AS: 'Club Brugge blijft kans maken op Gaich'

867
AS: 'Club Brugge blijft kans maken op Gaich'

Terwijl de oefencampagne inmiddels op volle toeren draait, is het bij Club Brugge nog steeds wachten op de eerste nieuwkomers van de zomermercato. Maar achter de schermen wordt wel degelijk hard gewerkt aan versterking. Zo zou de landskampioen onder meer een nieuwe spits willen aantrekken.


Daarvoor werden de voorbije weken al verschillende opties naar voren geschoven. De naam die het meeste viel, was echter die van Adolfo Gaich. Club greep in de wintermercato nipt naast de komst van de Argentijn, maar zijn naam bleef bovenaan het verlanglijstje staan. Blauw-Zwart dreigde echter naast het net te vissen: bepaalde bronnen meldden namelijk dat zijn club San Lorenzo een bod had geaccepteerd van CSKA Moskou. Een transfer naar de Russische hoofdstad leek nabij. Maar volgens de Argentijnse tak van AS klopt deze informatie niet.

Het medium stelt namelijk dat er nog geen gesprekken hebben plaatsgevonden tussen CSKA en (de entourage van) Gaich. De Russen zullen dus eerst een akkoord met de speler zelf moeten bereiken alvorens er van een transfer sprake zou zijn. AS meldt verder dat er met slechts twee andere clubs concrete contacten waren: SL Benfica en Club Brugge, dat vlak voor de corona-uitbraak blijkbaar slechts één stap verwijderd was van zijn komst.

SPORTIEF PROJECT
Gaich zou overigens een andere stap dan CSKA overwegen. Hij zag ook hoe heel wat spelers in het verleden faalden na hun overstap richting Europa, een goede keuze is dus cruciaal. Om progressie te blijven maken zou hij openstaan voor een kleinere competitie zoals de Russische, Portugese of de Belgische. Veel hangt ook af van het sportieve project dat hij krijgt aangeboden. Bij de drie genoemde clubs zou hij alvast jaarlijks voor de titel kunnen spelen. Maar Club heeft zijn Champions League-ticket voor volgend seizoen al op zak en dat speelt uiteraard in hun voordeel.

LEES OOK: 'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club moet zijn transferrecord verbreken voor Gaich ...

Meest recent

'Richting 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Na een dramatisch seizoen waarin het nipt aan de degradatie ontsnapte, zet Tottenham Hotspur alle ...

0
0
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

11
11
De Mil stuurt Gent stevige waarschuwing voor Europese clash

Voor AA Gent wordt het in de komende week alles of niets. In tegenstelling tot Anderlecht en STVV ...

29
29
‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op een opvallend target uit Schotland. De 25-jarige ...

480
480
'Nóg een vertrekker op komst bij Union'

Het zijn alweer drukke dagen voor Union. De Brusselaars pakten woensdag uit met een nieuw contract ...

46
46
STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

59
59
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

47
47
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

412
412
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

106
106
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

37
37
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

57
57
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

581
581
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

528
528
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

555
555
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

82
82
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

1012
1012
'BIsiwu krijgt meteen aanbieding van topclub'

In Spanje gaat de naam van Jesse Bisiwu de laatste dagen zeer veel over de tongen. De 18-jarige Belg ...

349
349
Bornauw heeft nieuwe club beet en is terug in Bundesliga

Sebastiaan Bornauw is intussen al een hele tijd uit beeld verdwenen bij de Rode Duivels, maar zal ...

52
52
'Tielemans slikt: Man Utd biedt 70 miljoen voor concurrent'

Youri Tielemans versierde deze zomer een droomtransfer, want hij verruilde Aston Villa voor ...

107
107
Topseizoen, dan knaltransfer bij Club? "Ik ga knallen"

Bij Club Brugge zagen ze deze zomer weer de nodige goudhaantjes vertrekken met de transfers van ...

547
547
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw target Anderlecht, plotse knaltransfer David'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

337
337
Mark van Bommel jubelt: Openda bloeit open bij Lyon

Lois Openda miste het WK na een miserabel seizoen bij Juventus. De aanvaller zit dit seizoen bij ...

106
106
Coucke kookt van woede en deelt snoeiharde boodschap

Marc Coucke heeft de voorbije uren opnieuw duidelijk laten merken dat hij zich niet zomaar neerlegt ...

341
341
Nu al onbegrip na debuut Romelu Lukaku bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku heeft zijn debuut bij Fenerbahçe gemaakt. In de Champions League ...

318
318
'Doorbraak in zicht: Club dicht bij zevende zomeraanwinst'

Club Brugge haalde deze zomermercato al een zestal verse krachten in huis. En ook de zevende ...

767
767

Meer sportnieuws