AS: 'Club Brugge blijft kans maken op Gaich'

door
AS: 'Club Brugge blijft kans maken op Gaich'

Terwijl de oefencampagne inmiddels op volle toeren draait, is het bij Club Brugge nog steeds wachten op de eerste nieuwkomers van de zomermercato. Maar achter de schermen wordt wel degelijk hard gewerkt aan versterking. Zo zou de landskampioen onder meer een nieuwe spits willen aantrekken.


Daarvoor werden de voorbije weken al verschillende opties naar voren geschoven. De naam die het meeste viel, was echter die van Adolfo Gaich. Club greep in de wintermercato nipt naast de komst van de Argentijn, maar zijn naam bleef bovenaan het verlanglijstje staan. Blauw-Zwart dreigde echter naast het net te vissen: bepaalde bronnen meldden namelijk dat zijn club San Lorenzo een bod had geaccepteerd van CSKA Moskou. Een transfer naar de Russische hoofdstad leek nabij. Maar volgens de Argentijnse tak van AS klopt deze informatie niet.

Het medium stelt namelijk dat er nog geen gesprekken hebben plaatsgevonden tussen CSKA en (de entourage van) Gaich. De Russen zullen dus eerst een akkoord met de speler zelf moeten bereiken alvorens er van een transfer sprake zou zijn. AS meldt verder dat er met slechts twee andere clubs concrete contacten waren: SL Benfica en Club Brugge, dat vlak voor de corona-uitbraak blijkbaar slechts één stap verwijderd was van zijn komst.

SPORTIEF PROJECT
Gaich zou overigens een andere stap dan CSKA overwegen. Hij zag ook hoe heel wat spelers in het verleden faalden na hun overstap richting Europa, een goede keuze is dus cruciaal. Om progressie te blijven maken zou hij openstaan voor een kleinere competitie zoals de Russische, Portugese of de Belgische. Veel hangt ook af van het sportieve project dat hij krijgt aangeboden. Bij de drie genoemde clubs zou hij alvast jaarlijks voor de titel kunnen spelen. Maar Club heeft zijn Champions League-ticket voor volgend seizoen al op zak en dat speelt uiteraard in hun voordeel.

LEES OOK: 'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Club moet zijn transferrecord verbreken voor Gaich ...

Meest recent

'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

49
49
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

36
36
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

134
134
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

151
151
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

120
120
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

50
50
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

139
139
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

136
136
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

42
42
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

504
504
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

85
85
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

456
456
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

191
191
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

302
302
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

183
183
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

140
140
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

630
630
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

119
119
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

95
95
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

232
232
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

216
216
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

483
483
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

710
710
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

378
378

Meer sportnieuws