Klanten Telenet en Proximus krijgen belangrijk nieuws over JPL-rechten

door
Klanten Telenet en Proximus krijgen belangrijk nieuws over JPL-rechten

Het Belgische voetbal zit nog maar eens in crisis, na de beslissing van het BAS om Waasland-Beveren gelijk te geven in zijn aanklacht om onterechte degradatie. Zo wordt het competitieformat terug een issue, maar daar houdt het niet bij op. Want zo is het ook nog te vraag op welke zenders de JPL straks te volgen zal zijn.

Zoals geweten heeft Eleven Sports de rechten in handen voor de komende seizoenen. Echter proberen zij een deal te sluiten met andere operatoren, met als voornaamste Proximus en Telenet. Zij zouden dan de beelden kunnen uitzenden op hun kanalen. Een akkoord werd er echter nog steeds niet gevonden, zo’n maand vooraleer de competitie van start zou moeten gaan (Enfin ja, wie zal het zeggen?).

Maar er is goed nieuws voor de abonnees van Proximus en Telenet. Zo meldt Het Nieuwsblad namelijk dat beide operatoren er alles aan doen om een deal te sluiten met Eleven. Het risico om talloze kijkers te verliezen is namelijk te groot. Of dat akkoord zal worden gevonden vooraleer de competitie van start gaat, is echter nog maar de vraag.

Dan is er ook nog een 'gevecht' om de samenvattingen. De afgelopen jaren werden die door VIER uitgezonden in het programma 'Sports Late Night'. Maar ook daar is er momenteel nog een akkoord gevonden. De kans bestaat dat VTM opnieuw met de rechten zou gaan lopen. De VRT zou zich door financiële beperkingen volledig afzijdig houden.

LEES OOK: JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

Welke zender verkies jij voor samenvattingen?

Meest recent

JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

14
14
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

68
68
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

44
44
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

223
223
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

79
79
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

290
290
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

185
185
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

194
194
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

117
117
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

166
166
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

60
60
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

43
43
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

548
548
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

194
194
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

273
273
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

740
740
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

393
393
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

380
380
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

193
193
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

429
429
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

128
128
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

806
806
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

517
517
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

67
67
Cinel spreekt duidelijk over mogelijk ontslag bij Cercle

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie in de Jupiler Pro League en opmerkelijk genoeg werd er ...

379
379

Meer sportnieuws