Sterling blinkt uit in nieuwe monsterzege Man City

413 stemmen
Sterling blinkt uit in nieuwe monsterzege Man City

Voor de Engelse titel was er aan Liverpool niet veel te doen, maar Manchester City lijkt stilaan wel klaar om een gooi te doen naar de eindzege in de Champions League. Zo deelde de ploeg van aanvoerder Kevin De Bruyne zaterdag opnieuw een pak slaag uit. Tegen Brighton werd het 0-5, onder meer na een hattrick van Raheem Sterling.


Al vanaf de eerste minuut hadden de Citizens het voor het zeggen in het Premier League-duel en na ongeveer twintig minuten spelen zorgde Raheem Sterling voor de bekroning, hij scoorde met een schot van buiten het zestienmetergebied. Ook aanvoerder De Bruyne liet zich gelden, maar door missers van Gabriel Jesus kon hij zijn assist-aantal niet opkrikken.

Vlak voor rust werd het 0-2 voor City door een doelpunt van spits Gabriel Jesus, maar ook in de tweede helft waren de Citizens niet te beroerd om een showtje te geven: Sterling maakte de 0-3 met een kopbal en drie minuten later scoorde Bernardo Silva uit een rebound. De maker van de 0-1 en de 0-3 (Sterling dus) maakte het feestje vervolgens compleet door ook de 0-5 binnen te werken.

Met nog drie wedstrijden te gaan zou Brighton theoretisch nog kunnen degraderen uit de Premier League, maar dan moeten clubs als Aston Villa en AFC Bournemouth er wel een enorme eindsprint uit persen. De Seagulls beleven hoe dan ook een kleurloos seizoen. City lijkt dan weer helemaal klaar voor de finale van de FA Cup en de eindstrijd in de Champions League.

LEES OOK: Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

🚀

City is topfavoriet voor de eindzege in de CL ...

Meest recent

Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

5
5
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

407
407
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

24
24
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

22
22
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

38
38
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

38
38
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

108
108
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

172
172
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

196
196
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

345
345
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

822
822
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

130
130
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

717
717
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

197
197
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

584
584
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

190
190
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

61
61
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

180
180
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

157
157
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

846
846
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

583
583
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

210
210
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

51
51

Meer sportnieuws