TRANSFERUURTJE: 'Club wil twee extra aanwinsten, leegloop bij Barça'

1672 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil twee extra aanwinsten, leegloop bij Barça'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans bestaat dat Ethan Horvath toch vertrekt bij Club Brugge. De landskampioen zou zijn contract (dat loopt tot 2021) willen verlenging, maar mogelijk krijgt hij elders de kans om eerste doelman te worden. Horvath liet tegen CBS Sports namelijk verstaan dat hij interesse geniet uit Frankrijk, Spanje, Denemarken en Duitsland. Indien hij voor een transfer kiest, haalt Club allicht een andere doelman als doublure voor Simon Mignolet in huis. Door de tegenvallende prestaties van Michael Krmencik blijft ook een extra spits nadrukkelijk in beeld.

Griekse media weten dat AEK Athene nog altijd wil proberen om Ognjen Vranjes definitief vast te leggen, hij kan er voor drie of vier jaar tekenen. De Grieken willen hem wel zonder transferprijs aantrekken. Toch zou Anderlecht een goede zaak kunnen doen door zijn zware salaris op deze manier kwijt te spelen. Ook bij Adrien Trebel blijft het de bedoeling hem te verkopen, maar een concreet bod op de middenvelder kwam nog niet binnen.

Jelle Van Damme is op zoek naar een nieuwe werkgever en daarvoor lonkt hij onder meer naar ex-club Antwerp FC. In een interview met SudPresse laat Van Damme weten dat hij een eventuele comeback op de Bosuil alvast besprak met coach Ivan Leko en die reageerde naar verluidt positief. Maar hij benadrukt ook dat het nog steeds de directie is die beslist en dat ze momenteel voldoende verdedigers hebben. Een terugkeer lijkt er momenteel dus niet in te zitten.

Beerschot V.A. heeft een stevige aanwinst aangekondigd. De club heeft Jan Van den Bergh weten weg te plukken bij AA Gent, dat maakten de Antwerpenaren vrijdagavond officieel bekend. De centrale verdediger tekende voor twee seizoenen. Een jaar geleden trok hij nog gratis de omgekeerde beweging, maar in de Ghelamco Arena kon hij mede door blessureleed niet doorbreken.

Het Belang van Limburg weet dat Lommel SK en Ostersunds een akkoord hebben bereikt omtrent de overgang van Jordan Attah Kadiri. Club Brugge was de aanvaller ook op het spoor gekomen, maar drukte nooit echt door.

BUITENLAND
FC Barcelona zal eerst een aantal spelers moeten verkopen alvorens het zelf grote aanwinsten kan aantrekken. Volgens Marca zijn er maar liefs twaalf spelers die deze zomer bij een goed bod de club mogen verlaten, zowat een halve selectie dus. Daarbij zitten ook een aantal spelers die terugkeren nadat ze afgelopen seizoen verhuurd werden, zoals Carles Aleña, Rafinha, Jean-Clair Todibo en Philippe Coutinho. Voor hen lijkt geen plaats meer te zijn. Ook aan een transfer van Neto, Nelson Semedo, Samuel Umtiti, Junior Firpo, Ivan Rakitic, Arturo Vidal, Martin Braithwaite en Ousmane Dembélé wil Barça meewerken.

Volgens de Spaanse krant El Pais kan José María Giménez van Atlético Madrid zeer binnenkort de duurste verdediger ooit worden. Zoals eerder gemeld toont Manchester City immers concrete interesse in de Uruguayaan. En het enorme prijskaartje schrikt de Engelse topclub blijkbaar niet af. Maar ook Manchester United zou bereid zijn om fors te investeren voor de centrale verdediger.

De Spaanse sportkrant Marca schrijft dat grote transfers bij Real Madrid zijn uitgesloten, maar dat een ruiltransfer omtrent Paul Pogba wel in het achterhoofd zit. Coach Zinedine Zidane wil Pogba graag naar Madrid halen en andersom staat Gareth Bale er nog altijd goed op bij Manchester United. Een ruiltransfer zou daarom bespreekbaar zijn. 
Juventus zou bereid zijn om Merih Demiral ondanks zijn veelbelovende prestaties te laten gaan, de verdediger herstelt momenteel nog van een zware blessure. Leicester City en Wolverhampton Wanderers zouden Demiral in het vizier hebben, zo weet journalist Nicolò Schira van Gazzetta dello Sport. Juventus zou daar wel een pittige transfersom tegenover zetten. Er zou al een bod van dertig miljoen euro plus bonussen zijn afgewimpeld.

LEES OOK: FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

Club Brugge moet sowieso een nieuwe spits halen ...

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

26
26
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

29
29
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

46
46
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

137
137
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

92
92
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

168
168
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

80
80
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

385
385
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

109
109
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

235
235
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

735
735
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

532
532
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

115
115
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

254
254
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

850
850
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

128
128
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

226
226
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

576
576
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

585
585
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1011
1011
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

361
361
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

549
549
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

354
354

Meer sportnieuws