EA kondigt drie enorme veranderingen aan op FIFA 21

door
EA kondigt drie enorme veranderingen aan op FIFA 21

Door het coronavirus wordt het iets langer wachten, maar op 9 oktober is het toch zover: dan verschijnt de immens populaire voetbalgame 'FIFA 21' in de rekken. In aanloop naar die releasedatum komt producent EA Sports met steeds meer details naar buiten. Vooral de liefhebbers van 'Career Mode' zullen hun hart kunnen ophalen.


In zijn meest recente nieuwsupdate laat EA immers weten dat er zeker die grote veranderingen worden doorgevoerd aan de 'Career Mode'. Ten eerste kan je wedstrijden op een totaal andere manier simuleren. Er wordt een veel realistischer en duidelijker wedstrijdbeeld weergegeven. Bovendien kan je tijdens de simulatie ook zelf ingrijpen. Bijvoorbeeld door spelers te wisselen en tactische richtlijnen te geven, maar ook door zelf de controle over te nemen tijdens de wedstrijd.

Daar blijft het niet bij, want ook de transfermarkt is aangepakt en een pak realistischer geworden. Je kan zelfs 'authentic transfers' aanvinken, zodat ook de transfers uit het echte leven worden doorgevoerd op je carrière. Daarnaast zal je zelf ook realistischere transacties kunnen doorvoeren zoals bijvoorbeeld een 'huurdeal met aankoopoptie'. En zal je nu ook realistischere voorstellen ontvangen.

Tot slot is ook 'Match Sharpness' een nieuwigheid. Via aangepaste trainingen etc. kan je je spelers immers veel scherper aan de start van de wedstrijden krijgen en dit zal ook effectief een invloed hebben op hun prestaties. Hoe scherper een speler aan de aftrap verschijnt, hoe meer impact hij op het resultaat zal hebben.

LEES OOK: Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Ga jij FIFA 21 kopen?

Meest recent

Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

6
6
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

106
106
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

81
81
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

67
67
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

64
64
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

85
85
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

22
22
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

734
734
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

79
79
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

48
48
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

270
270
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

636
636
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

110
110
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

75
75
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

372
372
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

554
554
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

249
249
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

460
460
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

89
89
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

143
143
Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

163
163
Ruben Van Gucht breekt alle taboes: "Het is te klein"

Er is zelden een week dat Ruben Van Gucht niet in het nieuws verschijnt. De VRT-man kwam de ...

53
53
'Kompany lonkt naar JPL: smaakmaker hoog op lijstje'

Voor Bayern München zit de winterstop erop, zondag hervat de Duitse kampioen met een thuismatch ...

241
241
Gouden Schoen: Anderlecht staat voor einde horror-reeks

Zondagavond wordt voor de 72ste keer de Gouden Schoen uitgereikt. Recordkampioen RSC Anderlecht zal ...

352
352
Nainggolan-bom doet CPL daveren: "Wie Radja beetje kent ..."

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

336
336

Meer sportnieuws