'Messi dropt bommetje na afgang Barcelona'

door
'Messi dropt bommetje na afgang Barcelona'

De crisis lijkt compleet bij FC Barcelona. De Spaanse sportkrant AS stelt dat sterspeler Lionel Messi na de afgang tegen Osasuna (1-2) helemaal klaar is met trainer Quique Setién en liefst een andere coach ziet komen. Inmiddels zou er ook al crisisoverleg gepland zijn over het lot van de trainer.


Eerder dit seizoen werd Setién nog aangesteld als opvolger van Ernesto Valverde, maar de absolute klik bleef uit. Het lukte de trainer niet om het veldspel te verbeteren en de resultaten werden er evenmin beter op. Donderdagavond ging de titelstrijd definitief in rook op voor de Catalanen.

FC Barcelona is nog in de race voor de eindzege van de Champions League. Maar Messi liet na het duel met Osasuna al weten dat op deze manier zelfs Napoli uitschakelen een heel lastig karwei gaat worden. Wat de steraanvaller betreft is de koek nu al op wat Setién betreft.
Messi wilde dit niet letterlijk uitspreken, maar het gerucht gaat al langer dat hij het niet ziet zitten in de coach. Mede daarom besloot hij onlangs de contractonderhandelingen te staken. Voorzitter Josep Maria Bartomeu en Messi onderhouden al geen geweldige relatie, dus Setién aanhouden zou zomaar een definitieve breuk kunnen betekenen. Een beslissing moet snel worden genomen: in augustus zal de Champions League al worden uitgespeeld.

De reactie van Messi na zijn vrije trap zei alles:
😬 | Dit was de reactie van Lionel Messi na zijn doelpunt op vrije trap. Veelzeggend. 😳🇦🇷 pic.twitter.com/FQ2Gg98yOz— Eleven Sports (NL) (@ElevenSportsBEn) July 17, 2020

LEES OOK: Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Barça moet een nieuwe trainer aanstellen ...

Meest recent

"Zoutpilaar", "Een miniem" - Catastrofe in basis Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

0
0
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

22
22
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

70
70
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

130
130
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

102
102
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

217
217
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

226
226
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

71
71
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

357
357
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

128
128
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

822
822
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

173
173
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

705
705
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

73
73
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

194
194
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

233
233
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

92
92
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

600
600
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

578
578
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

214
214

Meer sportnieuws