'Makelaarsspel kan Club Brugge fraaie aanwinst opleveren'

door
'Makelaarsspel kan Club Brugge fraaie aanwinst opleveren'

Vermits nieuwkomers toch niet mogen ingezet worden in de bekerfinale en de mercato nog geopend is tot begin oktober, neemt Club Brugge een afwachtende houding aan op de transfermarkt. Maar Vincent Mannaert en co zijn achter de schermen wel degelijk met verschillende dossiers bezig. Zo viel dit weekend ook weer de naam van Adolfo Gaich.


De Argentijnse spits staat al een tijdje op de radar van de Bruggelingen. Vorige week leek Blauw-Zwart echter naast het net te vissen toen bekend geraakte dat zijn club San Lorenzo een bod had geaccepteerd van het Russische CSKA Moskou. Maar de entourage van de spits liet meteen verstaan dat er nog geen overeenkomst was met de speler zelf en dat is momenteel nog steeds niet het geval. Ondertussen begint de tijd wel te dringen. Zo meldt journalist César Luis Merlo dat het bod van CSKA maandag om 19 uur (Argentijnse tijd) vervalt.

Voor Club Brugge zit er voorlopig dus niets anders op dan af te wachten. De landskampioen zou afgelopen weekend aan het bestuur van San Lorenzo hebben laten weten dat men het bod van CSKA (8.5 miljoen euro voor 80% van de transferrechten) wil evenaren. Dat zou wel nog op papier gezet moeten worden, volgens Deporfe is de kans echter groot dat de Bruggelingen een formele aanbieding zullen neerleggen.

UPDATE 12u40
Club blijft dus een kansje maken op Gaich en dat zou volgens Footmercato onder meer te maken hebben met de makelaars van de spits. San Lorenzo zou de onderhandelingen met CSKA immers gevoerd hebben zonder inbreng van zijn zaakwaarnemers, waardoor zij een deel van de commissie misliepen. Daarom zouden zij zich niet bepaald constructief opstellen in de gesprekken met de Russen en werd de deur opengezet voor andere ploegen zoals Club Brugge.

Ook het Franse medium benadrukt dat er nog geen officieel bod op tafel kwam vanuit Jan Breydel, maar dat de landskampioen wel zou aangegeven hebben aan San Lorenzo dat het opnieuw wil onderhandelen.

LEES OOK: 'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Club moet doordrukken voor Gaich ...

Meest recent

'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

5
5
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

2
2
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

42
42
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

63
63
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

59
59
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

54
54
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

12
12
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

191
191
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

36
36
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

43
43
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

65
65
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

95
95
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

204
204
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

448
448
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

203
203
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

362
362
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

227
227
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

134
134
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

369
369
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

604
604
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

242
242
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

280
280
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

117
117
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

172
172
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

428
428

Meer sportnieuws