AS: 'Club Brugge blijft kans maken op Gaich'

867
AS: 'Club Brugge blijft kans maken op Gaich'

Terwijl de oefencampagne inmiddels op volle toeren draait, is het bij Club Brugge nog steeds wachten op de eerste nieuwkomers van de zomermercato. Maar achter de schermen wordt wel degelijk hard gewerkt aan versterking. Zo zou de landskampioen onder meer een nieuwe spits willen aantrekken.


Daarvoor werden de voorbije weken al verschillende opties naar voren geschoven. De naam die het meeste viel, was echter die van Adolfo Gaich. Club greep in de wintermercato nipt naast de komst van de Argentijn, maar zijn naam bleef bovenaan het verlanglijstje staan. Blauw-Zwart dreigde echter naast het net te vissen: bepaalde bronnen meldden namelijk dat zijn club San Lorenzo een bod had geaccepteerd van CSKA Moskou. Een transfer naar de Russische hoofdstad leek nabij. Maar volgens de Argentijnse tak van AS klopt deze informatie niet.

Het medium stelt namelijk dat er nog geen gesprekken hebben plaatsgevonden tussen CSKA en (de entourage van) Gaich. De Russen zullen dus eerst een akkoord met de speler zelf moeten bereiken alvorens er van een transfer sprake zou zijn. AS meldt verder dat er met slechts twee andere clubs concrete contacten waren: SL Benfica en Club Brugge, dat vlak voor de corona-uitbraak blijkbaar slechts één stap verwijderd was van zijn komst.

SPORTIEF PROJECT
Gaich zou overigens een andere stap dan CSKA overwegen. Hij zag ook hoe heel wat spelers in het verleden faalden na hun overstap richting Europa, een goede keuze is dus cruciaal. Om progressie te blijven maken zou hij openstaan voor een kleinere competitie zoals de Russische, Portugese of de Belgische. Veel hangt ook af van het sportieve project dat hij krijgt aangeboden. Bij de drie genoemde clubs zou hij alvast jaarlijks voor de titel kunnen spelen. Maar Club heeft zijn Champions League-ticket voor volgend seizoen al op zak en dat speelt uiteraard in hun voordeel.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club moet zijn transferrecord verbreken voor Gaich ...

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

76
76
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

207
207
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

145
145
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

164
164
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

42
42
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

231
231
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

84
84
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

30
30
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

31
31
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

30
30
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

100
100
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

93
93
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

50
50
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

266
266
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

213
213
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws