'Club blijft grote kanshebber op nieuwe aanvaller'

door
'Club blijft grote kanshebber op nieuwe aanvaller'

Club Brugge wil nog een extra flankaanvaller aantrekken, dé prioriteit lijkt nog altijd Bright Osayi-Samuel. De winger van Queens Park Rangers leek vorige week zelfs al op weg om zijn medische testen af te leggen, maar sloeg blijkbaar zelf toch nog aan het twijfelen. Al zou zijn huidige werkgever ook wel oren hebben naar een deal met Club.


Zo werd de 22-jarige Engelsman de voorbije dagen aan tal van kapers op de kust gelinkt, waaronder Leicester City, Fulham en Burnley. LancsLive bevestigt dat gerucht, maar voegt eraan toe dat die laatste club alvast nog geen concreet bod uitbracht op Osayi-Samuel. Een afwachtende houding die hen wel eens zuur zou kunnen opbreken, aldus het medium, dat vervolgens Club Brugge nog altijd naar voren schuift als kandidaat nummer één om de flankaanvaller binnen te halen.

UPDATE 26/07
Blauw-Zwart blijft dus in de running voor de 22-jarige winger, dat wordt nu ook bevestigt door The Sun-journalist Alan Nixon. Hij stelt namelijk dat Club Brugge de enige ploeg is die tot dusver een akkoord vond over de transfersom. De landskampioen lijkt echter afhankelijk van wat de speler zelf zal beslissen. West Bromwich blijkt immers ook geïnteresseerd en met die club kan hij volgend seizoen in de Premier League aan de slag, wat hem uiteraard ook interesseert. Langs de andere kant kan hij met Club wel in de Champions League aantreden. Afwachten dus wat hij zal beslissen.

Bruges only club to have agreed a fee. https://t.co/Cjlm1SC5vH— Alan Nixon (@reluctantnicko) July 26, 2020

LEES OOK: ‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club moet sowieso een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

7
7
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

63
63
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

28
28
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

43
43
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

96
96
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

212
212
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

88
88
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

129
129
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

570
570
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

51
51
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

359
359
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

123
123
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

234
234
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

122
122
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

88
88
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

494
494
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

67
67
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

294
294
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

433
433
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

541
541
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

649
649
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

156
156
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

486
486
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

302
302
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

395
395

Meer sportnieuws