TRANSFERUURTJE: 'Club wil peperdure spits, eerste miljoenentransfer City'

1199 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil peperdure spits, eerste miljoenentransfer City'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Met Bright Osayi-Samuel is een nieuwe winger op komst, maar Club Brugge zou ook nog een nieuwe spits willen aantrekken. Volgens BILD zou het vizier daarvoor onder meer op Jean-Philippe Mateta zijn gericht. Er zouden zelfs al contacten zijn gelegd met diens management. De voormalige jeugd-international van Frankrijk is wel een dure vogel, zijn club Mainz 05 zou zo'n 15 miljoen euro verlangen. Doelwit Joey Veerman liet dan weer verstaan dat hij nog geen contact had met de Bruggelingen.

RSC Anderlecht zou zijn zinnen hebben gezet op Percy Tau, maar er staan nog andere namen op de verlanglijst. Verschillende Turkse media maken immers opnieuw gewag van interesse voor Yunus Akgün. De 20-jarige flankaanvaller van Galatasaray werd ook vorige zomer al nadrukkelijk aan Paars-Wit gelinkt. Aan uitgaande zijde pronkt Hendrik Van Crombrugge volgens Voetbal International op de verlanglijst van PSV Eindhoven. De kans op een vertrek is echter klein, de doelman mag enkel voor de nodige miljoenen vertrekken.

AA Gent maakte zich afgelopen weekend nog sterk dat het Jonathan David een jaartje extra wil houden, maar dat lijkt er niet in te zitten. De Canadese aanvaller wil absoluut naar Lille OSC verkassen. Beide partijen vechten voor hun belangen, maar de kans is zeer groot dat er deze week een doorbraak gaat komen. Dat vernam onze redactie uit goede bron.

Moeskroen heeft er een zeer productieve dag opzitten. Les Hurlus maakten maandagmiddag de inkomende transfers van Matias Silvestre en Harlem Gnohéré officieel bekend en daar kwam later op de dag ook Beni Badibanga bij. Het drietal kon transfervrij op de kop getikt worden. Omdat de overname van de club pas sinds afgelopen weekend rond is, sleepten hun dossiers aan tot nu.

Jackson Porozo is grof wild op de transfermarkt. De 19-jarige verdediger, die al international werd bij Ecuador, is einde contract bij Santos. De Belgische competitie kan wel eens de volgende stap zijn. "Er hebben drie Belgische clubs geïnformeerd naar Porozo, maar meer details kan ik niet geven", laat zijn makelaar Daniel Manouchehri weten aan onze redactie.

BUITENLAND
Volgens ProFoot heeft Chelsea een bod neergelegd bij West Ham United voor middenvelder Declan Rice. De Blues zouden naast een geldbedrag ook Michy Batshuayi en/of Ross Barkley aanbieden bij de Hammers. Het is nog onduidelijk of West Ham de deal zal accepteren, al is het bod volgens het Brits medium 'niet te weigeren'. Batshuayi zou echter niet staan springen voor zo'n deal. Vooral het feit dat hij salaris moet inleveren zint hem niet.

Real Madrid hoopt al een tijdje om Gareth Bale van de hand te doen. Die geraakt immers niet meer van de bank, maar weegt wel zwaar door op het salarisbudget. Toch lijkt de Welshman helemaal nergens heen te gaan. "Hij heeft contractueel gezien nog twee jaar te gaan. Hij houdt ervan om in Madrid te wonen en hij gaat nergens heen", vertelt zaakwaarnemer Jonathan Barnett aan de BBC. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft Real zich verder gemeld bij SS Lazio omtrent Sergej Milinkovic-Savic.

Volgens The Guardian heeft Manchester City een bod van ongeveer 40 miljoen euro neergelegd bij Bournemouth voor Nathan Aké. De Nederlandse verdediger stond al langer op de radar van de Citizens, maar door de dreigende sanctie van de UEFA bleven de ontwikkelingen in het dossier uit. De krant meldt verder dat Bournemouth het bod op Aké niet zal weigeren, en dat de Nederlander zelf ook de overstap richting Manchester ziet zitten.

Zoals verwacht wist Borussia Dortmund het goudhaantje Jude Bellingham te strikken. De 17-jarige Engelsman, die ook het hof gemaakt werd door Manchester United, tekende een langdurig contract, dat hem naar verluidt jaarlijks 3 miljoen euro zou opleveren. Dortmund zou 25 miljoen euro neertellen om het toptalent weg te plukken bij de Engelse tweedeklasser Birmingham City.

Al Sadd maakte maandag de komst van Santi Cazorla wereldkundig. De 35-jarige middenvelder had enkele maanden geleden al voor de derde keer in zijn carrière afscheid genomen van Villarreal, waar hij er nog een ijzersterk seizoen had opzitten met elf goals en tien assists in La Liga en had vorig jaar na vier jaar afwezigheid zelfs zijn rentree gemaakt in het Spaanse nationale elftal.

