'Club geeft Osayi niet op, dossier evolueert ongunstig'

door
'Club geeft Osayi niet op, dossier evolueert ongunstig'

Club Brugge leek goed op weg om zijn eerste nieuwkomer van de zomermercato binnen te hengelen. Afgelopen weekend geraakte immers bekend dat de landskampioen bijna rond was met QPR omtrent de overgang van vleugelspeler Bright Osayi-Samuel. Maar volgens Football Insider zou zijn transfer alsnog zijn afgesprongen.


De voortekenen waren nochtans gunstig voor Club. Zijn trainer Mark Warburton liet zaterdag verstaan dat er vergevorderde gesprekken waren met 'een Belgische club' en dat Osayi-Samuel daarom niet in de wedstrijdselectie zat. Daags nadien meldden diverse bronnen dat een akkoord met QPR nabij was en dat er deze week medische proeven zouden afgelegd worden. Maar daar zou de 22-jarige winger zelf een stokje hebben voorgestoken.

Tenminste, dat beweert het medium Football Insider. Toen bekend geraakte dat de speler in kwestie op weg was naar Jan Breydel, zouden verschillende Engelse ploegen hebben aangegeven dat ook zij concrete interesse hebben en bereid zijn om QPR én Osayi-Samuel een mooi voorstel te doen. Het zou onder meer gaan om Leicester City, Brighton and Hove Albion en Fulham FC. Daarop zou de flankspeler aan het twijfelen zijn geslagen en op het laatste moment zou hij een overgang naar Club geblokkeerd hebben.

UPDATE 22/07
Dat de transfer van de baan zou zijn, lijkt toch wat overdreven. Maar het dossier evolueert niet bepaald gunstig voor Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws hebben zijn medische proeven in ieder geval nog niet plaatsgevonden. Osayi-Samuel wou immers absoluut de laatste wedstrijd van het seizoen afwerken bij QPR en bleef daarom gewoon in Engeland. Ondertussen zou zijn club ook met andere ploegen spreken in de hoop dat de prijs wordt opgedreven. Het is niet duidelijk of Blauw-Zwart bereid is zijn oorspronkelijke bod te verhogen, voorlopig blijft de winger wel nog in beeld.

LEES OOK: Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club moet stilaan andere pistes volgen ...

Meest recent

Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

38
38
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

73
73
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

158
158
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

144
144
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

218
218
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

240
240
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

57
57
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

418
418
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

257
257
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

78
78
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

61
61
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

153
153
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

528
528
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

268
268
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

63
63
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

93
93
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

66
66
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

38
38
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

433
433
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

357
357
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

135
135
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

31
31
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

215
215
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

135
135
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

78
78

Meer sportnieuws