Eleven maakt prijzen en nieuwe schermgezichten bekend

761 stemmen
Eleven maakt prijzen en nieuwe schermgezichten bekend

Zoals inmiddels bekend zal de Jupiler Pro League komend seizoen in een volledig nieuw kleedje gestoken worden nu de mediarechten in handen zijn gekomen van Eleven Sports. Dinsdag geraakten de nieuwe wedstrijduren alvast bekend. En inmiddels zijn ook de andere details uit de doeken gedaan.


Zo gaat Eleven het op een andere manier aanpakken dan dat we in het verleden gewoon waren. Er zullen bijvoorbeeld geen voor- en nabeschouwing volgen in een vaste studio. In plaats daarvan zal een mobiele studio telkens worden opgezet aan het stadion bij de belangrijkste wedstrijden. Daarnaast wordt ook hoog ingezet op lijnreporters en (co-)commentatoren. In totaal komen er drie nieuwe kanalen naast de drie bestaande kanalen van Eleven. Daarop zullen naast wedstrijden ook wekelijks een 20-tal uren aan extra content over het Belgische voetbal te zien zijn.

Deze zenders worden normaal gezien nog opgenomen in de sportpakketten van de operatoren zoals Telenet en Proximus, maar die onderhandelingen zouden nog niet helemaal rond zijn. Daarnaast biedt Eleven ook al het voetbal aan via de eigen website en app. Voor alles uit binnen- én buitenland betaalt u 14,99 euro per maand of 149 euro per jaar. Enke Belgisch voetbal komt op 10,99 euro per maand of 109 euro per jaar. En voor enkele de buitenlandse wedstrijden (oa. Italië, Duitsland, Spanje) moet 9,99 euro per maand of 99 euro per jaar betalen.

JOOS EN DE BILDE
Eleven maakte ook al enkele namen bekend van het nieuwe team aan analisten en commentatoren. Zo zal ook Filip Joos op de nieuwe sportzender te zien zijn. Net als analist Gunther Van Handenhoven. Gilles De Bilde was al actief bij Eleven en hij blijft op post, net als Ariël Jacobs. Aan de equipe worden sowieso nog extra gezichten toegevoegd. Onder meer de naam van Peter Vandenbempt circuleert.

LEES OOK: WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

Overweegt u om een apart abonnement te nemen bij Eleven?

Meest recent

‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

1
1
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

49
49
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

109
109
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

77
77
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

83
83
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

249
249
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

98
98
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

99
99
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

449
449
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

645
645
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

70
70
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

179
179
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

199
199
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

51
51
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

537
537
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

120
120
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

185
185
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

237
237
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

179
179
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

234
234
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

79
79
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

417
417
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

156
156
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

821
821
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

88
88

Meer sportnieuws