TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Premier League, Barça troeft Real af'

652 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Premier League, Barça troeft Real af'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens The Athletic zou Club Brugge geïnformeerd hebben naar Haydon Roberts. Deze 18-jarige verdediger komt momenteel uit voor Brighton and Hove Albion. Hij is een vast jeugd-international en geldt als één van de grootste defensieve talenten in Engeland. Ethan Horvath zou dan weer kunnen rekenen op interesse van een viertal Duitse ploegen, maar Club wil hem liefst behouden. Emmanuel Dennis mag wel beschikken, dat bevestigde coach Philippe Clement andermaal.

Ook het Spaanse Fichajes bevestigt dat Sevilla een oogje heeft laten vallen op Elisha Owusu. AA Gent wil de middenvelder echter behouden. En als hij dan toch vertrekt, moet er aardig wat geld op tafel worden gelegd. Volgens het Spaanse medium zouden de Buffalo's 15 à 20 miljoen verlangen voor de middenvelder. Eén nadeel: 20% van die som wel worden teruggestort aan Olympique Lyon.

Standard en KV Mechelen zouden met elkaar de degens kruisen op de mercato. Volgens Bulgaarse media hebben beide ploegen hun oog laten vallen op de 26-jarige Bulgaarse international Kristyan Malinov. De speler van CSKA Sofia, waar hij nog tot medio 2022 onder contract ligt, heeft volgens Transfermarkt.nl een marktwaarde van 1,6 miljoen euro.

RMC-journalist Loïc Tanzi meldt AS Monaco zijn zinnen heeft gezet op Abdoulaye Sissako. De 22-jarige middenvelder heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen bij Zulte Waregem achter de rug en groeide er uit tot één van de revelaties. Monaco zou Sissako, die nog tot medio 2022 onder contract ligt in het Regenboogstadion, definitief overnemen en dan verhuren aan Cercle Brugge. Ook Franck Kanouté zou op die manier op Jan Breydel terecht kunnen komen.

Eupen deed volgens Het Laatste Nieuws al een bod op Christian Brüls, een absolute smaakmaker bij KVC Westerlo in Eerste Klasse B. De aanvallende middenvelder speelde in het verleden al twee keer voor Eupen.

BUITENLAND
Fabián Luzzi sluit komend seizoen aan bij de selectie van Barcelona. De zestienjarige aanvaller komt over van Rayo Vallecano. Zowel met de speler zelf als op clubniveau zou er een akkoord zijn gevonden. Ook Real Madrid was in de markt, maar vist dus naast het net. Daarnaast zou Barça volgens ESPN een persoonlijk akkoord bereikt hebben met Lautaro Martinez, er moet wel nog een overeenkomst met Internazionale bereikt worden.

Manchester City zou opnieuw een uitblinker uit de Premier League in het vizier hebben. The Daily Record meldt namelijk dat Pep Guardiola gecharmeerd zou zijn van Pierre-Emil Højbjerg. De middenvelder van Southampton draait een goed seizoen en dat is bij enkele clubs niet onopgemerkt gebleven. Ook Premier League-concurrent Tottenham Hotspur zou wel wat zien in de 24-jarige Deen.

Thiago Alcántara verkast voorlopig niet naar Liverpool. Vorige week beweerde het Spaanse SPORT nog dat een transfer nagenoeg zeker zou zijn, maar ESPN weerspreekt dat met klem. Coach Jürgen Klopp zou immers geen noodzaak zien in de komst van de Spaanse middenvelder van Bayern München.

Luka Jovic is pas één seizoen onderdeel van de selectie van Real Madrid, maar kan deze zomer alweer naar de Premier League verhuizen. Leicester City zou hem immers een uitweg willen aanbieden, dat stelt de Daily Star op vrijdag. De Madrilenen zouden in ieder geval openstaan voor een vroegtijdig vertrek van de Serviër.

Manchester United wil komende mercato graag een nieuwe linksback aantrekken. Ben Chilwell staat daarom al een eindje met stip genoteerd, maar Leicester vraagt een hoge som van 67 miljoen euro. Toch zou Man United snel een deal willen bereiken met The Foxes en Chilwell waardoor huidige linksback Luke Shaw waarschijnlijk mag beschikken.

LEES OOK: Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

Denkt u dat Dennis het ooit tot een Europese topclub zal schoppen?

Meest recent

Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

4
4
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

75
75
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

20
20
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

94
94
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

262
262
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

158
158
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

72
72
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

234
234
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

83
83
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

291
291
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

104
104
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

66
66
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

46
46
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

101
101
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

506
506
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

105
105
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

85
85
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

231
231
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

96
96
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

86
86
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

145
145
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

46
46
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68

Meer sportnieuws