'Club geeft Osayi niet op, dossier evolueert ongunstig'

480 stemmen
'Club geeft Osayi niet op, dossier evolueert ongunstig'

Club Brugge leek goed op weg om zijn eerste nieuwkomer van de zomermercato binnen te hengelen. Afgelopen weekend geraakte immers bekend dat de landskampioen bijna rond was met QPR omtrent de overgang van vleugelspeler Bright Osayi-Samuel. Maar volgens Football Insider zou zijn transfer alsnog zijn afgesprongen.


De voortekenen waren nochtans gunstig voor Club. Zijn trainer Mark Warburton liet zaterdag verstaan dat er vergevorderde gesprekken waren met 'een Belgische club' en dat Osayi-Samuel daarom niet in de wedstrijdselectie zat. Daags nadien meldden diverse bronnen dat een akkoord met QPR nabij was en dat er deze week medische proeven zouden afgelegd worden. Maar daar zou de 22-jarige winger zelf een stokje hebben voorgestoken.

Tenminste, dat beweert het medium Football Insider. Toen bekend geraakte dat de speler in kwestie op weg was naar Jan Breydel, zouden verschillende Engelse ploegen hebben aangegeven dat ook zij concrete interesse hebben en bereid zijn om QPR én Osayi-Samuel een mooi voorstel te doen. Het zou onder meer gaan om Leicester City, Brighton and Hove Albion en Fulham FC. Daarop zou de flankspeler aan het twijfelen zijn geslagen en op het laatste moment zou hij een overgang naar Club geblokkeerd hebben.

UPDATE 22/07
Dat de transfer van de baan zou zijn, lijkt toch wat overdreven. Maar het dossier evolueert niet bepaald gunstig voor Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws hebben zijn medische proeven in ieder geval nog niet plaatsgevonden. Osayi-Samuel wou immers absoluut de laatste wedstrijd van het seizoen afwerken bij QPR en bleef daarom gewoon in Engeland. Ondertussen zou zijn club ook met andere ploegen spreken in de hoop dat de prijs wordt opgedreven. Het is niet duidelijk of Blauw-Zwart bereid is zijn oorspronkelijke bod te verhogen, voorlopig blijft de winger wel nog in beeld.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club moet stilaan andere pistes volgen ...

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

14
14
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

25
25
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

10
10
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

30
30
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

82
82
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

248
248
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

104
104
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

283
283
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

351
351
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

29
29
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1013
1013
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

105
105
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

401
401
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

149
149
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

165
165
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

80
80
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

68
68
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

252
252
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

126
126
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

46
46

Meer sportnieuws