legt stevige som op tafel voor Arteaga'

KRC Genk toonde zich al erg hongerig op de transfermarkt. De Limburgers lichtten de aankoopopties in de contracten van Eboué Kouassi en Yunja Ito, daarnaast werden met Cyriel Dessers en Daniel Muñoz twee interessante aanwinsten aangetrokken. Maar er is nog versterking op komst in de Luminus Arena.


Zo blijven de Limburgers doordrukken voor de Argentijnse aanvaller Juan Brunetta (Godoy Cruz), daarnaast zou ook een nieuwe linksback op komst zijn. Gustavo Mendoza, een bekende journalist van Fox Sports, meldt namelijk dat Genk zijn zinnen heeft gezet op Gerardo Arteaga. Deze 21-jarige Mexicaan komt momenteel in eigen land uit voor Santos Laguna, waar hij doorgaans een vaste basisplaats heeft. Inmiddels schopte hij het ook tot de nationale A-ploeg.

UPDATE 27/07
Op een doorbraak rond Brunetta blijft het voorlopig wachten, maar Genk heeft met Gerardo Arteaga wel zijn nieuwe linksback beet. Santos Laguna maakte maandagochtend bekend dat het akkoord met de Limburgers in kannen en kruiken is. Over de overeenkomst werden wel geen details bekend gemaakt, behalve dan dat het om een definitieve transfer gaat. "Ik wil iedereen in de club bedanken om me te helpen mijn droom te realiseren om in Europa te kunnen gaan spelen", reageerde Arteaga zelf op de clubwebstek.

UPDATE 11u15
KRC Genk slaat na de transfers van Daniel Munoz en Cyriel Dessers weer hard toe op de transfermarkt. Gerardo Areaga wordt aanzien als een groot talent en dat kostte ook de nodige centen. De Limburgers betalen volgens Mexicaanse media maar liefst 3,5 miljoen euro voor de verdediger. Door de uitgaande transfers van de afgelopen jaren kon Genk een stevig spaarpotje bij elkaar rapen. Door de coronacrisis en het missen van Europees voetbal moest Genk wel al heel wat miljoenen uit die pot halen.

LEES OOK: Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

Juiste som?

Meest recent

Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

43
43
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

47
47
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

420
420
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

174
174
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

133
133
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

161
161
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

118
118
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

47
47
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

46
46
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

58
58
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

145
145
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

123
123
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

506
506
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

93
93
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

176
176
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

352
352
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

66
66
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1028
1028
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

511
511
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

999
999
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

172
172
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

467
467

Meer sportnieuws