'Aubameyang weigert Arsenal en wacht op Barça'

313 stemmen
'Aubameyang weigert Arsenal en wacht op Barça'

Arsenal kon de voorbije jaren geen hoofdrol meer spelen in de Engelse titelstrijd en ook dit seizoen is met een negende plaats een grote teleurstelling. Nochtans kunnen de Gunners rekenen op een echte topspits in de vorm van Pierre-Emerick Aubameyang. De Gabonees scoorde dit seizoen alweer zeventien keer, enkel Jamie Vardy doet beter. Maar mogelijk vertrekt hij snel.


Aubameyang heeft nog een contract tot 2021, wat betekent dat Arsenal deze zomer voor het blok staat. Ofwel verlengt het zijn contract, ofwel verkoopt het hem om toch nog een degelijke transfersom te kunnen vangen. De keuze van de Gunners is duidelijk die eerste optie, maar Aubameyang ging tot dusver niet in op de avances. Journalist Nicolo Schira weet dat Arsenal nu een nieuwe poging waagt. Aubameyang kan bijtekenen tot 2023 aan dezelfde voorwaarden als zijn huidige contract, zijnde een jaarloon van 12 miljoen euro.

UPDATE 21/07
Voorlopig kon Arsenal zijn topschutter nog niet overtuigen en het valt te betwijfelen of dat überhaupt nog zal gebeuren. Zo meldt Mundo Deportivo via Sky Sports dat Aubameyang het voorstel van de Gunners voorlopig langs zich heeft neergelegd. De Gabonees zou zijn zinnen immers op een transfer naar FC Barcelona hebben gezet en wil afwachten wat de Catalanen gaan doen op de mercato. Nu het dossier van Lautaro Martinez in de koelkast lijkt gezet, trekt Barça deze zomer mogelijk een goedkoper alternatief aan. Aubameyang zou hopen dat hij daarvoor in aanmerking komt.

LEES OOK: 'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

Welke aanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

73
73
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor ..."

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

105
105
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

380
380
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

314
314
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

29
29
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

214
214
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

602
602
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

58
58
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

250
250
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

321
321
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

212
212
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

202
202
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

217
217
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

613
613
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

119
119
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

278
278
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

339
339
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

359
359
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

610
610
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

426
426
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

162
162
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

205
205
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

454
454
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

593
593
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

401
401

Meer sportnieuws