'Club blijft grote kanshebber op nieuwe aanvaller'

778 stemmen
'Club blijft grote kanshebber op nieuwe aanvaller'

Club Brugge wil nog een extra flankaanvaller aantrekken, dé prioriteit lijkt nog altijd Bright Osayi-Samuel. De winger van Queens Park Rangers leek vorige week zelfs al op weg om zijn medische testen af te leggen, maar sloeg blijkbaar zelf toch nog aan het twijfelen. Al zou zijn huidige werkgever ook wel oren hebben naar een deal met Club.


Zo werd de 22-jarige Engelsman de voorbije dagen aan tal van kapers op de kust gelinkt, waaronder Leicester City, Fulham en Burnley. LancsLive bevestigt dat gerucht, maar voegt eraan toe dat die laatste club alvast nog geen concreet bod uitbracht op Osayi-Samuel. Een afwachtende houding die hen wel eens zuur zou kunnen opbreken, aldus het medium, dat vervolgens Club Brugge nog altijd naar voren schuift als kandidaat nummer één om de flankaanvaller binnen te halen.

UPDATE 26/07
Blauw-Zwart blijft dus in de running voor de 22-jarige winger, dat wordt nu ook bevestigt door The Sun-journalist Alan Nixon. Hij stelt namelijk dat Club Brugge de enige ploeg is die tot dusver een akkoord vond over de transfersom. De landskampioen lijkt echter afhankelijk van wat de speler zelf zal beslissen. West Bromwich blijkt immers ook geïnteresseerd en met die club kan hij volgend seizoen in de Premier League aan de slag, wat hem uiteraard ook interesseert. Langs de andere kant kan hij met Club wel in de Champions League aantreden. Afwachten dus wat hij zal beslissen.

Bruges only club to have agreed a fee. https://t.co/Cjlm1SC5vH— Alan Nixon (@reluctantnicko) July 26, 2020

LEES OOK: Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Club moet sowieso een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

151
151
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

130
130
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

42
42
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

156
156
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

68
68
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

90
90
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

431
431
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

106
106
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

158
158
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

575
575
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

263
263
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

388
388
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1366
1366
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

582
582
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

195
195
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

217
217
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

868
868
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

635
635
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

285
285
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

150
150
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

217
217
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

58
58
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

77
77

Meer sportnieuws