'Club laat drie aanvallers gaan: sterkhouder wil absoluut vertrekken'

door
'Club laat drie aanvallers gaan: sterkhouder wil absoluut vertrekken'

Club Brugge staat woensdag voor zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding. Enkele dagen na vlotte 4-1-zege tegen OH Leuven, neemt Blauw-Zwart het op tegen die andere promotiekandidaat Beerschot VA. Voor een aantal spelers een ideale kans om zich opnieuw in de kijker te zetten met oog op een eventuele transfer.


Want het staat buiten kijf dat de landskampioen in de komende weken en maanden afscheid zal nemen van verschillende namen. Sterkhouders als Emmanuel Dennis en in mindere mate Krépin Diatta, lijken zich immers op te maken voor een stapje hogerop. Vooral bij die eerste is het slechts kwestie van tijd alvorens een nieuwe club wordt gevonden. Bij Het Laatste Nieuws weet men dat de Nigeriaan deze zomer absolúút wil vertrekken. Dennis moet er wel op letten dat hij ondanks de transferperikelen bij de les blijft, anders zou coach Philippe Clement hem volgens de krant gewoon uit de ploeg zitten.

Er zijn echter ook verschillende spelers die niet meer in de plannen voorkomen. Zo stelt HLN dat het voor Kaveh Rezaei zo goed als einde verhaal is. De Iraniër traint weliswaar terug volop mee, dat blijkt echter gewoon in afwachting van een transfer te zijn. Eerder geraakte al bekend dat Charleroi langer met hem door wil, maar een akkoord daarover is er nog niet. Tot slot zou met Loïs Openda nog een derde aanvaller weldra kunnen vertrekken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

Indien Club slechts één speler zou houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

49
49
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

44
44
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

15
15
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

16
16
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

151
151
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

51
51
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

329
329
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

135
135
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

145
145
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

339
339
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

31
31
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

351
351
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

288
288
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

106
106
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

208
208
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

518
518
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

107
107
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

72
72
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

247
247
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

156
156
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

19
19
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

391
391
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

294
294

Meer sportnieuws