'Sky geeft stand van zaken in transferdossier Diatta'

1117 stemmen
'Sky geeft stand van zaken in transferdossier Diatta'

Club Brugge won zaterdagavond met duidelijk 6-0-cijfers van KV Mechelen in een wedstrijd die over 120 minuten werd gespeeld. Voor de tweede oefenpot op rij wist Krépin Diatta zijn doelpuntje mee te pikken. De Senegalese winger lijkt dus op schema voor de bekerfinale van begin augustus.


Dat Diatta er nog bij zal zijn in de clash met Antwerp, lijkt quasi zeker. Maar de kans bestaat dat hij in de weken na de bekerfinale toch andere oorden zal opzoeken. Club Brugge wil hem in ieder geval nog een jaartje houden. Coach Philippe Clement liet ook al verstaan dat het voor zijn ontwikkeling goed zou zijn om nog een seizoen voor de prijzen te spelen in Brugge. Maar ondertussen neemt de interesse vanuit het buitenland wel toe.

Volgens het Franse Football 365 zijn er minstens zeven clubs die hem van dichtbij volgen. Vooral in de Bundesliga zou Diatta grof wild zijn. Naast Hertha Berlijn zouden ook Borussia Mönchengladbach, VfL Wolfsburg en TSG Hoffenheim hem in het vizier hebben. Daarnaast worden Watford, AC Milan en SSC Napoli genoemd, al zou dit drietal iets minder concreet zijn.

UPDATE 14/07
Diatta staat dus op de lijstjes van verschillende Europese clubs, maar vooral Hertha Berlijn wordt nadrukkelijk naar voren geschoven. De Duitse tak van Sky Sports bevestigde dinsdagavond in ieder geval dat de club uit de hoofdstad zijn aanvalslinie sowieso zal versterken en schuift Diatta naar voren als één van de belangrijkste kandidaten. Het medium benadrukt wel dat de onderhandelingen omtrent de Senegalees nog niet echt concreet zijn.

Sowieso lijkt een transfer pas aan de orde na de bekerfinale tegen Antwerp van begin augustus. Bovendien wil Club hem liefst nog een seizoen behouden. Hertha zal dus met een smak geld over de brug moeten komen, maar Sky benadrukt dat er voldoende middelen aanwezig zijn in het Olympiastadion.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Denkt u dat Diatta nog een seizoen bij Club zal blijven?

Meest recent

‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

14
14
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

163
163
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

230
230
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

78
78
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

160
160
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

54
54
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

45
45
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

51
51
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

247
247
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

569
569
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

141
141
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

458
458
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

328
328
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

224
224
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

165
165
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

109
109
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

267
267
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

444
444
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

734
734
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

521
521
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

448
448
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

111
111
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

979
979
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

90
90

Meer sportnieuws