Volgens Fichajes zou Arsenal FC eerstdaags een nieuw supertalent aantrekken. De 17-jarige Joelson Fernandes zou op dit moment onderweg zijn naar de Engelse hoofdstad om er zijn contract voor Arsenal te gaan tekenen. Fernandes is opgeleid bij het Portugese Sporting CP, en zou maar liefst 45 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: 'AA Gent vangt jackpot: sterkhouder richting exit'

Heeft Club wel een extra spits nodig?

Meest recent

Scheidsrechter Bram Van Driessche in diepe rouw gedompeld

Bram Van Driessche beleeft bijzonder zware dagen. De Belgische topscheidsrechter deelde een ...

6
6
'Van WK naar toptransfer: Diego Moreira vindt akkoord'

In navolging van het WK komen verschillende Rode Duivels in aanmerking voor een transfer. Onder meer ...

10
10
Grove borstel Sibierski: deze spelers mogen/moeten nog weg

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie ...

251
251
'Extra aanvaller Genk: Zuid-Amerikaanse parel in vizier'

KRC Genk hoopt zo snel mogelijk zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Ondertussen blijven de ...

67
67
'Kompany schrikt zich rot: transfergesprekken Harry Kane'

Harry Kane is momenteel op een missie om Engeland naar de tweede wereldtitel uit zijn geschiedenis ...

143
143
Club Brugge stunt: internationale topper tekent tot 2029

Club Brugge heeft voor een serieuze stunt gezorgd op de transfermarkt. Als opvolger van Simon ...

251
251
Bizar: Gianni Infantino publiceert dankwoord voor Belgen

Gianni Infantino heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij voetbalminnend België. De ...

136
136
Ontknoping WK 2026: één halve finalist aanzienlijk benadeeld

Dinsdagavond is het zover, dan worden de halve finales op het WK 2026 op gang getrapt. Bij de vier ...

144
144
Courtois speelt hard: Mannaert moet buigen of breken

Thibaut Courtois leek bij zijn terugkeer naar de Rode Duivels één duidelijke afspraak ...

365
365
'Club krijgt het heet: Tresoldi al rond met nieuwe ploeg'

Club Brugge zal deze zomer cashen op verschillende sterkhouders, maar is niet van plan om al zijn ...

362
362
'Stunttransfer Youri Tielemans: één laatste struikelblok'

Youri Tielemans is nog maar net terug na een zwaar wereldkampioenschap met de Rode Duivels. Maar de ...

183
183
Witte rook rond Trossard, makelaar Lukaku haalt uit

Nu hun WK erop zit kunnen de Rode Duivels niet enkel met een welverdiende vakantie, een aantal van ...

132
132
Courtois vs. Garcia: insider Rode Duivels doet boekje open

Wat als ... Thibaut Courtois toch gewoon was blijven staan tegen Spanje? Na het foutje van zijn ...

899
899
'Club laat miljoenen rollen: opvolger Tresoldi onderweg'

Club Brugge schakelt stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt. Vorige week werd met Cheveyo ...

317
317
'AA Gent vangt jackpot: sterkhouder richting exit'

Na een matig seizoen gaat AA Gent met de grove borstel door de kleedkamer. Nadat de Buffalo's reeds ...

356
356
'Witte rook: absolute grootmacht shopt bij Club Brugge'

Lang viel er weinig nieuws te rapen bij Club Brugge, maar zoals verwacht bleek dat slechts stilte ...

525
525
Kiki Vanrafelghem zorgt voor heel wat emoties naast het veld

Voor Kiki Vanrafelghem was het allesbehalve een gewone oefenwedstrijd. De middenvelder van KV ...

421
421
'KRC Genk verschiet zich: bliksemtransfer Tolu Arokodare'

Een jaartje geleden verkocht KRC Genk zijn speerpunt Tolu Arokodare voor een recordsom aan ...

531
531
'Club Brugge zet zich schrap: toptransfer Seys vlak na WK'

Nu hun wereldkampioenschap achter de rug is, kunnen de Rode Duivels eindelijk op adem komen na een ...

1732
1732
Rechtstreeks UCL in: Thorgan Hazard heeft nieuwe club

Bijna twee maanden nadat hij zijn laatste wedstrijd voor RSC Anderlecht speelde, heeft Thorgan ...

137
137
Ruimte voor topaanwinst: Genk kondigt vertrekker aan

Het zijn drukke dagen voor de sportieve leiding van KRC Genk. Midden in de zoektocht naar een nieuwe ...

202
202
Adedeji-Sternberg krijgt mokerslag na Club Brugge-akkoord

Noah Adedeji-Sternberg had zijn zinnen gezet op Club Brugge, maar die deal ligt plots een pak ...

1845
1845
'Mannaert velt verdict: Rode Duivels dumpen Garcia'

Zoals vooraf verwacht bleek de kwartfinale tegen Spanje het eindstation voor de Rode Duivels in de ...

797
797
Done deal: AA Gent stelt vijfde zomeraanwinst voor

Na een teleurstellend seizoen, waarin het op de valreep wel nog een Europees ticket uit de brand ...

321
321
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

1379
1379

Meer sportnieuws