Straf gerucht: 'Osayi-Samuel trekt stekker uit transfer naar Club'

1849
Straf gerucht: 'Osayi-Samuel trekt stekker uit transfer naar Club'

Club Brugge leek goed op weg om zijn eerste nieuwkomer van de zomermercato binnen te hengelen. Afgelopen weekend geraakte immers bekend dat de landskampioen bijna rond was met QPR omtrent de overgang van vleugelspeler Bright Osayi-Samuel. Maar volgens Football Insider zou zijn transfer alsnog zijn afgesprongen.


De voortekenen waren nochtans gunstig voor Club. Zijn trainer Mark Warburton liet zaterdag verstaan dat er vergevorderde gesprekken waren met 'een Belgische club' en dat Osayi-Samuel daarom niet in de wedstrijdselectie zat. Daags nadien meldden diverse bronnen dat een akkoord met QPR nabij was en dat er deze week medische proeven zouden afgelegd worden. Maar daar zou de 22-jarige winger zelf een stokje hebben voorgestoken.

Tenminste, dat beweert het medium Football Insider. Toen bekend geraakte dat de speler in kwestie op weg was naar Jan Breydel, zouden verschillende Engelse ploegen hebben aangegeven dat ook zij concrete interesse hebben en bereid zijn om QPR én Osayi-Samuel een mooi voorstel te doen. Het zou onder meer gaan om Leicester City, Brighton and Hove Albion en Fulham FC. Daarop zou de flankspeler aan het twijfelen zijn geslagen en op het laatste moment zou hij een overgang naar Club geblokkeerd hebben.

Indien bovengenoemde bron gelijk heeft, gaan de medische testen dus niet langer door en zal Osayi-Samuel deze week gewoon in de kern van QPR zitten voor de seizoensafsluiter tegen West Bromwich. Het is niet duidelijk of zijn dossier daarmee ook definitief van tafel is bij Club Brugge. Bovendien werd deze informatie voorlopig nog door geen enkele andere bron bevestigd.

LEES OOK: 'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Club moet enkel spelers halen die met volle goesting voor de club kiezen ...

Meest recent

Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

6
6
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

103
103
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

54
54
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

33
33
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

17
17
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

16
16
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

60
60
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

131
131
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

43
43
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

33
33
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

105
105
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

55
55
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

101
101
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

47
47
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

210
210
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

203
203
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

496
496
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

438
438
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

374
374

Meer sportnieuws