Proximus heeft goed nieuws voor kijker na deal met Eleven

door
Proximus heeft goed nieuws voor kijker na deal met Eleven

De voetbalabonnees van telecomoperator Proximus kregen vrijdagnamiddag verlossend nieuws. Na lange en moeizame onderhandelingen werd immers toch een akkoord bereikt met Eleven Sports. Hierdoor zal het Belgisch voetbal ook de komende vijf seizoenen op Proximus te zien zijn.


Het duurde een tijdje alvorens beide partijen tot een overeenkomst kwamen. Maar een drietal weken voor het nieuwe seizoen (normaal gezien) van start gaat, is er dan toch witte rook. Hierdoor worden de drie nieuwe zenders van Eleven, die uitsluitend zijn voorbehouden voor het Belgische voetbal, aan de pakketten van Proximus toegevoegd. Ook de wedstrijden in 1B, het damesvoetbal en de E-Pro League zullen hierop te zien zijn.

Daarnaast blijven de drie huidige zenders van Eleven op Proximus beschikbaar blijven. Hierop worden de duels uit de buitenlandse competities zoals La Liga, Serie A en Bundesliga uitgezonden. Bovendien blijven ook de rechten van de Champions League exclusief in handen van de telecomoperator. Enkel de Premier League is nog steeds in handen van Telenet, maar daar ondervindt men moeizame onderhandelingen met Eleven.

In ieder geval kwam Proximus met nog meer goed nieuws voor zijn sportabonnees. De prijs van het zogenaamde 'All Sports'-abonnement blijft ondanks al dit extra voetbal immers ongewijzigd. De kijker betaalt daarvoor zo'n 16.99 euro per maand.

LEES OOK: Rel bij DAZN: Morren beledigt Parlakou live op televisie

Zou u overschakelen van provider indien Telenet geen akkoord vindt?

Meest recent

Leko gek van sterkhouder Standard: "Graag bij AA Gent"

Ivan Leko was twee jaar trainer van Standard en deed het daar degelijk. Zelf blikt hij tevreden ...

2
2
Belgische tweedeklasser maakt indruk: "Acht miljoen euro!"

Heel veel Belgische clubs hebben buitenlandse investeerders. In de Challenger Pro League circuleert ...

21
21
Hasi verrast met bericht over Kompany

Bij RSC Anderlecht balen velen nog steeds dat Vincent Kompany zijn werk er niet kon afmaken. Wouter ...

64
64
Leko verrast met deze conclusie over Standard-periode

Ivan Leko werkte twee jaar bij Standard en naar eigen zeggen deed hij dat met plezier. Toch kwam er ...

41
41
Hét bewijs: waarom alle 'paniek' rondom De Bruyne onnodig is

Kevin De Bruyne kreeg de volle laag na de 6-2-pandoering tegen PSV. In België heet het dan weer ...

35
35
KV Mechelen lacht: wat Hasi niet lukte, realiseert Vanderbiest wel

Frederik Vanderbiest doet het werkelijk uitstekend bij KV Mechelen. De Maneblussers doen het sinds ...

57
57
Boskamp over Kompany: "Azijnzeikers zwijgen opgelegd"

Johan Boskamp is een liefhebber van goed voetbal. De voormalige succescoach van RSC Anderlecht kijkt ...

52
52
'Zorgen' om Antwerp-sterkhouder: Wils verklaart

Royal Antwerp FC staat voor een zeer moeilijke uitdaging tegen Club Brugge. In principe is enkel een ...

77
77
Rel bij DAZN: Morren beledigt Parlakou live op televisie

DAZN komt nog maar eens slecht in het nieuws. Tijdens Sporting Charleroi - RSC Anderlecht was Peter ...

156
156
Wéér crisis bij RSCA: wie neemt verantwoordelijkheid op?

We gaven het al zeer snel aan: de zomermercato van Anderlecht is niet geslaagd. Bepaalde waarnemers ...

197
197
Antwerp-Club Brugge: Wils & Hayen hakken knopen door

Hoogspanning op de Bosuil, waar Antwerp zondag Club Brugge ontvangt. Bij de Great Old moet Stef Wils ...

135
135
Pro League in paniek: nieuwe deadline voor DAZN-deal

Ook op speeldag 12 vallen de wedstrijden van de Jupiler en Challenger Pro League exclusief te ...

265
265
Standard verneemt sanctie na bekerincident tegen Antwerp

Standard won maandag met enige vertraging met 1-0 van Antwerp, al is het laatste woord daarover nog ...

108
108
AA Gent gehavend: Leko recupereert twee sterkhouders

AA Gent krijgt zaterdagavond Standard over de vloer. Na de uitschuiver tegen Zulte Waregem verwacht ...

147
147
"Hasi buiten": Anderlecht hakt knoop door over ontslag

Na de pijnlijke nederlaag op het veld van Charleroi wordt de crisis alweer afgekondigd bij RSC ...

794
794
TRANSFERUURTJE: Vers bloed voor Club Brugge & RSCA

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

170
170
Hasi in de problemen: zes dikke buizen bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg weer een ferme klap te verwerken. Paars-Wit verloor in de Jupiler Pro League ...

243
243
RAFC-fan Celine in shock na pikante Metejoor-geruchten

Het glamourkoppel van het moment zorgt opnieuw voor stof tot praten. Sinds kort vormen Metejoor en ...

144
144
Gheysens op puntje van zijn stoel: hoeveel krediet nog?

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. The Great Old zit in een desastreuze vorm en de stoel van ...

254
254
Rik De Mil draait mes in wonde Anderlecht

Sporting Charleroi won met het kleinste verschil van RSC Anderlecht. Paars-Wit kreeg zo weer een ...

209
209
Nieuw wapen Antwerp staat op: "Klaar voor Club Brugge"

Royal Antwerp FC zag afgelopen zomer Senne Lammens naar Manchester United trekken. The Great Old ...

273
273
Pijnlijke Anderlecht-afwijzing onthuld: “Anders hartinfarct”

RSC Anderlecht maakte de afgelopen jaren heel wat veranderingen mee zowel op het veld als achter de ...

153
153
Beckham glundert: "De allerbeste voetballer ooit"

Lionel Messi tekende voor drie jaar bij in Miami. De smaakmaker van Inter Miami zal zo tot zijn ...

79
79
‘Cvetković voor 20 miljoen weg bij Anderlecht’

Anderlecht droomt luidop van een nieuwe Mitrović-jackpot. Mihajlo Cvetković scoorde twee keer in ...

417
417
Coosemans luidt alarmbel: "Dan schort er iets"

RSC Anderlecht verloor met 1-0 van Sporting Charleroi. Het was alweer een zeer povere prestatie. ...

147
147

Meer sportnieuws