Anderlecht maakt transfer van Luckassen bekend

door
Anderlecht maakt transfer van Luckassen bekend

RSC Anderlecht werkt aanstaande zaterdag zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding af, STVV vormt de tegenstander van dienst. De kans is klein dat Derrick Luckassen dan weer zijn opwachting zal maken bij Paars-Wit. De verlenging van zijn huurbeurt is echter wel zo goed als rond.

De voorbije dagen werd al duidelijk dat de Nederlander nog een jaartje in Brussel zou blijven, het was enkel kwestie om tot een akkoord met moederclub PSV Eindhoven te komen. En volgens De Telegraaf is die overeenkomst inmiddels bereikt. Anderlecht zou wel een inspanning doen en neemt volgend seizoen zijn volledige salaris over. Het is niet duidelijk of er een nieuwe aankoopoptie werd opgenomen.

In ieder geval zouden enkel nog de juridische details afgewikkeld moeten worden, daarna kan de deal helemaal beklonken worden. Opvallend is dat Luckassen zijn contract bij PSV eerst met een jaartje zou verlengen tot 2023. Op die manier staat hij nog twee seizoenen onder contract wanneer hij komende zomer terugkeert en dat heeft een positieve invloed op zijn transferwaarde.

UPDATE 14/07

De afwikkeling van zijn transfer heeft nog enkele dagen langer geduurd dan verwacht, maar nu zou dus ook al het papierwerk rond zijn. Volgens Het Laatste Nieuws maakt Luckassen dinsdag opnieuw zijn opwachting op training bij Paars-Wit. Mooi op tijd dus voor het oefenduel van aanstaande zaterdag tegen Saint-Etienne. Overigens zou er dit keer geen aankoopoptie zijn opgenomen in de huurovereenkomst.

UPDATE 10u15

Vanochtend werd er al gemeld dat Derrick Luckassen dinsdag opnieuw zijn opwachting zou maken bij Anderlecht. Dat nieuws werd nu ook bevestigd door de club zelf. Middels een Tweet verwelkomt Paars-Wit de verdediger namelijk terug bij de club, die dus voor één seizoen wordt gehuurd van PSV, ditmaal zónder aankoopoptie.

LEES OOK: Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Goeie zaak voor Anderlecht?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

104
104
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

180
180
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

243
243
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

74
74
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

173
173
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

513
513
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

199
199
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

740
740
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

188
188
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

236
236
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

662
662
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

374
374
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

320
320
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

185
185
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

429
429
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

204
204
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

325
325

Meer sportnieuws