'Laatste update over Gaich doet Club Brugge hopen'

752 stemmen
'Laatste update over Gaich doet Club Brugge hopen'

Club Brugge hengelde in januari lange tijd achter de diensten van de Argentijnse spits Adolfo Gaich en een akkoord leek toen in de maak, maar uiteindelijk bleef een transfer toch uit. De 21-jarige bleef dus nog een half jaartje bij zijn huidige club San Lorenzo. Maar nu is hij opnieuw verwikkeld in een heuse transfersoap.


De afgelopen dagen leek Gaich goed op weg naar het Russische CSKA Moskou, maar na een interventie van zijn makelaars zou dat bod weerd zijn ingetrokken. En dus is het gissen hoe het nu verder moet in deze soap. Onder meer het medium Olé beweert dat San Lorenzo nu het contract van Gaich gewoon wil verlengen. Andere bronnen melden dan weer dat men nu wacht op formele aanbiedingen van andere Europese ploegen. Club Brugge wordt daarbij naar voren geschoven, al zou Fiorentina ook een optie zijn. Zijn management zou wel de voorkeur geven aan een Spaanse of Italiaanse ploeg, daar liggen de commissies nu eenmaal hoger.

UPDATE 19u37
Het Argentijnse voetbalprogramma Super Futbol kwam dinsdag met een laatste nieuwe stand van zaken rond het dossier van Gaich. Volgens het medium was er inmiddels contact tussen San Lorenzo en de speler (zijn entourage). Preses Marcelo Tinelli zou gezegd hebben dat zijn contract verlengd zal worden indien er geen transfer komt in de huidige mercato. Maar het blijft wel degelijk de bedoeling dat Gaich deze zomer naar Europa verhuist.

Het programma meldt verder dat er vier ploegen in de running blijven en Club Brugge zou daar eentje van zijn. Daarnaast zou ook CSKA nog niet helemaal afgeschreven zijn ondanks het fiasco van de voorbije dagen. En tot slot zou ook twee niet nader genoemde ploegen uit Spanje in de race zijn gestapt. Het is niet duidelijk of één van deze clubs momenteel ook concrete onderhandelingen heeft lopen.

LEES OOK: 'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club moet zijn record verbreken voor de komst van Gaich ...

Meest recent

Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

8
8
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

112
112
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

38
38
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

103
103
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

298
298
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

260
260
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

297
297
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

413
413
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

766
766
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

160
160
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

328
328
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

103
103
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

168
168
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

435
435
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

459
459
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

321
321
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

224
224
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

431
431
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

347
347
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

888
888
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

648
648
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

540
540
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

376
376

Meer sportnieuws