'Club laat drie aanvallers gaan: sterkhouder wil absoluut vertrekken'

door
'Club laat drie aanvallers gaan: sterkhouder wil absoluut vertrekken'

Club Brugge staat woensdag voor zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding. Enkele dagen na vlotte 4-1-zege tegen OH Leuven, neemt Blauw-Zwart het op tegen die andere promotiekandidaat Beerschot VA. Voor een aantal spelers een ideale kans om zich opnieuw in de kijker te zetten met oog op een eventuele transfer.


Want het staat buiten kijf dat de landskampioen in de komende weken en maanden afscheid zal nemen van verschillende namen. Sterkhouders als Emmanuel Dennis en in mindere mate Krépin Diatta, lijken zich immers op te maken voor een stapje hogerop. Vooral bij die eerste is het slechts kwestie van tijd alvorens een nieuwe club wordt gevonden. Bij Het Laatste Nieuws weet men dat de Nigeriaan deze zomer absolúút wil vertrekken. Dennis moet er wel op letten dat hij ondanks de transferperikelen bij de les blijft, anders zou coach Philippe Clement hem volgens de krant gewoon uit de ploeg zitten.

Er zijn echter ook verschillende spelers die niet meer in de plannen voorkomen. Zo stelt HLN dat het voor Kaveh Rezaei zo goed als einde verhaal is. De Iraniër traint weliswaar terug volop mee, dat blijkt echter gewoon in afwachting van een transfer te zijn. Eerder geraakte al bekend dat Charleroi langer met hem door wil, maar een akkoord daarover is er nog niet. Tot slot zou met Loïs Openda nog een derde aanvaller weldra kunnen vertrekken.

LEES OOK: 'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Indien Club slechts één speler zou houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

48
48
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

118
118
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

82
82
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

101
101
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

142
142
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

59
59
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

15
15
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

62
62
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

58
58
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

99
99
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

143
143
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

142
142
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

137
137
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

82
82
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

96
96
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

383
383
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

102
102
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

59
59
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

210
210
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

236
236
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

317
317
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

168
168
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

214
214
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

460
460

Meer sportnieuws