AS: 'Club Brugge blijft kans maken op Gaich'

door
AS: 'Club Brugge blijft kans maken op Gaich'

Terwijl de oefencampagne inmiddels op volle toeren draait, is het bij Club Brugge nog steeds wachten op de eerste nieuwkomers van de zomermercato. Maar achter de schermen wordt wel degelijk hard gewerkt aan versterking. Zo zou de landskampioen onder meer een nieuwe spits willen aantrekken.


Daarvoor werden de voorbije weken al verschillende opties naar voren geschoven. De naam die het meeste viel, was echter die van Adolfo Gaich. Club greep in de wintermercato nipt naast de komst van de Argentijn, maar zijn naam bleef bovenaan het verlanglijstje staan. Blauw-Zwart dreigde echter naast het net te vissen: bepaalde bronnen meldden namelijk dat zijn club San Lorenzo een bod had geaccepteerd van CSKA Moskou. Een transfer naar de Russische hoofdstad leek nabij. Maar volgens de Argentijnse tak van AS klopt deze informatie niet.

Het medium stelt namelijk dat er nog geen gesprekken hebben plaatsgevonden tussen CSKA en (de entourage van) Gaich. De Russen zullen dus eerst een akkoord met de speler zelf moeten bereiken alvorens er van een transfer sprake zou zijn. AS meldt verder dat er met slechts twee andere clubs concrete contacten waren: SL Benfica en Club Brugge, dat vlak voor de corona-uitbraak blijkbaar slechts één stap verwijderd was van zijn komst.

SPORTIEF PROJECT
Gaich zou overigens een andere stap dan CSKA overwegen. Hij zag ook hoe heel wat spelers in het verleden faalden na hun overstap richting Europa, een goede keuze is dus cruciaal. Om progressie te blijven maken zou hij openstaan voor een kleinere competitie zoals de Russische, Portugese of de Belgische. Veel hangt ook af van het sportieve project dat hij krijgt aangeboden. Bij de drie genoemde clubs zou hij alvast jaarlijks voor de titel kunnen spelen. Maar Club heeft zijn Champions League-ticket voor volgend seizoen al op zak en dat speelt uiteraard in hun voordeel.

LEES OOK: 'Puzzelwerken Hayen: nieuwe naam in Brugse basisploeg'

Club moet zijn transferrecord verbreken voor Gaich ...

Meest recent

'Topcoach helemaal overtuigd: transferknaller Mika Godts'

Ajax is bezig aan een erg wisselvallig seizoen tot dusver. Gelukkig hebben de Amsterdammers met Mika ...

31
31
Anderlecht volledig vertrokken? Vanaezebrouck geeft antwoord

Een tweetal weken geleden flirtte RSC Anderlecht nog met de crisis, inmiddels is de hemel weer ...

71
71
'Doemscenario Kompany: clausule bezorgt Kane spektakeltransfer'

Het Bayern München van coach Vincent Kompany is bezig aan een waanzinnig seizoen en verloor nog ...

37
37
Gamechanger bij Genk: "Hij is een ongelooflijke meerwaarde"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

48
48
'Spanning loopt op: Pro League verstuurt DAZN harde boodschap'

Woensdag kwamen de vertegenwoordigers van de topclubs samen voor een Algemene Vergadering van de Pro ...

245
245
'Bayern staat paf: spectaculaire nieuwe job Kompany'

Bayern München greep afgelopen weekend voor het eerst dit seizoen naast de zege, maar dat neemt ...

471
471
Anderlecht bibbert: basispion maandenlang buiten strijd?

RSC Anderlecht heeft de interland-periode kunnen inzetten na twee overtuigende zeges. Die goede lijn ...

181
181
'Puzzelwerken Hayen: nieuwe naam in Brugse basisploeg'

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar wedstrijdschema tot aan de ...

459
459
OHL kansloos onderuit op Barça, ijskoude douche RSCA Women

Terwijl de nationale ploegen aan zet zijn bij de mannen, loopt het seizoen in het clubvoetbal bij de ...

82
82
Kazachstan-België: verrassende aanvoerder bij Rode Duivels

De Rode Duivels willen zich aanstaande zaterdag verzekeren van hun deelnamebewijs aan de ...

562
562
'Wending in titelstrijd: nieuwe uitdager Club en Union'

RSC Anderlecht heeft de huidige interland-periode op een positieve manier kunnen inzetten. Het ...

406
406
'Stroeykens en Epolo cashen meteen serieus bij Congo'

Terwijl de Rode Duivels met Nathan Ngoy en Romeo Vermant deze week twee nieuwe gezichten ...

226
226
'RWDM in grote problemen: stevige straf op komst?'

In de Challenger Pro League lijkt het dit seizoen voor de titel te zullen gaan tussen SK Beveren, KV ...

106
106
Ploegmaat schokt met uitspraak over De Bruyne bij Napoli

Vorig seizoen veroverde Napoli nog de titel in de Serie A, maar dit seizoen loopt het een pak ...

244
244
'Anderlecht likkebaardt: Kompany verschijnt op Neerpede'

Bij Anderlecht hopen ze aan een nieuw tijdperk te kunnen beginnen na de exit van Wouter Vandenhaute. ...

477
477
'Garcia toont genade: Duivel niet mee naar Kazachstan'

De Rode Duivels verzamelden zich dinsdag in het nationale trainingscentrum in Tubeke, waar ze ...

160
160
Charleroi pakt uit en legt talent langer vast

Charleroi was vorig seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League en ...

12
12
Anderlecht wil hem nú: nieuwe regista moet in januari landen

Anderlecht wil in januari doorpakken voor een nieuwe regista die meteen het spel moet sturen. Het ...

311
311
Pijnlijke situatie Faes: Britse journalist doet boekje open

De Rode Duivels stomen zich momenteel klaar voor de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein. Om ...

125
125
'Celtic hakt knoop door over kandidatuur Hayen'

Club Brugge keek de voorbije weken toch angstvallig naar wat er zich afspeelde in Glasgow. Daar nam ...

246
246
Verschueren en Bornauw spreken na terugkeer bij Anderlecht

Het zijn weer woelige maanden geweest bij Anderlecht. In september legde Wouter Vandenhaute zijn ...

249
249
Onana lyrisch over Duivel: “Blij dat ik hem zo goed zie doen”

De Rode Duivels spelen zonder Romelu Lukaku, Thibaut Courtois en Kevin De Bruyne. Dan is het aan ...

81
81
Benteke op drempel van monstertransfer?

.Christian Benteke speelt al drie jaar in de Major League Soccer, waar hij het zeer goed doet. Wat ...

153
153
Garcia hoopt mee: “Hij doet me denken aan Busquets”

Er spelen heel wat Belgen in het buitenland. De ene vergaat het al beter dan de andere. Na een zeer ...

87
87
Noorse ster in shockzaak: beschuldigingen duiken op

Een storm rond een belofte. Andreas Schjelderup, amper 21 en de toekomst van het Noorse voetbal, ...

50
50

Meer sportnieuws