TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat stevig toe, Real wil uitpakken'

1317 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat stevig toe, Real wil uitpakken'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De soap rond Adolfo Gaich blijft maar duren. Maandag werd een streep getrokken onder zijn transfer naar CSKA Moskou door het uitblijven van een akkoord. Zijn makelaars zouden nu terug openstaan voor aanbiedingen van andere Europese clubs, zoals Club Brugge. Het is echter niet duidelijk of Blauw-Zwart nog zin heeft om in dit spelletje mee te gaan. Bovendien zou zijn management eerder op ploegen in Spanje en Italië mikken. Indien club naast Gaich grijpt, haalt het normaal gezien elders een nieuwe spits. Ruud Vormer liet dan weer verstaan dat hij zijn carrière in Brugge wil afsluiten.

RSC Anderlecht rondde de terugkeer van Derrick Lukassen af, die een seizoen extra gehuurd werd van PSV Eindhoven. En volgens La Dernière Heure is ook de overgang van Bogdan Mykhaylichenko helemaal rond. RSCA zou zo'n 500.000 euro betalen voor de 23-jarige linksback. Argentijnse bronnen meldden dan weer dat RSCA een voorstel deed aan Lucas Biglia, maar dat lijkt onwaarschijnlijk. De club liet verder weten dat een ruildeal tussen Omar Govea en Pieter Gerkens niet aan de orde is.

Met Alireza Beiranvand heeft Antwerp FC eindelijk zijn extra doelman beet. De Iraniër is inmiddels geland in ons land. Hij zal wel enkele dagen in quarantaine moeten blijven alvorens zijn medische proeven afgelegd kunnen worden. Indien achter de rug zijn, tekent de international allicht een meerjarig contract en kan hij de concurrentiestrijd met Jean Butez aangaan.

Nordin Jackers lijkt KRC Genk definitief te gaan inruilen voor een eersteklasser. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat er verregaande gesprekken worden gevoerd met KV Oostende. De Kustploeg is volop aan het bouwen aan een nieuw team en heeft onder meer nog een doelman nodig. Ook Cercle zou op de loer liggen. Daarnaast zou Genk ook afscheid nemen van Zinho Gano, die volgens de geruchtenmolen op weg is naar KV Mechelen.

STVV kan nog de nodige versterking gebruiken en de Kanaries zijn momenteel op stage in Horst in Nederland. Daar testen ze een opvallende speler. Het Belang van Limburg weet dat Sandy Walsh een kans krijgt om trainer Kevin Muscat te overtuigen. De Nederlander is een vrije speler nadat zijn avontuur bij Zulte Waregem ten einde liep.

De onderhandelingen tussen Zulte Waregem en Laurens De Bock sleepten enige tijd aan, maar volgens Het Nieuwsblad is er nu toch schot in de zaak gekomen. De oud-linksachter van Club Brugge heeft bij Leeds geen toekomst meer en mag dus vertrekken. Essevee wil de transfer van De Bock eerstdaags afronden.

Volgens Het Laatste Nieuws hoopt Cercle Brugge op een akkoord met stadsgenoot Club Brugge over de definitieve transfer van Guillaume Hubert. De doelman werd vorige seizoen al gehuurd en Cercle zou hem nu permanent willen overnemen. Maar momenteel zou het prijskaartje wat duur uitvallen. Zoals gezegd vormt Jackers een alternatief.

Buitenlandse media weten dat Moeskroen concrete interesse heeft in Matias Silvestre, een 35-jarige centrale verdediger die zonder club zit. Zijn laatste avontuur was bij Livorno, eerder speelde de Argentijn ook voor Internazionale en AC Milan.

BUITENLAND
Real Madrid blijft hoog inzetten op de komst van Kylian Mbappé. Deze zomer mag dan wel nog te vroeg zijn, maar volgens Marca rekenen ze er bij Los Blancos op dat de Fransman volgend jaar de overstap maakt. Loze woorden zijn dat alvast niet: Mbappé is nu 21 jaar oud en ligt tot medio 2022 vast in het Parc des Princes. De superster van PSG zou wel zo'n 180 miljoen euro moeten kosten.

Volgens La Gazzetta dello Sport hebben het bestuur van Inter en Barcelona afgesproken om na het seizoen de onderhandelingen omtrent Lautaro Martinez pas opnieuw te starten. Beide clubs zijn zowel in eigen land als Europees nog actief en willen eerst die opdrachten tot een goed einde brengen. Volgens de krant zou Internazionale enkele spelers plus een geldbedrag willen ontvangen voor het Argentijns goudhaantje.

Chelsea FC zou opnieuw stevig willen uitpakken. Zo stelt The Mirror dat de Londense club zich wil versterken met Jan Oblak. De sluitpost van Atlético Madrid zou met rood zijn omcirkeld als opvolger van Kepa Arrizabalaga. Volgens het Britse medium zal Chelsea geen meer dan 100 miljoen euro presenteren aan Atlético, maar hoopt men een akkoord te bereiken door ruilspelers in de deal te betrekken.

Liverpool FC heeft een uitstekend seizoen achter de rug en pakte met overwacht de Engelse titel, voor het eerst in 30 jaar tijd. Ondanks dat succes dreigen toch enkele spelers te vertrekken op Anfield. Onder andere Dejan Lovren zou mogen beschikken. Volgens Goal zijn verschillende clubs geïnteresseerd in de centrale verdediger, waaronder twee competitiegenoten. Ook Zenit Sint-Petersburg en AS Roma worden genoemd.

LEES OOK: Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Denkt u dat Mbappe volgend seizoen bij Real speelt?

Meest recent

'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

19
19
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

123
123
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

14
14
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

149
149
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

484
484
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

209
209
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

262
262
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

45
45
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

97
97
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

134
134
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

56
56
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

111
111
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

168
168
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

128
128
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

83
83
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

432
432
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

150
150
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

83
83
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

331
331
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

317
317
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

108
108
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

163
163
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

127
127
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

163
163

Meer sportnieuws