Anderlecht houdt extra oefenpot, VDB weer in selectie

door
Anderlecht houdt extra oefenpot, VDB weer in selectie

RSC Anderlecht zou zaterdagnamiddag normaal gezien twee oefenduels afwerken tegen het Franse FC Nantes. Maar omdat er bij de tegenstander een drietal positieve corona-testen werden afgelegd, werd beslist om slechts één oefenpot te houden. Al vond RSCA wel een alternatief.


Om toch zoveel mogelijk spelers van de ruime kern aan het werk te zien, zal er een interne oefenwedstrijd worden afgewerkt tegen de U21 van coach Craig Bellamy. Dit duel vindt plaats om 14u. Om 16u gaat de oefenwedstrijd tegen Nantes dan weer door. De verwachting is dat coach Frank Vercauteren voor die laatste partij grotendeels zijn sterkst mogelijke ploeg zal opstellen.

Bij La Dernière Heure weet men echter dat ook Anthony Vanden Borre allicht voor het eerst in actie komt tijdens de voorbereiding. De rechtsback zit alvast in de wedstrijdselectie en mag allicht aantreden in de eerste oefenpot. Kemar Roofe is dan weer afwezig. De spits is geblesseerd en moet beide duel aan zich voorbij laten gaan.

LEES OOK: Anderlecht-fans woest op één man na Dolberg-nieuws

Vanden Borre moet weer een volwaardige kans krijgen ...

Meest recent

'Antwerp wrijft zich in handen en vangt nog meer'

In het slot van de mercato rinkelt de kassa nog stevig bij Antwerp. Maandagavond vestigde het nog ...

1
1
Anderlecht-fans woest op één man na Dolberg-nieuws

Het lijkt erop dat Anderlecht kort voor het einde van de zomermercato nog een sportieve mokerslag ...

277
277
'Beerschot krijgt géweldig nieuws: historische deal is rond'

Bij Beerschot zijn het zeer belangrijke dagen. De club wil misschien nog versterking halen, maar de ...

254
254
Antwerp haalt uit bij Standard, vertrek bij Lommel

In België loopt de mercato nog minder dan een week. Vandaag wisten Royal Antwerp FC en Lommel ...

200
200
'Dolberg trekt naar Ajax: dit zijn de transferdetails'

De kogel is door de kerk: Kasper Dolberg staat op het punt om RSC Anderlecht te verlaten. De Deense ...

1018
1018
Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

30
30
Club Brugge gegijzeld: transferchantage slaat toe

Een spits van zes miljoen euro wordt aan de kant geschoven, een achttienjarige schuift door naar ...

1026
1026
Champions League-verrassing: Dimata maakt overstap

In landen als Turkije en Nederland is de transfermarkt ook nog open. Dat zorgt voor een aantal ...

37
37
KV Mechelen dumpt speler: transfer verrast fans

Daags nadat Rob Schoofs KV Mechelen heeft ingeruild voor Union SG, hebben de Maneblussers nog een ...

271
271
Transferklap: Union bezorgt Anderlecht kater

Bij STVV gaan ze nog miljoenendeals afronden. Bij RSC Anderlecht zullen ze (alweer) vloeken. De ...

705
705
'Standard verlost KRC Genk van overtollige ballast'

Marc Wilmots gaf maandag een woordje uitleg bij het vroegtijdje ontslag van Mircea Rednic. In ...

586
586
'Antwerp pakt miljoenen: Overmars haalt vervanger'

Heel even leek Antwerp een complete leegloop te kunnen vermijden, maar in het absolute slot van de ...

457
457
Alderweireld ontroert fans met woorden over kinderen

Toby Alderweireld is momenteel met 'voetbalpensioen'. Toch zit de voormalig speler van Antwerp ...

62
62
'AA Gent dumpt flop, Leko krijgt zin met 2 nieuwkomers'

Zowel voor als na het gelijkspel tegen Club Brugge wond Ivan Leko er afgelopen weekend geen doekjes ...

250
250
'Anderlecht ligt dwars: blijft Dolberg alsnog op post?'

In de late uurtjes van de zomermercato staat er bij RSC Anderlecht vooral nog uitgaand verkeer op ...

595
595
Vermeeren belandt direct in nachtmerrie bij Marseille

Arthur Vermeeren hoopte op een nieuwe start bij Olympique Marseille, maar botst daar op alles wat ...

323
323
'Kassa rinkelt: transfervuurwerk bij STVV & KV Mechelen'

In de grote competities sloot de transfermarkt maandag haar deuren, maar de Belgische clubs krijgen ...

724
724
Anderlecht bevestigt uppercut: Renard transfermarkt op

Terwijl het gerommel in de bestuurskamer de aandacht opeist is er ook op de transfermarkt nog heel ...

1029
1029
Sam Kerkhofs als wit konijn? BV verrast met bekentenis

Of de rust snel zal terugkeren bij Anderlecht? Die kans is gering. Begin deze week barstte een ...

313
313
Burgess haalt uit: venijnige Insta-sneer naar Anderlecht

De Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit hoopte na de Europese ...

700
700
Wilmots geeft ontslagen Rednic flink pak rammel

Standard Luik is dit seizoen een nieuwe weg ingeslagen met Marc Wilmots als sportieve baas. De ...

552
552
Union gooit met miljoenen in JPL en slaat dubbelslag

Union SG is zich nog flink aan het roeren op het einde van de zomermercato. De Belgische ...

445
445
'Leko slaat op tafel: Gent zet alles op alles'

KAA Gent hoopt met Ivan Leko de weg naar de top van het Belgische voetbal te hebben ingezet, maar de ...

412
412
'Stuntplannen Anderlecht: nieuwe bazen mét Lukaku'

Het Anderlecht-nieuws blijft binnenstromen. Na de Europese deceptie kwamen de fans in opstand en ...

1630
1630
'Monstertransfer Doumbia levert Antwerp fortuin op'

Royal Antwerp FC heeft deze zomer weer heel wat uitgaande deals afgerond en het is mogelijk nog niet ...

752
752

Meer sportnieuws