'Makelaarsspel kan Club Brugge fraaie aanwinst opleveren'

1054 stemmen
'Makelaarsspel kan Club Brugge fraaie aanwinst opleveren'

Vermits nieuwkomers toch niet mogen ingezet worden in de bekerfinale en de mercato nog geopend is tot begin oktober, neemt Club Brugge een afwachtende houding aan op de transfermarkt. Maar Vincent Mannaert en co zijn achter de schermen wel degelijk met verschillende dossiers bezig. Zo viel dit weekend ook weer de naam van Adolfo Gaich.


De Argentijnse spits staat al een tijdje op de radar van de Bruggelingen. Vorige week leek Blauw-Zwart echter naast het net te vissen toen bekend geraakte dat zijn club San Lorenzo een bod had geaccepteerd van het Russische CSKA Moskou. Maar de entourage van de spits liet meteen verstaan dat er nog geen overeenkomst was met de speler zelf en dat is momenteel nog steeds niet het geval. Ondertussen begint de tijd wel te dringen. Zo meldt journalist César Luis Merlo dat het bod van CSKA maandag om 19 uur (Argentijnse tijd) vervalt.

Voor Club Brugge zit er voorlopig dus niets anders op dan af te wachten. De landskampioen zou afgelopen weekend aan het bestuur van San Lorenzo hebben laten weten dat men het bod van CSKA (8.5 miljoen euro voor 80% van de transferrechten) wil evenaren. Dat zou wel nog op papier gezet moeten worden, volgens Deporfe is de kans echter groot dat de Bruggelingen een formele aanbieding zullen neerleggen.

UPDATE 12u40
Club blijft dus een kansje maken op Gaich en dat zou volgens Footmercato onder meer te maken hebben met de makelaars van de spits. San Lorenzo zou de onderhandelingen met CSKA immers gevoerd hebben zonder inbreng van zijn zaakwaarnemers, waardoor zij een deel van de commissie misliepen. Daarom zouden zij zich niet bepaald constructief opstellen in de gesprekken met de Russen en werd de deur opengezet voor andere ploegen zoals Club Brugge.

Ook het Franse medium benadrukt dat er nog geen officieel bod op tafel kwam vanuit Jan Breydel, maar dat de landskampioen wel zou aangegeven hebben aan San Lorenzo dat het opnieuw wil onderhandelen.

LEES OOK: Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Club moet doordrukken voor Gaich ...

Meest recent

Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

2
2
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

186
186
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

28
28
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

127
127
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

142
142
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

78
78
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

259
259
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

183
183
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

358
358
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

398
398
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

89
89
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

202
202
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

123
123
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

91
91
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

196
196
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

308
308
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

434
434
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

198
198
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

615
615
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

68
68
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

398
398
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

271
271
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

409
409
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

287
287
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

189
189

Meer sportnieuws