'Pep gaat na vrijspraak City meteen voor tweede Duivel'

2045
'Pep gaat na vrijspraak City meteen voor tweede Duivel'

Manchester City werd maandag vrijgesproken van zijn Europese schorsing en dus kan de Engelse topclub volop inzetten op het komende seizoen. Volgens coach Pep Guardiola ligt de focus momenteel echter enkel op de FA Cup en eindronde van de Champions League. Maar achter de schermen wordt wel degelijk aan versterking gewerkt.


Dé topprioriteit in het Etihad Stadium is het aantrekken van defensieve versterking. En daarvoor doen verschillende namen de ronde: Milan Skriniar (Inter), Kalidou Koulibaly (Napoli), David Alaba (Bayern), ... worden allemaal genoemd. Maar valt te betwijfelen of zij ook haalbaar zijn. Daarom wordt volgens The Telegraph ook een 'korte termijn-oplossing' overwogen, iemand die één à twee seizoen kan depanneren. En dat zou niemand minder dan Jan Vertonghen zijn.

De Rode Duivel verlengde zijn contract bij Tottenham onlangs nog met enkele maanden om de Premier League te kunnen afwerken, maar na het seizoen zal hij er wel degelijk transfervrij de deur uitwandelen. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Internazionale de onderhandelingen alvast weer had geopend. Maar daar zou Man City dus een stokje voor kunnen steken.

Guardiola zou geïnteresseerd zijn in de komst van de Rode Duivel, zeker omdat hij zowel in het centrum als op de linksbackpositie uit de voeten kan. Gezien zijn ervaring met het spelsysteem van Mauricio Pochettino, denkt men dat Vertonghen ook snel overweg zal kunnen met de speelstijl van City. Bovendien moet er op hem geen transfersom betaald worden, waardoor er meer middelen overblijven voor andere aanwinsten.

LEES OOK: Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Wat is volgens u de beste optie voor Vertonghen?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

12
12
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

40
40
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

24
24
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

12
12
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

38
38
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

32
32
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

83
83
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

187
187
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

257
257
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

105
105
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

31
31
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

73
73
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

175
175
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

125
125
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

71
71
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

63
63
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

54
54

Meer sportnieuws