'Eén groot werkpunt bij beoogde aanwinst Club Brugge'

1081 stemmen
'Eén groot werkpunt bij beoogde aanwinst Club Brugge'

Club Brugge lijkt goed op weg om zijn eerste nieuwkomer van de zomermercato onder contract te leggen. Zo melden diverse bronnen dat de overgang van Bright Osayi-Samuel bijna rond is. De 22-jarige winger zou voor een slordige vijf miljoen euro overkomen van Queens Park Rangers.


Met de komst van Osayi-Samuel lijkt Blauw-Zwart te anticiperen op een mogelijk vertrek van Krépin Diatta en/of Emmanuel Dennis. Al valt het af te wachten of de Engelse Nigeriaan meteen in hun voetsporen zal kunnen treden. Hoewel zijn potentieel buiten kijf staat, is Osayi-Samuel nog geen afgewerkt product. Dat blijkt onder meer uit de uitgebreide analyse die het weekblad Sport/Voetbalmagazine van hem maakte.

Volgens het medium zijn snelheid en kracht zijn sterkste punten, bovendien beschikt hij ook over de nodige techniek. Maar S/VM benadrukt ook dat Osayi-Samuel nog te vaak het overzicht verliest en moeite heeft om het juiste moment te vinden om een voorzet te trappen. Niet bepaald goed nieuws dus voor spitsen als Michael Krmencik en David Okereke, die teren op een goede aanvoer vanaf de flanken.

Toch hoeven de Brugse spitsen niet te wanhopen. Het weekblad benadrukt dat de 22-jarige nog voldoende groeimarge heeft en dat hij bij QPR hard werkte om zijn mindere punten te verbeteren. In het voorbije seizoen tikte hij overigens af op 9 assists in 39 officiële wedstrijden. Diatta strandde bijvoorbeeld op slechts 4 assists in 34 duels.

LEES OOK: ‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Club moet ook een meer ervaren (flank)aanvaller aantrekken ...

Meest recent

Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

0
0
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

29
29
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

205
205
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

30
30
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

117
117
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

151
151
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

123
123
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

412
412
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

102
102
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

101
101
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

47
47
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

137
137
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

289
289
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

113
113
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

54
54
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

69
69
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

217
217
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

66
66
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

154
154
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

414
414
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

275
275
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

535
535
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

146
146
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

151
151

Meer sportnieuws