TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat stevig toe, Real wil uitpakken'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat stevig toe, Real wil uitpakken'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De soap rond Adolfo Gaich blijft maar duren. Maandag werd een streep getrokken onder zijn transfer naar CSKA Moskou door het uitblijven van een akkoord. Zijn makelaars zouden nu terug openstaan voor aanbiedingen van andere Europese clubs, zoals Club Brugge. Het is echter niet duidelijk of Blauw-Zwart nog zin heeft om in dit spelletje mee te gaan. Bovendien zou zijn management eerder op ploegen in Spanje en Italië mikken. Indien club naast Gaich grijpt, haalt het normaal gezien elders een nieuwe spits. Ruud Vormer liet dan weer verstaan dat hij zijn carrière in Brugge wil afsluiten.

RSC Anderlecht rondde de terugkeer van Derrick Lukassen af, die een seizoen extra gehuurd werd van PSV Eindhoven. En volgens La Dernière Heure is ook de overgang van Bogdan Mykhaylichenko helemaal rond. RSCA zou zo'n 500.000 euro betalen voor de 23-jarige linksback. Argentijnse bronnen meldden dan weer dat RSCA een voorstel deed aan Lucas Biglia, maar dat lijkt onwaarschijnlijk. De club liet verder weten dat een ruildeal tussen Omar Govea en Pieter Gerkens niet aan de orde is.

Met Alireza Beiranvand heeft Antwerp FC eindelijk zijn extra doelman beet. De Iraniër is inmiddels geland in ons land. Hij zal wel enkele dagen in quarantaine moeten blijven alvorens zijn medische proeven afgelegd kunnen worden. Indien achter de rug zijn, tekent de international allicht een meerjarig contract en kan hij de concurrentiestrijd met Jean Butez aangaan.

Nordin Jackers lijkt KRC Genk definitief te gaan inruilen voor een eersteklasser. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat er verregaande gesprekken worden gevoerd met KV Oostende. De Kustploeg is volop aan het bouwen aan een nieuw team en heeft onder meer nog een doelman nodig. Ook Cercle zou op de loer liggen. Daarnaast zou Genk ook afscheid nemen van Zinho Gano, die volgens de geruchtenmolen op weg is naar KV Mechelen.

STVV kan nog de nodige versterking gebruiken en de Kanaries zijn momenteel op stage in Horst in Nederland. Daar testen ze een opvallende speler. Het Belang van Limburg weet dat Sandy Walsh een kans krijgt om trainer Kevin Muscat te overtuigen. De Nederlander is een vrije speler nadat zijn avontuur bij Zulte Waregem ten einde liep.

De onderhandelingen tussen Zulte Waregem en Laurens De Bock sleepten enige tijd aan, maar volgens Het Nieuwsblad is er nu toch schot in de zaak gekomen. De oud-linksachter van Club Brugge heeft bij Leeds geen toekomst meer en mag dus vertrekken. Essevee wil de transfer van De Bock eerstdaags afronden.

Volgens Het Laatste Nieuws hoopt Cercle Brugge op een akkoord met stadsgenoot Club Brugge over de definitieve transfer van Guillaume Hubert. De doelman werd vorige seizoen al gehuurd en Cercle zou hem nu permanent willen overnemen. Maar momenteel zou het prijskaartje wat duur uitvallen. Zoals gezegd vormt Jackers een alternatief.

Buitenlandse media weten dat Moeskroen concrete interesse heeft in Matias Silvestre, een 35-jarige centrale verdediger die zonder club zit. Zijn laatste avontuur was bij Livorno, eerder speelde de Argentijn ook voor Internazionale en AC Milan.

BUITENLAND
Real Madrid blijft hoog inzetten op de komst van Kylian Mbappé. Deze zomer mag dan wel nog te vroeg zijn, maar volgens Marca rekenen ze er bij Los Blancos op dat de Fransman volgend jaar de overstap maakt. Loze woorden zijn dat alvast niet: Mbappé is nu 21 jaar oud en ligt tot medio 2022 vast in het Parc des Princes. De superster van PSG zou wel zo'n 180 miljoen euro moeten kosten.

Volgens La Gazzetta dello Sport hebben het bestuur van Inter en Barcelona afgesproken om na het seizoen de onderhandelingen omtrent Lautaro Martinez pas opnieuw te starten. Beide clubs zijn zowel in eigen land als Europees nog actief en willen eerst die opdrachten tot een goed einde brengen. Volgens de krant zou Internazionale enkele spelers plus een geldbedrag willen ontvangen voor het Argentijns goudhaantje.

Chelsea FC zou opnieuw stevig willen uitpakken. Zo stelt The Mirror dat de Londense club zich wil versterken met Jan Oblak. De sluitpost van Atlético Madrid zou met rood zijn omcirkeld als opvolger van Kepa Arrizabalaga. Volgens het Britse medium zal Chelsea geen meer dan 100 miljoen euro presenteren aan Atlético, maar hoopt men een akkoord te bereiken door ruilspelers in de deal te betrekken.

Liverpool FC heeft een uitstekend seizoen achter de rug en pakte met overwacht de Engelse titel, voor het eerst in 30 jaar tijd. Ondanks dat succes dreigen toch enkele spelers te vertrekken op Anfield. Onder andere Dejan Lovren zou mogen beschikken. Volgens Goal zijn verschillende clubs geïnteresseerd in de centrale verdediger, waaronder twee competitiegenoten. Ook Zenit Sint-Petersburg en AS Roma worden genoemd.

LEES OOK: Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Denkt u dat Mbappe volgend seizoen bij Real speelt?

Meest recent

Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

26
26
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

35
35
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

22
22
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

45
45
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

30
30
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

139
139
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

33
33
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

30
30
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

48
48
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

91
91
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

251
251
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

104
104
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

156
156
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

115
115
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

93
93
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

352
352
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

80
80
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

47
47
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

159
159
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

157
157
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

108
108
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

170
170
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

328
328

Meer sportnieuws