'Makelaarsspel kan Club Brugge fraaie aanwinst opleveren'

door
'Makelaarsspel kan Club Brugge fraaie aanwinst opleveren'

Vermits nieuwkomers toch niet mogen ingezet worden in de bekerfinale en de mercato nog geopend is tot begin oktober, neemt Club Brugge een afwachtende houding aan op de transfermarkt. Maar Vincent Mannaert en co zijn achter de schermen wel degelijk met verschillende dossiers bezig. Zo viel dit weekend ook weer de naam van Adolfo Gaich.


De Argentijnse spits staat al een tijdje op de radar van de Bruggelingen. Vorige week leek Blauw-Zwart echter naast het net te vissen toen bekend geraakte dat zijn club San Lorenzo een bod had geaccepteerd van het Russische CSKA Moskou. Maar de entourage van de spits liet meteen verstaan dat er nog geen overeenkomst was met de speler zelf en dat is momenteel nog steeds niet het geval. Ondertussen begint de tijd wel te dringen. Zo meldt journalist César Luis Merlo dat het bod van CSKA maandag om 19 uur (Argentijnse tijd) vervalt.

Voor Club Brugge zit er voorlopig dus niets anders op dan af te wachten. De landskampioen zou afgelopen weekend aan het bestuur van San Lorenzo hebben laten weten dat men het bod van CSKA (8.5 miljoen euro voor 80% van de transferrechten) wil evenaren. Dat zou wel nog op papier gezet moeten worden, volgens Deporfe is de kans echter groot dat de Bruggelingen een formele aanbieding zullen neerleggen.

UPDATE 12u40
Club blijft dus een kansje maken op Gaich en dat zou volgens Footmercato onder meer te maken hebben met de makelaars van de spits. San Lorenzo zou de onderhandelingen met CSKA immers gevoerd hebben zonder inbreng van zijn zaakwaarnemers, waardoor zij een deel van de commissie misliepen. Daarom zouden zij zich niet bepaald constructief opstellen in de gesprekken met de Russen en werd de deur opengezet voor andere ploegen zoals Club Brugge.

Ook het Franse medium benadrukt dat er nog geen officieel bod op tafel kwam vanuit Jan Breydel, maar dat de landskampioen wel zou aangegeven hebben aan San Lorenzo dat het opnieuw wil onderhandelen.

LEES OOK: Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Trending:

‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Club moet doordrukken voor Gaich ...

Meest recent

‘Matias Fernandez-Pardo maakt zomerse droomtransfer’

Matias Fernandez-Pardo brak door bij KAA Gent, maar werd al snel opgepikt door het Franse Lille. ...

7
7
Louis van Gaal openhartig over zijn gezondheid

Louis van Gaal (73) wordt gezien als één van de beste hoofdtrainers ooit. De ...

11
11
‘Bakayoko verbaast iedereen met straffe transfereis’

Johan Bakayoko kon een jaar geleden nog voor een astronomisch bedrag naar Saudi-Arabië, maar na ...

34
34
Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

120
120
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

176
176
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

289
289
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

90
90
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

271
271
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

570
570
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

420
420
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

67
67
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

286
286
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

330
330
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1914
1914
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

208
208
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

248
248
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

238
238
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1175
1175
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

254
254
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

593
593
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

525
525
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

386
386
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

414
414
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

225
225
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

828
828

Meer sportnieuws