'Onverwachte club wil transfer Vertonghen kapen'

672 stemmen
'Onverwachte club wil transfer Vertonghen kapen'

Om het seizoen in de Premier League te kunnen uitdoen werd het contract van Jan Vertonghen met enkele maanden verlengd bij Tottenham Hotspur. Maar daarna vertrekt hij normaal gezien transfervrij naar een andere club. En dat zou wel eens Internazionale kunnen worden.


De Rode Duivel was daar eerder al in beeld, maar door zijn tijdelijke contractverlenging werd deze piste even stilgelegd. Daar zou nu echter weer verandering in komen. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft Inter besloten om tóch voor Vertonghen te gaan. De clubleiding zoekt een ervaren vervanger voor Diego Godin en naar verluidt zijn de onderhandelingen omtrent onze landgenoot weer geopend.

UPDATE 13/07
Inter lijkt dus concreet werk te maken van de Rode Duivel, maar er zijn kapers op de kust. Zo meldt de Turkse krant Takvim dat ook Fenerbahce zijn zinnen heeft gezet op Vertonghen. De grootmacht uit Istanbul staat er om bekend regelmatige oudere, ervaren spelers aan te trekken die eerder naam hebben gemaakt in Europa. Doorgaans worden zijn verleid met een hoog salaris, denk in het recente verleden bijvoorbeeld aan Robin van Persie, Mathieu Valbuena, Dirk Kuyt en zelfs Roberto Carlos.

Of het sportief zo'n goede keuze zou zijn, valt echter serieus te betwijfelen. Fenerbahce heeft de voorbije periode heel wat van haar pluimen verloren en staat momenteel zelfs een povere 7de plaats in de Süper Lig. Het lijkt dan ook onwaarschijnlijk dat Vertonghen op zo'n aanbieding zou ingaan. Overigens zou er met Besiktas nog een andere grote naam uit Istanbul zijn zinnen hebben gezet op de Rode Duivel.

LEES OOK: 'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Fenerbahce zou geen goede keuze zijn voor Vertonghen ...

Meest recent

Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

4
4
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

3
3
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

29
29
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

189
189
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

102
102
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

136
136
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

103
103
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

81
81
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

340
340
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

298
298
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

128
128
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

122
122
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

104
104
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

15
15
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

119
119
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

493
493
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

312
312
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

202
202
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

190
190
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

61
61
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

106
106
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1066
1066
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

540
540
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

231
231
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

82
82

Meer sportnieuws