Geen comeback in Gent: Ruiz heeft nieuwe club beet

359 stemmen
Geen comeback in Gent: Ruiz heeft nieuwe club beet

AA Gent voetbalt sinds 2013 in een nieuwe voetbaltempel, maar ook in de Ghelamco Arena is plaats voor nostalgie. Dat werd vorige zomer nog maar eens onderstreept door de terugkeer van Sven Kums en Laurent Depoitre naar het oude nest. Nu kunnen twee helden van het vroegere Ottenstadion hun comeback vieren.


Vandaag zitten zowel Mbark Boussoufa als Bryan Ruiz, beide gewezen smaakmakers van de Buffalo's, immers zonder club. In die eerste zijn geval lijkt een derde periode in Gent er echter niet meteen in te zitten, want vier jaar geleden bleek een huurbeurt van een halfjaar geen succes. De intussen 35-jarige Marokkaan zou, ondanks zijn adelbrieven in het verleden, allicht dan ook geen echte meerwaarde bieden.

De één jaar jongere Ruiz, die de voorbije twee jaar in Brazilië bij Santos vertoefde, heeft dan misschien nog iets meer jus in de benen. De Costa Ricaan is alvast nog ambitieus en hoopte op een nieuwe kans bij Twente, dat hem echter geen loon van bijna een half miljoen – het minimum voor niet-Europeanen in Nederland – wil geven. Mogelijk vormt de spelmaker voor AA Gent dus een goedkoper alternatief.

UPDATE 19u53
Een terugkeer van Ruiz zit er dan toch niet in voor AA Gent. Donderdagavond geraakte immers bekend dat de aanvaller weer in eigen land aan de slag gaat. Zo tekende hij een contract bij Liga Deportiva Alajuelense (LDA), één van de grootste clubs in Costa Rica. Via Twitter wenste Gent hem wel proficiat. "Gefeliciteerd met deze 'nieuwe etappe' in je carrière. Je vertrok hier als jongere en werd een legende", klonk het.

LEES OOK: 'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

Gemiste kans voor Gent?

Meest recent

'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

47
47
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

15
15
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

90
90
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

56
56
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

107
107
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

261
261
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

179
179
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

459
459
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

337
337
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

388
388
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

319
319
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

131
131
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

126
126
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

54
54
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

153
153
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

365
365
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

558
558
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

95
95
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

336
336
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

466
466
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

446
446
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

382
382
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

328
328
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

288
288
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

563
563

Meer sportnieuws