Liverpool geeft titel glans met spektakelstuk tegen Chelsea

327
Liverpool geeft titel glans met spektakelstuk tegen Chelsea

In de Premier League heeft Liverpool FC zijn titel woensdagavond nog wat extra glans gegeven. In de laatste thuiswedstrijd van het seizoen haalden de Reds het na een spektakelstuk van Chelsea FC: 5-3. De Blues hebben op de slotspeeldag dus nog minstens een punt nodig om zich te verzekeren van Champions League-voetbal.


De thuisploeg begon sterk: na 23 minuten werd de ban gebroken door Naby Keïta, die met een heerlijke knal de rechterbovenhoek trof. Die wist ook Trent Alexander-Arnold vervolgens te vinden. Vanuit een vrije trap schoot hij fraai raak. Liverpool walste over The Blues heen en ook Georginio Wijnaldum kon delen in de feestvreugde. Een paar minuten voor rust kwam de bal uit een hoekschop bij de Nederlander terecht en die aarzelde geen moment: 3-0.

In de laatste seconde deden de bezoekers dan toch wat terug. Olivier Giroud was attent vlak voor het doel en vond het net. Na de pauze was het toch weer Liverpool dat de boventoon voerde. Alexander-Arnold kwam maar weer eens mee op en legde de bal panklaar op het hoofd van Roberto Firmino. Het was voor de Braziliaanse spits verrassend genoeg zijn eerste thuisdoelpunt dit seizoen in de Premier League en ook nog eens zijn eerste in dertien duels.

Mede door de invalbeurt van Christian Pulisic leefde Chelsea nog op. Met een fraaie solo speelde de Amerikaan zich vrij en bediende Tammy Abraham, die van dichtbij kon scoren. In de 73e minuut was Pulisic verantwoordelijk voor de aansluitingstreffer. Hij kon aannemen in de buurt van het doel van Alisson Becker en vond vanuit de draai de rechterbovenhoek. 4-3.

SPANNEND SLOT
Het leek zo nog een spannende slotfase te worden, maar een kleine tien minuten voor tijd gooide Alex Oxlade-Chamberlain de wedstrijd definitief in het slot. Daarna kreeg Liverpool nog kans om het half dozijn goals aan te tikken, al bleven het bij vijf treffers. Ze konden na de wedstrijd van de beker en het feest genieten. Chelsea blijft op de vierde plaats steken, op doelsaldo achter Manchester United. Doordat The Mancunians en nummer vijf Leicester City elkaar zondag treffen lijkt de kans op Champions League-voetbal toch zeer waarschijnlijk voor de Londenaren.

Keita en Alexander-Arnold tekenden voor pareltjes:

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Had u voor het seizoen verwacht dat Liverpool zo zou domineren?

Meest recent

Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

0
0
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

12
12
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

43
43
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

25
25
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

26
26
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

14
14
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

146
146
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

50
50
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

101
101
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

71
71
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

94
94
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

81
81
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

309
309
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

55
55
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

64
64
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

311
311
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

282
282
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

229
229
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

177
177
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

205
205
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

206
206
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

259
259
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

130
130

Meer sportnieuws