Anderlecht maakt transfer van Luckassen bekend

347 stemmen
Anderlecht maakt transfer van Luckassen bekend

RSC Anderlecht werkt aanstaande zaterdag zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding af, STVV vormt de tegenstander van dienst. De kans is klein dat Derrick Luckassen dan weer zijn opwachting zal maken bij Paars-Wit. De verlenging van zijn huurbeurt is echter wel zo goed als rond.

De voorbije dagen werd al duidelijk dat de Nederlander nog een jaartje in Brussel zou blijven, het was enkel kwestie om tot een akkoord met moederclub PSV Eindhoven te komen. En volgens De Telegraaf is die overeenkomst inmiddels bereikt. Anderlecht zou wel een inspanning doen en neemt volgend seizoen zijn volledige salaris over. Het is niet duidelijk of er een nieuwe aankoopoptie werd opgenomen.

In ieder geval zouden enkel nog de juridische details afgewikkeld moeten worden, daarna kan de deal helemaal beklonken worden. Opvallend is dat Luckassen zijn contract bij PSV eerst met een jaartje zou verlengen tot 2023. Op die manier staat hij nog twee seizoenen onder contract wanneer hij komende zomer terugkeert en dat heeft een positieve invloed op zijn transferwaarde.

UPDATE 14/07

De afwikkeling van zijn transfer heeft nog enkele dagen langer geduurd dan verwacht, maar nu zou dus ook al het papierwerk rond zijn. Volgens Het Laatste Nieuws maakt Luckassen dinsdag opnieuw zijn opwachting op training bij Paars-Wit. Mooi op tijd dus voor het oefenduel van aanstaande zaterdag tegen Saint-Etienne. Overigens zou er dit keer geen aankoopoptie zijn opgenomen in de huurovereenkomst.

UPDATE 10u15

Vanochtend werd er al gemeld dat Derrick Luckassen dinsdag opnieuw zijn opwachting zou maken bij Anderlecht. Dat nieuws werd nu ook bevestigd door de club zelf. Middels een Tweet verwelkomt Paars-Wit de verdediger namelijk terug bij de club, die dus voor één seizoen wordt gehuurd van PSV, ditmaal zónder aankoopoptie.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Goeie zaak voor Anderlecht?

Meest recent

Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

96
96
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

29
29
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

7
7
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

64
64
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

133
133
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

195
195
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

220
220
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

42
42
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

42
42
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

87
87
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

98
98
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

82
82
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

48
48
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

176
176
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

279
279
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

114
114
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

265
265
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

344
344
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

201
201
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1024
1024
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1378
1378

Meer sportnieuws