'Onverwachte club wil transfer Vertonghen kapen'

672 stemmen
'Onverwachte club wil transfer Vertonghen kapen'

Om het seizoen in de Premier League te kunnen uitdoen werd het contract van Jan Vertonghen met enkele maanden verlengd bij Tottenham Hotspur. Maar daarna vertrekt hij normaal gezien transfervrij naar een andere club. En dat zou wel eens Internazionale kunnen worden.


De Rode Duivel was daar eerder al in beeld, maar door zijn tijdelijke contractverlenging werd deze piste even stilgelegd. Daar zou nu echter weer verandering in komen. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft Inter besloten om tóch voor Vertonghen te gaan. De clubleiding zoekt een ervaren vervanger voor Diego Godin en naar verluidt zijn de onderhandelingen omtrent onze landgenoot weer geopend.

UPDATE 13/07
Inter lijkt dus concreet werk te maken van de Rode Duivel, maar er zijn kapers op de kust. Zo meldt de Turkse krant Takvim dat ook Fenerbahce zijn zinnen heeft gezet op Vertonghen. De grootmacht uit Istanbul staat er om bekend regelmatige oudere, ervaren spelers aan te trekken die eerder naam hebben gemaakt in Europa. Doorgaans worden zijn verleid met een hoog salaris, denk in het recente verleden bijvoorbeeld aan Robin van Persie, Mathieu Valbuena, Dirk Kuyt en zelfs Roberto Carlos.

Of het sportief zo'n goede keuze zou zijn, valt echter serieus te betwijfelen. Fenerbahce heeft de voorbije periode heel wat van haar pluimen verloren en staat momenteel zelfs een povere 7de plaats in de Süper Lig. Het lijkt dan ook onwaarschijnlijk dat Vertonghen op zo'n aanbieding zou ingaan. Overigens zou er met Besiktas nog een andere grote naam uit Istanbul zijn zinnen hebben gezet op de Rode Duivel.

LEES OOK: 'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Fenerbahce zou geen goede keuze zijn voor Vertonghen ...

Meest recent

FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

0
0
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

47
47
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

142
142
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

87
87
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

67
67
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

178
178
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

546
546
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

84
84
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

231
231
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

142
142
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

75
75
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

71
71
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

202
202
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

681
681
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

56
56
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

71
71
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

455
455
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

466
466
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

576
576
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1128
1128
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

574
574
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

118
118
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

157
157
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

124
124

Meer sportnieuws