'Sky geeft stand van zaken in transferdossier Diatta'

door
'Sky geeft stand van zaken in transferdossier Diatta'

Club Brugge won zaterdagavond met duidelijk 6-0-cijfers van KV Mechelen in een wedstrijd die over 120 minuten werd gespeeld. Voor de tweede oefenpot op rij wist Krépin Diatta zijn doelpuntje mee te pikken. De Senegalese winger lijkt dus op schema voor de bekerfinale van begin augustus.


Dat Diatta er nog bij zal zijn in de clash met Antwerp, lijkt quasi zeker. Maar de kans bestaat dat hij in de weken na de bekerfinale toch andere oorden zal opzoeken. Club Brugge wil hem in ieder geval nog een jaartje houden. Coach Philippe Clement liet ook al verstaan dat het voor zijn ontwikkeling goed zou zijn om nog een seizoen voor de prijzen te spelen in Brugge. Maar ondertussen neemt de interesse vanuit het buitenland wel toe.

Volgens het Franse Football 365 zijn er minstens zeven clubs die hem van dichtbij volgen. Vooral in de Bundesliga zou Diatta grof wild zijn. Naast Hertha Berlijn zouden ook Borussia Mönchengladbach, VfL Wolfsburg en TSG Hoffenheim hem in het vizier hebben. Daarnaast worden Watford, AC Milan en SSC Napoli genoemd, al zou dit drietal iets minder concreet zijn.

UPDATE 14/07
Diatta staat dus op de lijstjes van verschillende Europese clubs, maar vooral Hertha Berlijn wordt nadrukkelijk naar voren geschoven. De Duitse tak van Sky Sports bevestigde dinsdagavond in ieder geval dat de club uit de hoofdstad zijn aanvalslinie sowieso zal versterken en schuift Diatta naar voren als één van de belangrijkste kandidaten. Het medium benadrukt wel dat de onderhandelingen omtrent de Senegalees nog niet echt concreet zijn.

Sowieso lijkt een transfer pas aan de orde na de bekerfinale tegen Antwerp van begin augustus. Bovendien wil Club hem liefst nog een seizoen behouden. Hertha zal dus met een smak geld over de brug moeten komen, maar Sky benadrukt dat er voldoende middelen aanwezig zijn in het Olympiastadion.

LEES OOK: 'Strijd helemaal los om nieuw goudhaantje Club Brugge'

Denkt u dat Diatta nog een seizoen bij Club zal blijven?

Meest recent

'Stassin wrijft zich in de handen na transferwending'

Met Romeo Vermant haalde Rudi Garcia deze maand een nieuwe, jonge spits bij de selectie van de Rode ...

9
9
Genk troeft Spaanse clubs af en strikt talent

De voorbije jaren vergaarde de jeugdopleiding van KRC Genk een stevige reputatie, met dank aan onder ...

12
12
'Strijd helemaal los om nieuw goudhaantje Club Brugge'

Club Brugge nam de voorbije jaren een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

53
53
Mannaert opgelet: komt dit land Rode Duivels leegroven?

De Rode Duivels namen in 2025 een frisse start met Rudi Garcia als bondscoach en Vincent Mannaert ...

52
52
'Bayern pleziert Kompany met pikante transfer'

Bayern München liet vlak voor de interlandbreak voor de eerste keer dit seizoen punten liggen ...

36
36
Voormalig Rode Duivel slachtoffer van gruwelijke feiten

Voetbal hoort te verbinden, niet te verdelen. Voor een ex-Rode Duivel liep een jeugdwedstrijd ...

34
34
Rode Duivel onverwacht toch mee naar Kazachstan?

De Rode Duivels trainen donderdag nog een laatste keer in België, waarna ze zich opmaken voor ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Straffe wending Kompany, toptransfer Godts'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

251
251
Puzzelwerken bij Rode Duivels: Garcia hakt knopen door

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan, de voorlaatste horde richting het WK van ...

102
102
DAZN bezwijkt: verhuist Belgisch voetbal naar Proximus?

Er is de afgelopen weken en maanden reeds veel inkt gevloeid over DAZN. Halfweg de reguliere ...

516
516
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

206
206
Vermeeren vergeleken met legende: "Als je hem ziet..."

Bij de Rode Duivels was er ook deze maand geen plaats voor Arthur Vermeeren, die zich dan maar ...

82
82
'Westerlo ziet flop in januari alweer vertrekken'

Voor Westerlo is het voorlopig opnieuw een seizoen met pieken en dalen. Onder Issame Charaï ...

43
43
Swerts verklaart mysterieuze afwezige bij Jonge Duivels

Terwijl de Rode Duivels in de komende dagen hun ticket voor het WK willen valideren, hopen de Jonge ...

49
49
'Niet meer te houden: Club speelt zomeraanwinst snel kwijt'

Club Brugge haalde afgelopen zomer al 80 miljoen euro op met uitgaande transfers en het lijkt erop ...

352
352
Zulte Waregem legt zeer straffe financiële cijfers voor

Na enkele moeilijke jaren gaat het Zulte Waregem weer voor de wind. De West-Vlamingen keerden dit ...

272
272
'Club zet zich schrap: grootmacht komt voor Ordoñez'

Afgelopen zomer slaagde Club Brugge er nog in om na een heuse soap Joel Ordoñez aan boord te ...

171
171
Swerts doet boekje open over situatie Bounida en Godts

Ajax kent een rotseizoen, maar met Rayane Bounida en Mika Godts spelen er wel twee jonge Belgen. De ...

96
96
Ronaldo richting journalist: "Je hebt te veel films gekeken"

Portugal neemt het op tegen Ierland. De match gaat door in Dublin en de Portugezen hopen zich daar ...

58
58
Wilmots krijgt gelijk: Standard ruikt ‘megadeal’

Standard doet het voorlopig zeker niet beter dan vorig seizoen. De Rouches hebben wel meer spelers ...

209
209
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

73
73
Tijd dringt voor RSCA: drie hete dossiers voor januari

RSC Anderlecht moet dringend werk gaan maken van enkele contracten. Er werd veel kritiek op Jesper ...

283
283
Vanaken schokt de Rode Duivels met 'schaamteloze' actie

Zonder De Bruyne schuift één man schaamteloos naar voren: Hans Vanaken eist de regie ...

669
669
WK-selectie krijgt vorm: 17 Duivels vechten om 4 tickets

België gaat naar het WK 2026, dat is een zekerheid. Tegen Kazachstan en Liechtenstein gaat het ...

150
150
'DAZN neemt gigantisch belangrijke beslissing'

Woensdag stond er een Algemene Vergadering van de Pro League op het programma. Daarbij moest er ...

489
489

Meer sportnieuws