Ruiz zet deur open voor comeback bij AA Gent

door
Ruiz zet deur open voor comeback bij AA Gent

AA Gent bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijk seizoen. Voorzitter Ivan De Witte windt er immers geen doekjes om: de Buffalo's willen in de komende jaargang vol voor hun tweede landstitel gaan. En dat was de voorbije weken ook al duidelijk te merken op de transfermarkt.


Met Jordan Botaka, Davy Roef, Alexandre De Bruyn en Dino Arslanagic haalde Gent enkele spelers in huis die hun strepen in de Jupiler Pro League al hebben verdiend. Daarnaast werd het clubrecord verbroken om met Nurio Fortuna een nieuwe linksback aan te trekken. De komst van de Duitse middenvelder Niklas Dorsch zit er eveneens aan te komen. Maar daar stopt het niet bij. Ook het aanvallende compartiment zal nog versterkt worden. De Buffalo's willen nog een extra spits (Eldor Shomurodov?) en mogelijk ook een vervanger voor Jonathan David, die steeds dichter bij Lille OSC zou staan.

Voor die laatste positie kunnen de Oost-Vlamingen misschien beroep doen op een voormalige publiekslieveling. Bryan Ruiz is immers op zoek naar een nieuwe club nadat hij deze week zijn contract bij Santos liet ontbinden. In een interview met Everrardo Herrera zette hij de deur voor een comeback alvast open. "Het zou heel mooi zijn om terug te keren naar Nederland bij Twente, maar hetzelfde geldt voor AA Gent in België", klonk het. "Tot dusver is er wel nog geen contact geweest", aldus Ruiz, die weliswaar alweer 35 jaar wordt.

LEES OOK: Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

Gent moet een poging doen om Ruiz terug te halen ...

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

16
16
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

69
69
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

43
43
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

28
28
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

17
17
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

142
142
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

293
293
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

119
119
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

136
136
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

75
75
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

133
133
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

445
445
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

151
151
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

89
89
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

637
637
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

190
190
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

47
47
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

864
864
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

154
154
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

286
286
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

518
518
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

829
829
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

986
986
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

229
229
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

59
59

Meer sportnieuws