Straf gerucht: 'Osayi-Samuel trekt stekker uit transfer naar Club'

door
Straf gerucht: 'Osayi-Samuel trekt stekker uit transfer naar Club'

Club Brugge leek goed op weg om zijn eerste nieuwkomer van de zomermercato binnen te hengelen. Afgelopen weekend geraakte immers bekend dat de landskampioen bijna rond was met QPR omtrent de overgang van vleugelspeler Bright Osayi-Samuel. Maar volgens Football Insider zou zijn transfer alsnog zijn afgesprongen.


De voortekenen waren nochtans gunstig voor Club. Zijn trainer Mark Warburton liet zaterdag verstaan dat er vergevorderde gesprekken waren met 'een Belgische club' en dat Osayi-Samuel daarom niet in de wedstrijdselectie zat. Daags nadien meldden diverse bronnen dat een akkoord met QPR nabij was en dat er deze week medische proeven zouden afgelegd worden. Maar daar zou de 22-jarige winger zelf een stokje hebben voorgestoken.

Tenminste, dat beweert het medium Football Insider. Toen bekend geraakte dat de speler in kwestie op weg was naar Jan Breydel, zouden verschillende Engelse ploegen hebben aangegeven dat ook zij concrete interesse hebben en bereid zijn om QPR én Osayi-Samuel een mooi voorstel te doen. Het zou onder meer gaan om Leicester City, Brighton and Hove Albion en Fulham FC. Daarop zou de flankspeler aan het twijfelen zijn geslagen en op het laatste moment zou hij een overgang naar Club geblokkeerd hebben.

Indien bovengenoemde bron gelijk heeft, gaan de medische testen dus niet langer door en zal Osayi-Samuel deze week gewoon in de kern van QPR zitten voor de seizoensafsluiter tegen West Bromwich. Het is niet duidelijk of zijn dossier daarmee ook definitief van tafel is bij Club Brugge. Bovendien werd deze informatie voorlopig nog door geen enkele andere bron bevestigd.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

Club moet enkel spelers halen die met volle goesting voor de club kiezen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

13
13
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

14
14
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

50
50
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

128
128
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

13
13
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

271
271
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

617
617
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

110
110
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

19
19
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

73
73
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

79
79
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

101
101
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

439
439
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

256
256
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

128
128
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

109
109
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

406
406
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

581
581
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

323
323
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

136
136
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

106
106
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

153
153
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1472
1472

Meer sportnieuws