EA kondigt drie enorme veranderingen aan op FIFA 21

door
EA kondigt drie enorme veranderingen aan op FIFA 21

Door het coronavirus wordt het iets langer wachten, maar op 9 oktober is het toch zover: dan verschijnt de immens populaire voetbalgame 'FIFA 21' in de rekken. In aanloop naar die releasedatum komt producent EA Sports met steeds meer details naar buiten. Vooral de liefhebbers van 'Career Mode' zullen hun hart kunnen ophalen.


In zijn meest recente nieuwsupdate laat EA immers weten dat er zeker die grote veranderingen worden doorgevoerd aan de 'Career Mode'. Ten eerste kan je wedstrijden op een totaal andere manier simuleren. Er wordt een veel realistischer en duidelijker wedstrijdbeeld weergegeven. Bovendien kan je tijdens de simulatie ook zelf ingrijpen. Bijvoorbeeld door spelers te wisselen en tactische richtlijnen te geven, maar ook door zelf de controle over te nemen tijdens de wedstrijd.

Daar blijft het niet bij, want ook de transfermarkt is aangepakt en een pak realistischer geworden. Je kan zelfs 'authentic transfers' aanvinken, zodat ook de transfers uit het echte leven worden doorgevoerd op je carrière. Daarnaast zal je zelf ook realistischere transacties kunnen doorvoeren zoals bijvoorbeeld een 'huurdeal met aankoopoptie'. En zal je nu ook realistischere voorstellen ontvangen.

Tot slot is ook 'Match Sharpness' een nieuwigheid. Via aangepaste trainingen etc. kan je je spelers immers veel scherper aan de start van de wedstrijden krijgen en dit zal ook effectief een invloed hebben op hun prestaties. Hoe scherper een speler aan de aftrap verschijnt, hoe meer impact hij op het resultaat zal hebben.

LEES OOK: De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Ga jij FIFA 21 kopen?

Meest recent

Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

0
0
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

43
43
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

222
222
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

283
283
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

54
54
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

23
23
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

365
365
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

89
89
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

130
130
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

219
219
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

30
30
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

67
67
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

141
141
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2001
2001
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

188
188
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

535
535
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

265
265
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

12
12
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

210
210
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

640
640
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

547
547
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

500
500
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

517
517
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

99
99
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

725
725

Meer sportnieuws