Napoli boekt op de valreep nog een zege, SPAL zakt

door
Napoli boekt op de valreep nog een zege, SPAL zakt

Napoli blijft naast AC Milan op de zesde plaats, maar dat heeft bloed, zweet en tranen gekost. Tegen staartploeg verloor het al vroeg in de match Dries Mertens met een blessure en leek het lang op weg naar puntenverlies, maar in de 95ste minuut haalde het nog de drie punten binnen. Onderin is ook de eerste degradant gekend. SPAL moet na drie seizoenen terug naar de Serie B.


Tegen Udinese kende Napoli een zeer moeilijke avond. De Paul bracht de bezoekers halfweg de eerste helft op voorsprong en op het halfuur verloor Napoli nog eens Dries Mertens met een blessure. De Rode Duivel werd geraakt in de onderrug en kon niet meer verder. Milik kwam hem vervangen en die drukte wel meteen zijn stempel. De Pool stond amper een minuut op de veld toen hij al voor 1-1 tekende. Daar leek het ook bij te blijven, maar in de 95ste minuut verloste Politano Napoli nog.

Onderin is SPAL de eerste zakker. De rode lantaarn verloor de cruciale zespuntenmatch tegen Brescia, de voorlaatste in de stand. Met Club-huurling Letica tussen de palen gingen ze met 2-1 onderuit. Bovendien won Genoa, dat op de zeventiende en laatste veilige plaats staat, wél met 2-1 van Lecce. De kloof tussen Genoa en SPAL bedraagt zo al veertien punten en valt met nog vier speeldagen te gaan niet meer te overbruggen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfers bij Club, jackpot voor RSCA'

Zal Napoli nog de top zes halen?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

49
49
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

60
60
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

109
109
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

199
199
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

194
194
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

61
61
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

411
411
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

51
51
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

123
123
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

430
430
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

137
137
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

218
218
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

157
157
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

161
161
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

354
354
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

495
495
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

123
123
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

670
670
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

219
219
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

338
338
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

281
281
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1064
1064
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

482
482
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

334
334

Meer sportnieuws