'Gent niet te stoppen: nog twee grote aanwinsten op komst'

door
'Gent niet te stoppen: nog twee grote aanwinsten op komst'

Door de positieve corona-test van Paul Onuachu zag AA Gent afgelopen weekend zijn oefenpot tegen KRC Genk in het water vallen. Maar aanstaande zaterdag wacht alweer een nieuwe grote test met Club Brugge als sparringpartner. Ondertussen blijven de Buffalo's zich roeren op de transfermarkt.


De Gentenaren hadden al een heus transferoffensief ingezet en haalden met onder andere Jordan Botaka, Nurio Fortuna en Dino Arslanagic enkele smaakmakers uit de eigen competitie in huis. Maar de transferhonger is nog niet gestild. Zo zou Gent volgens Het Laatste Nieuws nog minstens twee grote aanwinsten willen aantrekken.

Om het middenveld ter versterken lijkt Niklas Dorsch overgenomen te gaan worden van Heidenheim, de 22-jarige zou volgens HLN een 'topaanwinst' zijn. Daarnaast willen de Buffalo's ook een spits aantrekken met een duidelijke meerwaarde. Ook al zal het daar allicht de nodige miljoenen voor moeten neerleggen.

En wie weet volgt er nog meer versterking als Jonathan David straks voor de gewenste 30 à 35 miljoen euro vertrekt. Voorlopig kwam er wel nog geen bod binnen dat aan de voorwaarden voldeed. Bovengenoemde bron benadrukt verder dat de andere sterkhouders absoluut niet mogen vertrekken. De club staat financieel ook sterk genoeg om lucratieve aanbiedingen naast zich neer te leggen.

LEES OOK: Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Gent wordt volgend seizoen de grootste uitdager voor Club ...

Meest recent

KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

51
51
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

117
117
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

25
25
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

358
358
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

114
114
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

64
64
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

13
13
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

27
27
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

358
358
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

152
152
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

498
498
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

67
67
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

99
99
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

324
324
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

223
223
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

509
509
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

188
188
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

604
604
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

251
251
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

749
749
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

196
196
'Club Brugge-bom zindert na: twee grove fouten Verhaeghe'

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

964
964
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

450
450
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

80
80
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

63
63

Meer sportnieuws