TRANSFERUURTJE: 'Club wil twee extra aanwinsten, leegloop bij Barça'

1672 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil twee extra aanwinsten, leegloop bij Barça'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans bestaat dat Ethan Horvath toch vertrekt bij Club Brugge. De landskampioen zou zijn contract (dat loopt tot 2021) willen verlenging, maar mogelijk krijgt hij elders de kans om eerste doelman te worden. Horvath liet tegen CBS Sports namelijk verstaan dat hij interesse geniet uit Frankrijk, Spanje, Denemarken en Duitsland. Indien hij voor een transfer kiest, haalt Club allicht een andere doelman als doublure voor Simon Mignolet in huis. Door de tegenvallende prestaties van Michael Krmencik blijft ook een extra spits nadrukkelijk in beeld.

Griekse media weten dat AEK Athene nog altijd wil proberen om Ognjen Vranjes definitief vast te leggen, hij kan er voor drie of vier jaar tekenen. De Grieken willen hem wel zonder transferprijs aantrekken. Toch zou Anderlecht een goede zaak kunnen doen door zijn zware salaris op deze manier kwijt te spelen. Ook bij Adrien Trebel blijft het de bedoeling hem te verkopen, maar een concreet bod op de middenvelder kwam nog niet binnen.

Jelle Van Damme is op zoek naar een nieuwe werkgever en daarvoor lonkt hij onder meer naar ex-club Antwerp FC. In een interview met SudPresse laat Van Damme weten dat hij een eventuele comeback op de Bosuil alvast besprak met coach Ivan Leko en die reageerde naar verluidt positief. Maar hij benadrukt ook dat het nog steeds de directie is die beslist en dat ze momenteel voldoende verdedigers hebben. Een terugkeer lijkt er momenteel dus niet in te zitten.

Beerschot V.A. heeft een stevige aanwinst aangekondigd. De club heeft Jan Van den Bergh weten weg te plukken bij AA Gent, dat maakten de Antwerpenaren vrijdagavond officieel bekend. De centrale verdediger tekende voor twee seizoenen. Een jaar geleden trok hij nog gratis de omgekeerde beweging, maar in de Ghelamco Arena kon hij mede door blessureleed niet doorbreken.

Het Belang van Limburg weet dat Lommel SK en Ostersunds een akkoord hebben bereikt omtrent de overgang van Jordan Attah Kadiri. Club Brugge was de aanvaller ook op het spoor gekomen, maar drukte nooit echt door.

BUITENLAND
FC Barcelona zal eerst een aantal spelers moeten verkopen alvorens het zelf grote aanwinsten kan aantrekken. Volgens Marca zijn er maar liefs twaalf spelers die deze zomer bij een goed bod de club mogen verlaten, zowat een halve selectie dus. Daarbij zitten ook een aantal spelers die terugkeren nadat ze afgelopen seizoen verhuurd werden, zoals Carles Aleña, Rafinha, Jean-Clair Todibo en Philippe Coutinho. Voor hen lijkt geen plaats meer te zijn. Ook aan een transfer van Neto, Nelson Semedo, Samuel Umtiti, Junior Firpo, Ivan Rakitic, Arturo Vidal, Martin Braithwaite en Ousmane Dembélé wil Barça meewerken.

Volgens de Spaanse krant El Pais kan José María Giménez van Atlético Madrid zeer binnenkort de duurste verdediger ooit worden. Zoals eerder gemeld toont Manchester City immers concrete interesse in de Uruguayaan. En het enorme prijskaartje schrikt de Engelse topclub blijkbaar niet af. Maar ook Manchester United zou bereid zijn om fors te investeren voor de centrale verdediger.

De Spaanse sportkrant Marca schrijft dat grote transfers bij Real Madrid zijn uitgesloten, maar dat een ruiltransfer omtrent Paul Pogba wel in het achterhoofd zit. Coach Zinedine Zidane wil Pogba graag naar Madrid halen en andersom staat Gareth Bale er nog altijd goed op bij Manchester United. Een ruiltransfer zou daarom bespreekbaar zijn. 
Juventus zou bereid zijn om Merih Demiral ondanks zijn veelbelovende prestaties te laten gaan, de verdediger herstelt momenteel nog van een zware blessure. Leicester City en Wolverhampton Wanderers zouden Demiral in het vizier hebben, zo weet journalist Nicolò Schira van Gazzetta dello Sport. Juventus zou daar wel een pittige transfersom tegenover zetten. Er zou al een bod van dertig miljoen euro plus bonussen zijn afgewimpeld.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Club Brugge moet sowieso een nieuwe spits halen ...

Meest recent

Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

92
92
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

13
13
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

58
58
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

70
70
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

353
353
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

83
83
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

77
77
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

251
251
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

17
17
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

500
500
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

405
405
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

63
63
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

369
369
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

390
390
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

191
191
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

217
217
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

410
410
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

579
579
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

152
152
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

334
334
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

107
107
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

752
752
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

144
144
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

424
424

Meer sportnieuws