'Beerschot wil fraaie transfer afronden bij AA Gent'

door
'Beerschot wil fraaie transfer afronden bij AA Gent'

Beerschot VA zit momenteel in een moeilijke positie op de transfermarkt. De Antwerpenaren weten immers nog niet in welke reeks ze volgend seizoen zullen belanden en dat maakt het niet evident om versterking aan te trekken. Al zouden er op 't Kiel wel de nodige plannen klaarliggen.


Met Dario Van den Buijs wist Beerschot eerder al een nieuwe verdediger transfervrij binnen te halen, sindsdien bleef het bijzonder stil vanuit het Olympisch stadion. Maar er wordt wel degelijk naar versterking gespeurd. Zo zou de promotiekandidaat een voormalig sterkhouder willen terughalen. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Jan Van Den Bergh hoog op de verlanglijst staat.

De 25-jarige verdediger vertrok vorige zomer van Beerschot naar AA Gent, maar door blessureleed kon hij niet doorbreken in de Ghelamco Arena. In januari werd hij dan ook verhuurd aan OHL, waarmee hij tijdens de reguliere competitie nog scoorde op 't Kiel. Nu is hij weer terug bij Gent, waar hij mag beschikken.

Er zou wel concurrentie heersen van andere ploegen. Bovendien zou Van Den Bergh zelf op een club uit 1A mikken. Enkel in geval van promotie lijkt een terugkeer dus aan de orde.

LEES OOK: Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

D-Day voor Pro League: vlammend statement AA Gent
D-Day voor Pro League: vlammend statement AA Gent
3

Is de huidige kern van Beerschot 1A-waardig?

Meest recent

D-Day voor Pro League: vlammend statement AA Gent

Dindsdag stond tijdens de Algemene Vergadering opnieuw de discussie omtrent het competitieformat op ...

3
3
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

1
1
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

158
158
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

51
51
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

102
102
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

135
135
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

60
60
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

119
119
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

77
77
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

129
129
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

57
57
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

37
37
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

213
213
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

89
89
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

326
326
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

349
349
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

97
97
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

191
191
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

384
384
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

182
182
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

373
373
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

157
157
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

383
383
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

366
366
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

319
319

Meer sportnieuws