'Anderlecht wil Gerkens inzetten voor smaakmaker JPL'

915
'Anderlecht wil Gerkens inzetten voor smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste zege van de oefencampagne beet en haalde het zaterdag in totaal met 3-0 van STVV in twee mini-duels van 60 minuten. Ondertussen blijft er achter de schermen aan de spelersselectie gesleuteld worden. Zo willen de Brusselaars onder meer een extra middenvelder aantrekken.


Zoals geweten zijn de middelen in het Lotto Park vrij beperkt en dus moet men creatief zijn in de aanwervingstrategie. Omdat men huurdeals zoveel mogelijk wil vermijden zijn transfervrije spelers een optie, maar ook ruilconstructies kunnen een alternatief zijn. RSCA heeft immers nog een pak spelers die het van de hand wil doen. Op deze manier zou Paars-Wit nu een smaakmaker uit de eigen competitie willen aantrekken. Zo meldt La Dernière Heure dat Anderlecht de overbodige Pieter Gerkens wil inzetten om Omar Govea van Zulte Waregem over te nemen.

De Mexicaan wisselde de voorbije seizoenen bij Antwerp en Essevee goede met mindere momenten af, maar blijft op zijn 24ste een pak potentieel hebben. Peter Verbeke, sportieve baas van RSCA, zou alvast een grote fan zijn en naar verluidt probeerde hij hem destijds ook al naar AA Gent te halen. Er zouden wel nog kapers op de kust zijn, onder meer het Mexicaanse Chivas ligt op de loer.

Zulte Waregem zou op zich wel wat voelen voor de komst van Gerkens, die in Anderlecht geen toekomst meer heeft. Maar zijn huidige salaris kan een struikelblok vormen voor de West-Vlamingen. Er zal dus nog op verschillende niveaus onderhandeld moeten worden alvorens de deal rond geraakt.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Wie zou de beste zaak doen?

Meest recent

Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

142
142
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

34
34
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

14
14
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

69
69
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

24
24
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

115
115
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

189
189
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

369
369
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

218
218
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

228
228
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

55
55
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

289
289
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

133
133
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

42
42
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

45
45
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

115
115
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

102
102
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

59
59
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

39
39
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

38
38
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

132
132

Meer sportnieuws