'Makelaarsspel kan Club Brugge fraaie aanwinst opleveren'

door
'Makelaarsspel kan Club Brugge fraaie aanwinst opleveren'

Vermits nieuwkomers toch niet mogen ingezet worden in de bekerfinale en de mercato nog geopend is tot begin oktober, neemt Club Brugge een afwachtende houding aan op de transfermarkt. Maar Vincent Mannaert en co zijn achter de schermen wel degelijk met verschillende dossiers bezig. Zo viel dit weekend ook weer de naam van Adolfo Gaich.


De Argentijnse spits staat al een tijdje op de radar van de Bruggelingen. Vorige week leek Blauw-Zwart echter naast het net te vissen toen bekend geraakte dat zijn club San Lorenzo een bod had geaccepteerd van het Russische CSKA Moskou. Maar de entourage van de spits liet meteen verstaan dat er nog geen overeenkomst was met de speler zelf en dat is momenteel nog steeds niet het geval. Ondertussen begint de tijd wel te dringen. Zo meldt journalist César Luis Merlo dat het bod van CSKA maandag om 19 uur (Argentijnse tijd) vervalt.

Voor Club Brugge zit er voorlopig dus niets anders op dan af te wachten. De landskampioen zou afgelopen weekend aan het bestuur van San Lorenzo hebben laten weten dat men het bod van CSKA (8.5 miljoen euro voor 80% van de transferrechten) wil evenaren. Dat zou wel nog op papier gezet moeten worden, volgens Deporfe is de kans echter groot dat de Bruggelingen een formele aanbieding zullen neerleggen.

UPDATE 12u40
Club blijft dus een kansje maken op Gaich en dat zou volgens Footmercato onder meer te maken hebben met de makelaars van de spits. San Lorenzo zou de onderhandelingen met CSKA immers gevoerd hebben zonder inbreng van zijn zaakwaarnemers, waardoor zij een deel van de commissie misliepen. Daarom zouden zij zich niet bepaald constructief opstellen in de gesprekken met de Russen en werd de deur opengezet voor andere ploegen zoals Club Brugge.

Ook het Franse medium benadrukt dat er nog geen officieel bod op tafel kwam vanuit Jan Breydel, maar dat de landskampioen wel zou aangegeven hebben aan San Lorenzo dat het opnieuw wil onderhandelen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

Club moet doordrukken voor Gaich ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

26
26
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

37
37
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

68
68
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

142
142
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

678
678
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

334
334
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

100
100
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

449
449
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

310
310
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

201
201
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

190
190
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

194
194
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

286
286
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

379
379
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

457
457
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

219
219
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

86
86
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

455
455
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

172
172
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

830
830
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

578
578
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

232
232
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1295
1295
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

153
153
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

389
389

Meer sportnieuws